Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: [ e l i T e ]]  
АвторPaco (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 22:02



Nemoje da me connect-ne zashto?



Тема Shot si tupa!нови [re: Paco]  
АвторGushter (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 22:33



E za tva!



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: Paco]  
АвторDr.Flex (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 22:35



Pro4eti yputvaneto, toky - vij problemat se re6il



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: [ e l i T e ]]  
Авторujas (Нерегистриран)
Публикувано25.01.03 01:01



Aaa bratle uspyah da go opravya,no se naloji da slagam kartata si na drugiya si telefon za da moga da iztriya SMS-site.Mnogo yaka zabivka da ti kaja chestno byah se pritesnil,no sega vsichko e nared.A tel mi e S35



Тема Re: Нищо не ставанови [re: [ e l i T e ]]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 13:31



Значи изпратих сумати порции по 40/10/5 наи-различни варианти ,но по принцип жертвата може да получава до 40 поне така разбрах и нищо. Получи си ги и толкоз нито блокира телефона нито нищо само се напълни с СМС-си и понеже неговия телефон нямал функция да ги трие всичките на един път си сложи картата на Ериксон и толкоз всичко е О'Кей телефона си бачка без проблеми.Някакви идей по въпроса-Защо така стана ? и някой знае ли някоя друга програма или някакъв друг начин за блокиране на ДжиЕсЕм.Телефона беше Нокиа



Тема Re: Нищо не ставанови [re: tt]  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 14:57



mi to tam si pishe za koi nokii stawa duma,cheti



Тема Re: Нищо не ставанови [re: [ e l i T e ]]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 15:57



Беше Нокиа 3310



Тема Re: Нищо не ставанови [re: tt]  
Автор[ e l i T e ] (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 10:14



moje da e flashnat sys software za po-stara versiya



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: [ e l i T e ]]  
АвторBatkOto (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 23:04



Purvo si otkrii e-mail pri orbitel (sam razberi kak) tam nqma ogranichenie za obema na posht.kutiq i web space -
posle neka ti izpratqt faila
sled tova zvunni na tel. na orbitel koito e bezplaten sus suotvetniq username i password (stava vupros za mrezhata im a ne za dostup do internet) koito e vseizvesten (card) i downloadvai



Тема Re: GSM sms killer PROGнови [re: BatkOto]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 10:13



До BatkOto сбърка темата мой човек ти си за тая тема "Как да получа голям файл от чужбина?"
а до [ e l i T e ] втория път като му пуснах няколко СМС-са и стана тотален срив в системата.Става въпрос за Нокията от моя преден пост,за да го оправят трябваше да минат на дефаултните настройки и му избяга логота музики абе въобще цирк голям настана,не знам зашо първия път не се получи м/у другото на втората пратка пича си изкара картата и я сложиха на една 3330-ска и тя почна да получава остатъка от СМС-сите и на нея нищо не и стана .До колкото знам пича с 3330-ската скоро си е сменял софтуера и може за това да не е станало и той май може да получава до 160 СМС-а абе не знам и той малко се изхвърли ,но ще пробваме пак да видим какво ще излезе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.