Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема passwordнови  
Авторotcajana (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 00:25



pitah, pitah nasam i natam, ta nakraja da opitam i tuk.
Imah na PC-to password, kojto se iziskvashe oste kato startira - predi da moje da se vlese v BIOS-a. Sluchi mi se obache format disc, i kraj - v smisyl, ne iska veche passworda. V BIOS- a vkarah password v opciite Password i supervisor password, ama go iska samo na vlizane v BIOS-a.
V "security option" e izbrano set up.
Kakvo po djavolite da napravja, za da iska passworda kakto predi, pri startirane?
V cudo sym se vidjala.



Тема Re: passwordнови [re: otcajana]  
Автор walkman™ (ами...)
Публикувано30.04.03 00:59



Ами точно така - Setup настройка ознчава, че ще ти иска парола само при влизане в Setup на биоса. Промени опцията на System или каквато-е-там другата опция, и ще ти иска парола и при (преди) зареждане на системата.

__________________
Насилието е последната възможност на некомпетентния. А. Азимов


Тема Re: passwordнови [re: otcajana]  
Авторaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 06:39



Ами взимаш една отвека махаш капака или кутията на комп.
И гледаш на дънната платка има батерия
- махаш я за около 2 -3 минути.
след това е слагаш обратна и затваряш компа.
И ГО ПУСКАШ.

А забраих да ти кажа преди да го отвориш исключи го от ел. мрежата.





Тема Re: passwordнови [re: aaaaa]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано30.04.03 12:28



Абе, въпроса беше как да "АКТИВИРА" паролата, а не как да я премахне. Айде четете де.

Но колегата който отговори пръв е прав. В биос, настройките са така:
Password=Setup - ще иска парола само при влизане в биос
или
Password=Allways - винаги ще иска парола още с включването.

Просто трябва да намериш тази настройка. Най-често се намира в "Advanced Setup".

----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...


Тема Re: passwordнови [re: Щиpлиц]  
Авторotcajana, vse oste (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 13:05



njamam v menuto "advanced set up". V BIOS / security option : set up/ ne moje da se promeni tazi nastrojka, samo pokazva, che e izbrana . na F1=help si kazva che ima dve opcii: system i set up. Ama otkyde da ja promenja na system, ne moga da proumeja.....
aman.



Тема Re: passwordнови [re: otcajana, vse oste]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано30.04.03 13:27



Това пък може да означава, че имаш два вида пароли "User password" и "Administrator password". Щом не може да се промени тази настройка, значи че е настроена само "User password". Опитай да напишеш паролата и на "Administrator...". До тях се стига през главното меню на биоса (от дясната страна).

----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...


Тема Re: passwordнови [re: Щиpлиц]  
Авторotcajana, syvsem vece (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 14:55



Ami naistina imam dva vida paroli na menuto vdjasno: user password i supervisor password, ama i na dvete opcii sam slojila paroli. I pak si gi iska samo pri vlizane v BIOS-a i tova e.
Ox.
gledam ce PC-to ne e pretyrpjalo osezaemi (za men, - i zasega) intervenzii dokato stranstvah edna sedmica, ama ne moje da se ocakva che vinagi ste e taka.......



Тема Re: passwordнови [re: otcajana, syvsem vec]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано07.05.03 16:39



А от Security Option зададе ли му да иска парола при стартиране или го остави на BIOS?



Тема Re: passwordнови [re: AliBabach]  
Авторotcajana (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 15:12



v BIOS feautures set up pishe: security option: set up, no ottam nisto ne moje da se promeni. V help-a si kazva, che ima i security option - system, no ne moga da namerja otkyde da ja promenja.....



Тема Reshenie [re: otcajana]  
АвторAllah (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 15:29



Moje bi problema e v tova che ne natiskash pravilnia klavish za smeniane na opciata(v advance setup) a imenno page up ili page down :)

Opitai poniakoga otgovora se krie tochno pod nosa ni!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.