Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема : Как да си спася достъпа си до сайта?  
Авторпoтeнциaлнo пpeцakaн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 16:27



Разработих сайт, хоста е платен от фирмата. Очаквам да ми прекратят договора - намериха заместник с курс"Кумпютурна гръмотнуст". Искат ми паролите за достъп(ftp) до хоста и базата. По сайта постъпва често информация, която ме интересува (достъпа е през базата данни). Мога ли предварително да се подготвя - за да мога впоследствие да влизам (да открия новата парола или как)?



Тема Re: : Как да си спася достъпа си до сайта?нови [re: пoтeнциaлнo пpeцakaн]  
Авторsomebody (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 00:13



Ami pyrwo zawisi ot hostinga. Naprimer na fourthcolor.com (ne sym siguren to4no za adresa im) kato si wzeme6 ot tqh hosting imash edin admin center deto moje6 da si dobawq6 useri, tyj 4e dobawi si edin, te moje i da go widqt moje i da ne go widqt (nali kaza 4e nowiqt webmaster e nqkyw "razbira4"). Sloji nqkakwo ime na accounta kato "support" ili ne6to podobno, 4e da ne se setqt wednaga, za6toto ako si slojish naprawo twoeto ime 6te se usetqt wednaga. Drug na4in napi6i nqkakyw script deto da ti pra6ta prez opredeleno wreme infoto bazata danni, koeto ti trqbwa.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.