Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Polymorph]  
Автор Kapъk (22/7)
Публикувано24.06.03 04:14



Офф ... Преди-да. Сега ме мързи и си я карма в винми. Само когато правя разплащания през нет си зареждам Кнопикса.




Тема Re: Мда, ясноооо, знаехнови [re: Polymorph]  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано24.06.03 13:18



В интерес на истината в момента съм на Уиндоус, макар че и вкъщи ползвам Линукс, защото Блицкриг върви с 5-6 кадъра в секунда под WineX.Няма ли най-после да играем игри под Линукс като бели хора.За мен, това е идеален способ за релаксиране, след тежък ден, а винаги трябва да ребоотвам.

Иначе вкъщи съм на Slackware 8, kernel 2.4.20 с grsec.



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Polymorph]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 22:12



aham, polzwam.
polzwam edin slack8 za router s default kernel i to ne shtoto me murzi da kompiliram now, a shtoto neka nqkoj dojde da kompilira kernel na 386SX:)))) za po-mladoto pokolenie - towa e mnogo-mnogo predi da se poqwi pentium
ina4e na mojta si mashinka imam edin solaris 9. po-skoro ot guzariq, a ne shtoto tolkowa mi hareswa



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: neo_33]  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано25.06.03 21:27



"О"спех с root-ването на rooters.



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: The_Boogieman]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 22:11



"O"speh ili "O"spek:)))))))



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: neo_33]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано26.06.03 02:06



Защо ми се струва,че напоследък стана много модерно да се плюе всичко що е Виндовско от всякакви типове дето под нерегистриран ник питат как да стартират vi а след като го стартират се чудят кое му е толкова великото ?!

П.С. нищо лично ... просто отбелязвам

You'r catching me at a bad time...


Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: Eol™]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 10:46



ne znam kogo imash predwid, no az li4no nqmam nishto protiw windows. ili po4ti nishto protiw. raboti otnositelno stabilno (2000) i ne sum imal problemi s nego
kolkoto za vi - znam kak se puska , i makar da ne go hareswam osobeno mnogo ( a trqbwa da si leko mazohist spored men za da ti haresa) go polzwam prosto zashtoto e dosta moshten redaktor
za smetka na towa ima dosta drugi neshta, koito ne znam. no puk ako znaeh wsi4ko nqmashe da rabotq towa, koeto rabotq w momenta, a nqkade na golqma-golqma zaplata



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: neo_33]  
Автор Дoбpия бaтko (много добър)
Публикувано29.06.03 17:44



Прегледай правописния речник. Омръзна ми да чета из нета как някой "Убича кОпоните", друг ми говори за "конкОрентност" трети търси "еФтин switch" и т.н.

Като не можете да пишете ползвайте spell checker



"The Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life."

Редактирано от Дoбpия бaтko на 29.06.03 17:47.



Тема охоххоохонови [re: neo_33]  
АвторMedic (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 01:11



Ахъм... т'ва май е твой пост, нали? Аз, такова, да го видят друзята тука...



Изводът какъв е? Ами, че става още по-голям смях като те видим да си отваряш устата...
Човекът едно php не може да си инсталира, дори не знае, че трябва да има такова нещо, та да му парсва кода, тръгнал да ми плюе срещу употребата на Уйн, да ми правел Оспешни Операции по хакване...
И тоя човек е админ? И се е докосвал до нек'ви системи Юникс?
ц ц ц ц... ти отрепа... конкоренцията напрао... баси пубера, ми да - пубер!
кой друг нормален човек, ше си сложи на сайта, генериран с йахуу уйзърд, подобно нещо: "Искам да те лижа, както лижа сладолед!"
аре, бегай... go _hack_ yourself


_-=In Windows we trust!=-_



Тема Re: Употребявате ли Юникс подобни системи?нови [re: dj22O]  
Автор vmlinuz (непознат)
Публикувано30.06.03 07:42



I koi unix po to4no !!!???!!!???
BSD li ??!?!!!??
HA-HA-HA

Just For Fun



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.