Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ideaнови [re: Nekoi]  
АвторPOCKATA (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 20:32



http://groups.google.com/groups?hl=bg&lr=&ie=UTF-8&group=alt.2600


vqrno, 4e e na ingli6, am ko ti puka...



to bez nego na kude...



[ I use the knowledge for dark purposes only ]



Тема Re: Ideaнови [re: napu6elix]  
Автор savage (wild thing)
Публикувано04.06.03 10:31



neshto mi dode na um
imashe edin site PC Help
posle weche go nqmashe poradi red i drugi prichni
kakwo bi se poluchilo ako se kombinira wyzstanowqwaneto na tozi site s pomoshta na wsichki koito postwat tuk i iskat da prodyljawat sys swobodni postingi s naprawata na club s forum na nego?
chak me e qd che weche go nqma toq site
taka shte ima 2 polzi
e moje i da gresha ama mi se struwa che hackerstwoto i crackerstwoto sa neotdelna chast ot PC Helpa- po edin ili drug nachin- koga za dobro koga za losho

wseki si e bashka lud


Тема Re: Ideaнови [re: napu6elix]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано04.06.03 17:01



Безплатно ви давам име на клуба : Клуб ЛАМЕРИ и Мързели
сърдитете малки дечица, дето ги мързи да напишат една дума в Google-to, по върпоса дето търсят, ами чакат някой да им даде ПРОГРАМАТА, ГОЛЕМИЯ БУТОН, дето хаква, краква и трепе де що види
ПРАВ Е модеретора, щом и за готварски книги почнаха да питат - еби му мамата и на клуба, тва че неправилно интерпретирате заглавиетро Кракери и Хакери, си е лично ваш проблем драги дечица



Тема heheнови [re: AliBabach]  
АвторNekoi (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 17:32



тва че неправилно интерпретирате заглавиетро Кракери и Хакери, си е лично ваш проблем драги дечица

Ja go interpretirai ti!!!



Тема Re: heheнови [re: Nekoi]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано05.06.03 14:19



Kuv ti e problema!!!

Rabotata e, che v tozi klub ima i seriozni hora. Siguren sum, che na nikoi ne mu se zanimava s tupite postingi i moje bi edinstveno tova, che kato ostane nqkoi bez otgovor 2-3 dni, ni stava tupo, ta vse nqkoi otgovorq. Sled tova v tazi (inache tupa) tema se nadrusvat oshte 20 bezmisleni otgovora i boza...

Po-dobre malko filter, che da ne pochnat da se iznasqt horata. Po-vajni sa postoqnnite posetiteli ili puk novite, koito sa nastroeni da pravqt neshto, a ne takiva, koito minavat prosto ei taka. Ili puk takiva, koito obikalqt iz forumite da tursqt "Golemi butoni".

Tuk ne e mqsto za zapoznavane na masata s crack/hack etikata i t.n Pishe se vednuj, pishe se dva puti, po edno vreme zapochva da umruzva.

by Waz Gaa



Тема Нова идеянови [re: Nekoi]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано05.06.03 14:35



Kakvo shte kajesh da opredelim teb za shef na otgovorite na "tupi" vuprosi. Mojesh da si namerish entusiasti , koito da ti pomagat. Ако 1/2 дни не е отговорено на "тъп" въпрос, модератора го изтрива. Ако си толкова ЗА "тъпите" теми, ами направи нещо...

За мен това е едно добро решение. Ти (или твоя отдел, така да се каже) ще отговориш на запитването. Някой от нас, ако се зариби може да се включи и да добави, ако има нещо.

Значи един отдел "Връзки с ламерите" (последното го промени по свое усмотрение), който да се грижи за онеправданите и да им дава отговори на всички въпроси, които могот да им дойдат на им (готв. книги или хак за mail.yahoo ;-)

Надявам се сериозно да обмислиш предложението ми.

by Waz Gaa



Тема ne se habiнови [re: Waz Gaa]  
Автор Polymorph (Monster_Hunter)
Публикувано05.06.03 17:24



nqma smisyl. imam chuwstwoto, che sa kato debilite, koito trqbwa mnogo da im se obqsnqwa za kakwo ide rech, za samite principi, za towa zashto nqkoi temi se triqt...
...i nakraq nqma garanciq che sa razbrali. izobshto mai nqma nachin da se nakarat tiq hora da chetat, koeto e edinstweniq nachin za spasenieto im.

_-=In UN*X we trust!=-_


Тема E pisna mi!!!нови [re: Polymorph]  
АвторNekoi (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 20:35



Pisna mi hora! Prosto mi pisna! Seki si e zahapal nesto i si go davche non-stop! Kakvo da chetem be Poly, za gotvarskite knigi li be?

Kak ne mojahte da razberete nisto!!! Poveche v toia club ne vlizam!



Тема няма какво да ти писва, нали не си дебил?нови [re: Nekoi]  
Автор Polymorph (Monster_Hunter)
Публикувано05.06.03 21:29



Значи трябва да си разбрал: тук не е мястото (или поне не главното), където можеш да научиш нещо! тук е форум, място за обсъждане! Под четене се разбира четене...И какъв е тоя въпрос "какво да четем, бе, Поли?" Как не можахте да разберете нищо, ти, и останалите като тебе....??!! Операционни системи, програмиране, сигурност, всичко, което ти е нужно.... Малко ли линкове има горе?!

_-=In UN*X we trust!=-_


Тема Abe beh se zarekal...нови [re: Polymorph]  
АвторNekoi (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 15:19



...da ne vlizam poveche v cluba, ama izkushenieto e goliamo!!! Niamam namerenie veche da se karam s nikoi, prosto niama smisal. тук е форум, място за обсъждане! - tochno taka! Bi li mi kazal kakvo mu beshe nerednoto na moia post za keyloggers? Az iskah suvet, spodeliane na lichno vpechatlenie, a ne kade da si nameria keyloggers! Ima gi navsiakade, ama povecheto sa bokluci.

Под четене се разбира четене... - znam! Ako znaesh kakvo sum izchel po vaprosa!!! Ne sum ot tia deto pitat kak da hackna hotmail, spoko! :)

V momenta si pravia trojanski kon i mejdu drugoto moje da se meri i s bo2k (samo deto e 10 pati po-tejak :)) Iskah da vgradia v nego i keylogger. Za tva mi beshe post-a! Beshe si bash po temata, ne beshe hich tup, no vapreki tova beshe iztrit. Tova me vbesi strashno mnogo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.