Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 16:29



http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~max/c00l/revolution.GIF
uveryawam vi, che screenshotyt e syvsem realen.



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: [ e l i T e ]]  
Авторicq (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 18:22



daj info kak;)



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: icq]  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 10:32



icq nomeryt na screenshota e na moya poznata,koyto nyama ideya kak stawa trika, taka che ne ya bezpokoyte!!!
skoro shte izleze programata, za koeto shte vi uwedomya.



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: [ e l i T e ]]  
АвторAsk4more (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 16:28



Abe kato si takuv ICQ fen q da ti zadam 2-3 vuprosa koito me glojdqt

1. Koi to4no socks serveri ne mogat da se polzvat za firewall v ICQ zastoto 4esto me hvurlqt..
2. Koi e nai dobriq klient za mrejata spored spored teb
3. PGP-ICQ i SimpLite naistina li garantirat dobro kriptirane
4. Abe q mi kaji ti kvo pravish za da si totalno anonimen v ICQ
5. Ako moje obqsneniq samo za Windows zastoto za Linux v momenta nqmam nujda...

Tova ne e test prosto pitam stoto malko mi e fantomno kak primerno Script se pokriva v ICQ .. Prez 2-3 dena mu zatvqrqt ICQ nomerata ama toi si polzva novi i postoqnno gi gurbi..... Interesno kak gi precakva



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: Ask4more]  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:04



screenshotcheto shte byde uploadnato otnowo skoro, zasega ne e na tozi adres.

Otnosno "2. Koi e nai dobriq klient za mrejata spored spored teb"
ne smeya da twyrdq sys sigurnost. Az samiyat polzwam icq2003 + patch na ven000m, modificiran ot men vposledstwie.

Otnosno "4. Abe q mi kaji ti kvo pravish za da si totalno anonimen v ICQ"
main/security & privacy permissions/peer to peer connection/......upon your authorization
inache az polzwam nomer,koyto v whitepages izliza kato unregnat


za socks istoriite,ima forumi, vij tam



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: [ e l i T e ]]  
Авторxxxx (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 19:36



abe she izlezesh nqkakuv AGENT !!!!!!



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: xxxx]  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 14:44



rolling on the floor laughing



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: [ e l i T e ]]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 19:05



ne che razbiram ot programirane oshte po malko sum zapoznat s mizerabilis icq-to a i ne sum vijdal 2003 no si mislq che ako s edin resource hacker se pipnat nqkoi dll i po tochno tezi koito otgovarqt za emotion ikonkite razli lichica i drugi prostotii i tia lichica se podmenqt sha stane rabotata no tuka ide vuprosa ajeba otsreshta ako klienta ne e podmenen tia kartinki pri nego sha izlezat li ? ili sha se poqvat lichicata i prostotiite :> moje da sum mnogo daleche ot istinata no kaji se pak na prav put li sum :> makar che kato gledam kolko chars ima .... moje da se okaje che ne sum :>



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: mutant]  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 19:47



nablyudatelno momche si, v chars-a e ideykata.
izlizat si obrazite i otsreshta uveryavam te bez nikakwa podmyana na ikonki.
toku-shto pratih obraza na saddam husein:)
syvsem skoro shte izleze programkata, kazwashe se icq rainbow, no novoto ime e Instant Messaging in style.
Prawi ya edin evereyski priyatel, az samo ya beta testvam.
smeshnoto e kato me pitat tezi,koito sa poluchili kartinkite, dali ne razpolagam s icq 2004:))))



Тема Re: kartinki v poleto za text v ICQ 2003нови [re: [ e l i T e ]]  
АвторASk4more (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 21:54



secway.fr

Elite nesto ne mi haresvash.... Ti samo za guzariqta na ICQ-to prikazvash....
ICQlite e nai dobroto stoto ICQ --->zna4i 4at i sus pulna i s nepulna versiq vse sustiq xyu....
Dali s trillian ili s kvoto i da e e se taq.... Vuprosa e kak horata da si pazqt razgovorite i da si pazqt parolki i ot tozi sort..
Ot gorniq krai sum pusnal edin site da si drupnat vsi4ki ICQ fenove edna super programka....

Naistroiva avtomati4no Trillian , ICQ,ICQlite i tem podobni ako ste s drugo si nastroite da se zaka4a ne na login.icq.com ami na 127.0.0.1 ili tui kazano localhost
Celiq ti trafik minava taka
ICQlite (tva si e moq klient)------> SIMP----> AOL----> SIMP----> 4oveka otsresta (ako eventualno i toi ima SIMP)
Ako nqma e vse sustata oba4e ako i dvamata imat ei tazi 4ast:
SIMP--->AOL--->SIMP se kriptira s 1024 ili 2048 bitov RSA klu4 po izbor mojesh da si napravish edin ot dvata vida ... oba4e po dobnre 1024 4e po burzo deistva puk i ne sum 4ul nqkoi da e razbil takuv klu4.... Te sus 128 bitovote na SSL ne mogat se opravi da razbiqt da ne govorim za 1024......
Zna4i imate si dvamata tozi software i si lafite bez problemi s kriptirane. Ne vi trqbva nisto pove4e samite dve kopiq na programata si komunikirat sami i si razmenqt publi4nite klu4ove i vie prosto si 4atite.....
Mojete da si pishete kvoto iskate stoto nikoj ne moje da vi razkriptira saobsteniqta ama nikoi ; ne mi hvalete FBI ili CIA -----> Pred kriptiraneto sa bezpomostni
Ostava samo vuv firewall da si slojite edin socks da si skriete IP-to i se 4uvstvaite prevuzhodo zastiteni ...... MOjete da si lafite s krustnika na ruskata mafia bez problem 4e nesto ste stane......Stiga gluposti shvanahte za kvo vi govorq......

Ako ste s Win 9x Instalira se s windows installer ---> tursete si go na micro$oft.com
Ako ste s XP imate si go vgraden..


Uff za kuv xyu go pisah tova kato samo 3-4 ma ste me razberat....izobsto kakvo govorq......
Abe i az sum bil lamer do krai samo kato se setq.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.