Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: [ e l i T e ]]  
Авторludia (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 23:38



abe, za tova li reznaha izprashtane na SMS ot ICQ kum Mtel ot vchera ?



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: Дявoл]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 13:27



Broq pyti, koito si pyha6 vibratora otzad. A sega si omitai kyra ot tyka, lesbos smrydliv!



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: ludia]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 13:29



Ti byzika6 li se????



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: Lamer]  
Авторludia (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 15:49



mdaa, takiva sa sluhovete ...
a inache Mobiltel veche go niama v spisaka s poddurjanite mreji, tova mojesh i sam da vidish



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: ludia]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 17:22



Ахххххххх, да им иба мамата, гадове мръсни, тъкмо ми беше станало кеф и ся... КУРЕЦ!!!! @#$@^%(@%^(@*!!



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: Lamer]  
АвторwhO cares (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 20:21



E shtom moje "Visrus" da spre internet v sfeta...epa shto da ne moje edin sms killer da nakara Mtel da reznat ICQ !!!
ama az kazah i f nachaloto...che she stane mazalo kato popadne taq jaja v rycete na l00zers i sega mi e mn00 g0t samo deto she postradat i nefinnite potrebiteli za koito tazi usluga beshe bezcenna...ama wh0 cares l00zerz rule da w0rld h0h0h0

i da ne zabrafq da kaja kolko mi e got che feche l00zerz she gledat pak umno i to osobeno umno h0h0



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: Lamer]  
Авторwh() cares (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 20:25



Ei lamo...toest Lamer ...toest za men l00zer...mn00 si pr0zd!
"mama im mrysna" ama na takifa glymperi kato teb zaradi koito nqma icq sms!!!



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: wh() cares]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 22:11



Az pa kvo sam ti vinoven be?



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: Lamer]  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 00:23



az poemam vinata-cherwenite vina, samo dnes na trifon zarezan.



Тема Спирането е само временно(да се надяваме)нови [re: [ e l i T e ]]  
АвторLamer (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 21:45



14 Февруари, 2003
М-Тел спря SMS през ICQ(Nat4ev)



За да спре случаите на изпратени през ICQ анонимни SMS-и с обидно или заплашително съдържание,
както и на такива, които могат да блокират или повредят непоправимо телефоните на мобилните абонати на 14 февруари М-Тел временно прекрати тази услуга. Това беше направено с активното съдействие на чуждия оператор, чийто SMS център се използва от ICQ в момента.
Операторът продължава да предоставя възможност за изпращане на безплатни текстови съобщения през Интернет страницата си - www.mtel.bg.
Решението за това действие бе предизвикано от зачестилите оплаквания на абонати, получили анонимни SMS със заплахи или с обидно съдържание, а при други случаи, те са съдържали неразбираеми за определени модели мобилни телефони служебни символи. В резултат на невъзможността да разчете символите, телефонът блокира. За да заработи отново, трябва да се извади SIM картата и да се постави в друг апарат и да се изтрие проблемният SMS. За някои GSM-и обаче получаването на подобен SMS е фатално – веднъж блокирал, апаратът повече не може да бъде разблокиран.
Всички тези негативни за мобилните абонати атаки от страна на анонимни лица принудиха М-Тел да предприеме решителни мерки в защита на интересите им.
HiComm също се сблъска с проблема, когато GSM-ът на наш познат IT журналист бе буквално “залян” от SMS-и получени през ICQ. Неговото предположение за подобно злонамерено действие бе, че това се прави от “компютърджии”, които искат да го накажат за становището му относно слабостите на някои компютърни операционни системи. Екипът на списанието лично придвижи оплакването му до съответния отдел на M-Тел.

Source:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.