Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Само не разбрах...нови  
АвторПpokcep (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 19:31



...защо ми е изтрита темата?



Тема Re: Само не разбрах...нови [re: Пpokcep]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано25.05.03 19:51



И твоята ли? ;о))) Ако е била за "Къде да намеря крак за...?" не се учудвай. В клуб "Кракери" не може да се пита за кракове! Ако не вярваш - прочети правилата, дето ги е постнал модератора.

----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...


Тема Re: Само не разбрах...нови [re: Щиpлиц]  
АвторПpokcep (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 20:33



Пост-нал съм я и в клуб Интернет. Може да я прочетеш. За проксита става въпрос. Какво му е нередното на това?



Тема Re: Само не разбрах...нови [re: Пpokcep]  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано25.05.03 21:12



Виж първия топик в клуба!



Тема heheheнови [re: The_Boogieman]  
АвторNekoi (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 21:53



Zavri si go toia topic otzad! Ako tuk ne moje da se govori za hackvane i crackvane - kaji kade!!! Ili az sum negramoten ili cluba naistina se kazva "Хакери, Кракери ....". Kvi sa tia gluposti??? Ako obichash, skapi moderatore, nedei da mi triesh postinga a vzemi mi otgovori na vaprosa - "KVI SA TIA GLUPOSTI???"



Тема Re: Само не разбрах...нови [re: The_Boogieman]  
АвторProxer (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 22:04



Dobre. Widjah purwijat topic w cluba.
Mislish li, che proxy resursite se ogranichawat samo do tezi tri URL-ta?
Ili che nqmat alternatiwi moje bi?



Тема Re: heheheнови [re: Nekoi]  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано25.05.03 22:04



Точно за проксита има няколко адреса.



Тема Re: heheheнови [re: The_Boogieman]  
АвторNekoi (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 22:21



Abe ti ste mi otgovorish li na vaprosa ili ne? KVI SA TIA GLUPOSTI? Ne te pitam samo za vaprosnia post za proxy-to. Pitam te kato cialo. Zasto horata, koito se interesuvat ot temata ne mogat da obmeniat svobodno informacia. Az lichno sum postnal okolo 10-tina postinga, 6 ot koito ti prilejno iztri. Vsichkite si biaha po temata. Do kolkoto vijdam tja e Хакери, Кракери .... Moje li da te popitam kakvi sa ti kriteriite. Prosto da mi kajesh kak preceniavash, che daden post stava ili ne???



Тема Re: heheheнови [re: Nekoi]  
Автор The_BoogiemanМодератор (Feldmarschall)
Публикувано25.05.03 22:32



Преценявам дали даден въпрос става по следните критерии:

можеш да откриеш отговора с търсачка (като в случая с твоя въпрос)
относно краковете, търсенето на кракове не е приоритет за никой и докато аз съм тук подобни теми ще бъдат трити, никой не обсъжда например самите техники за кракване, различните защити на програмите и т.н
смяташ ли, че въпроси за хакване на абв.бг, яху и хотмайл са смислени?
Или може би, с кой плейър се отвря .мов...Я стига, по-този начин хората, които разбират се изнасят от форума.



Тема Re: hehehe [re: The_Boogieman]  
АвторNekoi (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 22:53



Vij sa, ne sporia s teb che ne triabva da se triat bezsmislenite postingi. Vaprosat e che savsem smisleni postingi, koito sa si bash po temata Hack & Crack bivat iztrivani. "никой не обсъжда например самите техники за кракване, различните защити на програмите и т.н" - Izviniavai, kade da gi obsajdame??? "смяташ ли, че въпроси за хакване на абв.бг, яху и хотмайл са смислени? " - absolutno smisleni postingi!!! Nali ideiata na toi forum e obsajdaneto na tochno takiva temi!!!

Prosto se chudia kak ima oste hora, koito idvat tuk!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.