Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Тема Свързване с модеминови  
Авторkozz (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 16:19



Ще бъда много благодарен ако някой ми отговори как да си настроя модема, да отговаря на този който ме търси с друг модем, т.е. да се свържем двама чрез модемите. Някакъв скрипт ли трябва да сложа или това става със специални за целта програми. Ако има такива откъде мога ди си ги сваля.
Благодаря предварително на всички, които са отделили от времето си да ми отговорят.



Тема Re: Свързване с модеминови [re: kozz]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано07.02.03 17:47



Ami s BroodWar mojete da se svurjete. No shte mojete samo da igraete v multiplayer :-)

Zаvsi kakvo ti trqbva, prepolagam file transfer. Ima dosta soft, no neznam za Windows koi e nai-dobriq.

Moje bi:



by Waz Gaa


Тема Re: Свързване с модеминови [re: Waz Gaa]  
Авторkozz (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 18:10



blagodarq za otgovora,
Az sym s WinXP i mi kazaha che ste stane sys dial up server,
a linka kojto mi dade ne bachka veche.



Тема Re: Свързване с модеминови [re: kozz]  
Авторkicko (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 01:16



shte ti kaja nai-elementarnia nachin koito polzwame s edin priatel:
1. obajdash se na choweka ili toi ti se obajda (za predpochitane tozi s analogowia telefon da nabere drugia :)
2. goworite si i po edno wreme reshawate da prehwurlite file
3. puskate si i dwamata Hyperterminal - ima go wuw wseki win i ako go niamash moje da go installnesh ot add remove programs dokato priateliat ti chaka na telefona.
4. ot properties\settings\ASCII setup si nastroiwash Send Line Ends... i Echo typed chars...
5. pishete i dwamata atz i natiskate enter
6. tozi koito e nabral pishe atd a drugia ata no ne natiskate enter wednaga
7. tozi koito pishe ata natiska enter malko predi drugia (1-2 sec).
8. wednaga sled kato chuete che pishtiat modemite - zatwariate slushalkite za da ne im prechite
9. sled kato widish CONNECT 57000 (ili niakwo drugo chislo za skorost) weche moje da si chatite i da se sendwate files



Тема Re: Свързване с модеми [re: kicko]  
Авторcourage (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 21:37



Pich ima edna programa kazva se "Flash Get" i mojesh da si ia izteglish ot
www.free.techno-link.com.Tia tegli files ot internet s mnogo barza skorost kakto moje i da pravi mreja mejdu dva compa.



Тема Re: Свързване с модеминови [re: kozz]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:12



Ima edna programa kojato e klasika v bransha i se kazva PC Anywhare na Symantec.Mislja che versija 10.5 e za WinXP - mnogo e dobra i elementarna Uspeh



Тема Ot kade...нови [re: niki]  
АвторM-r EsOs (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 11:05



Dajte liink ot kadeto da ja download-na .




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.