Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Употребявате ли Юникс подобни системи?нови  
Автор Polymorph (Monster_Hunter)
Публикувано18.06.03 08:34



Въпросът ми е: ползвате ли такива? Под "ползване" да се разбира нещо повече от това да си пуснеш линукса веднъж в седмицата и да направиш логаут след десетина минути... Аре, де, ползвате ли, не ли? Защо?Отговаряйте...

_-=In UN*X we trust!=-_


Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Polymorph]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано18.06.03 09:42



ползвам само по начина описан от теб. Работат ми е свързана с поддръжката на Win машини. Не ми стига времето да следя нещата свързани c Windows-a камо ли да ми остане свободно време да се заема с *nix,а и в интерес на истината когато каквото ми се наложи мога да си го свърша с Windows OS
т.е. досега не сам изпитвал толкова вопиюща нужда от тотална смяна на ОС

You'r catching me at a bad time...


Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Polymorph]  
Автор peyo (непознат )
Публикувано18.06.03 18:01



che to ima li druga OS ?!?



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: bbwolf]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано18.06.03 19:19



Shh kakvo e tova 83 tam? Kakvi sa tezi regenti? To pishe, no znaesh li zashto?

by Waz Gaa



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Waz Gaa]  
Автор dj22O (интернет маниак)
Публикувано18.06.03 20:33



Аз лично употребявам Юникс ...



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Polymorph]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано18.06.03 21:41



ползвам, предпочитам го защото имам пълен контрол над всичко, знам какво става, и съм си го направил по мой вкус, и е доста по-сигурно от виндовс



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: peyo]  
Автор Electrical Storm ()
Публикувано21.06.03 04:20



ха ха...

Редактирано от Electrical Storm на 21.06.03 04:21.



Тема Мда, ясноооо, знаехнови [re: Polymorph]  
Автор Polymorph (Monster_Hunter)
Публикувано23.06.03 21:42



че темата формулирана така е тъпа. Много смешен и ламерски въпрос, нали? Но.. винаги има едно "но"...
Но така или иначе, факт е, че темата е видяна, колко, май над 350 пъти... а осем мнения... Не това не говори само, че хората влизащи в този клуб не ползват "некъф" си Юникс, Линукс, ала-бализми, "некфи" там... Това на мен ми говори, че те не се и интересуват! А е тъпо понеже няма хакер, или извинете ме за думата хакер, нека ползвам друга - няма човек занимаващ се със сигурност, който да не работи с Юникс системи. Просто няма такъв! Един Уйндоус пролет не прави, най-много сини екрани... К'во ли се чудя, аз си знам...
...темата замина в долните части на екрана, понеже заглавието и не беше "Фрйй номера на кредитни карти", "Ефективна спам програма", "Хакерски инструменти"... или някой друг боклук с подобно име. Ако сега напиша тема със име "Десет аспекта при подсигуряването на Линукс Сървър", едва ли ще има много заинтересовани...
Ако нарека темата обаче "Хакване на Линукс сървър"... оххохоо, работата вече е друга. Понеже на човека какво му говорят аспектите по сигурността на някаква си линукс машина. Него го интересува "хакване на сървър". По възможност да стане с програма, с едно щракване на бутон, най-много с две. Желателно е, да не се въвеждат много неща, тоест да не се знае много...

хайде със здраве....

_-=In UN*X we trust!=-_


Тема Re: Мда, ясноооо, знаехнови [re: Polymorph]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.06.03 00:29



Че какво те учудва това?!? В момента изпростяването на хората, ОСОБЕНО на младото поколение, е издигнато до ниво на държавна политика... И това май е единственото нещо, с което държавните институции у нас се справят успешно. Е, след рекета и корупцията, де... (ама НЕ борбата с тях, да не го възприеме някой погрешно )

__________________
Насилието е последната възможност на некомпетентния. А. Азимов


Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Polymorph]  
Авторsteve (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 01:35



Az izpolzvam Debian GNU/Linux. Izoplzval sum kakvi li ne Linux distribucii no s sprqha na Debian-a




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.