Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 31.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Emulationнови  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 19:49



Zdravejte!
Imam slednija vupros-mozhe li njakoj da mi kazhe dali ima emulator na zapisvachka?
Na rabotnoto mi mjasto njama zapisvachka,a kompjutrite sa zapechatani i ne moga da svalja nishto...



Тема !?!?нови [re: Alex]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано10.04.03 21:18



"emulator na zapisvachka"?

За какво животно говориш? Да нямаш впредвид емулатор на CD ROM? Т.е. програма, с която можеш да си изкопираш съдържанието на CD върху харда, и да си го ползваш оттам? Ако е това - то се нарича CD ROM emulator.
Не си обяснил каква информация, и от къде искаш да я сваляш... Ако ти трябва да си изкопираш информацията от въпросния запечатан компютър - забрави идеята с емулатора. Трябва ти истинска записвачка, та ако ще за USB да е. Или да имаш локална мрежа, да си закачиш един лаптоп в мрежата, и ще си пишеш на друго място.
Айде обясни от къде на къде искаш да копираш, и ще помислим пак.

----------------------------------
помислих, хареса ми, помислих пак...


Тема Лошонови [re: Щиpлиц]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 21:42



Здрасти,Щирлиц!
Проблема ми е точно такъв-много компютри в мрежа,всичките запечатани,а нито един няма записвачка.Нямам и лаптоп под ръка.Помислих си,че след като има програми като VIRTUAL CD и др.подобни,трябва да има и емулатор на записвачка...Един приятел още ползва емулация на модем.
Кажи,има ли нещо подобно?



Тема Re: По-лошо [re: Alex]  
АвторNero (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 01:24



recorder -> image recorder (vitrual device)
правиш си имиджи. и после кво? как ще ги позваш виртуално???



Тема Re: По-лошонови [re: Nero]  
Автор ro6avia (mnogo ro6avia)
Публикувано11.04.03 09:07



za images moze6 da si slozi6 i WinISO ili nekva takava podobna programka
pravi6 si sekvi kompilacii
ama ne vizdam smisala

E tuk ni6to niama :




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.