Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За "ебаси"!  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 00:46



ЗА "ебаси" е това:

Viz, coveko.

Imam golqma dalavera za tebe.

Shte ti dokara pari, ako mi pomognesh.

Iskam da govorim za "nqkakvi" neshta koito ti imash. Edin moq pritel kaza,che mozesh da mi pomognesh.

Toj se opitvashe da te nameri ama ti ne mu otgovarqsh neshto.

Svurzi se s men na tozi email: mvolz26@yahoo.com.



Тема Re: За "ебаси"!нови [re: Aз]  
АвторMiSs_CaLiFoRnq (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 03:29



kfa dalavera be ?





Тема Re: За "ебаси"!нови [re: Aз]  
Авторeбacи (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 17:05



Виж ся кво щи кажа......:)))

Мойта далавера съм я опекъл вече ебаси :))

А от такива неща дето ми ги говориш обикновено не излиза нищо, така че ..... have a nice day:)) и мноо здраве от мене за ся ебаси :)) ако имаш некви оферти ги изпращай на ebasi@mail.com



Тема Re: За "ебаси"!нови [re: eбacи]  
Авторgot it fool (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 22:16



точно така
по добре нямаше и как да му го обясниш на аре да не казвам какъв е
много е интересно как много хора се взеха на много сериозно в един момент
за каквото и да става вапрос, без да претендирам че ми е ясно



Тема Re: За "ебаси"!нови [re: got it fool]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 18:19



alo posledniq ........:)
kefi me kolko ste mnogo "hakerite" .i kak samo se nadlagvate v dir-a.as sam gospodin nikoi koito ne razbira ni6to,no vse pak vzemi si pouka :)
desito_1@yahoo.com-tova e ako iska6 ne6to da kaje6 po vaprosa



Тема Re: За "ебаси"!нови [re: wlado]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 23:26



Ebasii, Tozi post go procetoh predi da ti pisha emaila predi malko. No sega me "Razdrazni" malko edin ot gornite postove.

za drugite:

Ne si pravete truda da mi otgovoriate. Otvrashtavam se da otgovariam na amatiori.

Otgovorite:

1. ebassi, ti covek ako ne iskash da se pravish na putka po dobre mi otgovarqsh na emaila.

Znaesh go. Dnes sum ti pisal pak.

Ne se pravi na geroj tuka.

2. Moqta dalavera sushto sum q napravil !

A ti "got it full" ? Ti izobshto znaesh li za kakvo stava na vapros che si otvariash ustickata ?

Razbirash li che tova koeto pitah e samo emaila adresa na ebasii ? Ne sum iskal da predizvikam neshtasnici kato tebe.

Razbra li ?

3. Nie vsicki tursime parite. Vklucitelno i az. I az ne sum genij i az ne znam vsicko. Taka, che i az tursq neshata koito ponqkoga nqmam a drug moze da ima.

Taka svurshvam do tuk,

i ebasi ....

Molq te za super anonimnost otnostno nashite neshta.

Ako imash neshto da mi kazesh tova e emaila.

Tuka mozesh edinstveno da budesh virtualen geroj nishto drugo.



Тема Re: За "ебаси"!нови [re: Az]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 23:56



Oshte malko poqsnenq.

Molq, ako nqkoj iska da se zaqzda s mene to shte si prolici ako produlzava temata. Az kakvoto iskah go plucih. Mislq, da spiram do tuka. Ako nqkoj iska da mi kaze neshto ,da mi pishe na emaila (po gore sum go ostavil)

I edno posqsnenie za ebassi: Otnacalo iskah da kaza, che tozi post e sled kato pisah emaila a ne predi. Kazval sum ti che sum dosta razsen ponqkoga.

Shte cakam da mi otgtovorish na emaila.



Тема Re: За "ебаси"!нови [re: wlado]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано07.01.03 17:54



в интерес на истината не споря, нито съм искал да те обиждам, това че ти откриваш себе си в някои фриволни описания е твой проблем. пак повтарям не споря. пак повтарям не знам за какво говорите. а и не си спомням да съм казал че разбирам от нещо, каквото и да е било. не те знам какъв си и с какво се занимаваш, не ме и интересува. щом си си опекъл работата, каквото и да значи това,аз нямам представа пак повтарям, БРАВО. само това мога да ти кажа.
друго ме притеснява мен, друго...надявам се ебаси които и да е и каквото и да прави да го вижда.а не да поства по форумите.не и тук.
така че успокой се, никой не ти отнема правото да се изживяваш както си искаш. както се казва, твоя си работа, майор Деянов. не се научихте и това е.



Тема Re: За :)нови [re: :)))]  
АвторMiSs_CaLiFoRnq (Нерегистриран)
Публикувано10.01.03 01:26



CdNow.com, sled kato mina kum amazon, o6te li e cardable?
[ nqmam predvit za BG ]



Tuka mozesh edinstveno da budesh virtualen geroj nishto drugo.


TBA qko be,
lol <----- rulzs

[ I STILL KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER ]



Тема Re: За "ебаси"!нови [re: :)))]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 03:07



1. Ne mislq che cdnow e cardable otkakto edin "xaker" s nick DJ Maxus uspq da izvadi 80,000 CC ot tam. Coveka postna 20,000 ot tqh v sajta si. Davidim dali nqkoj ot nashite shte go napravi :-((

2. MiSs_CaLiFoRnq ili C:)). Ne znam kva si. Sigurno ti se "vziviavash" za "Miss california". Ne se "zaqzdash", no go pravish uspeshno, samo si mislesh che e "Takticno" no ne e. V konteksta na replay ti se razbirat nqkoi napatki.

Razbirash li che izobshto ne iskam tuka da si pravq truda da ti otdelq i 10 minuti da ti otgovorq na postovete ?!? Prosto prestani da mi pishesh. Ti ne si tazi koqtro shte kaze kolko seriozno se vzemam. Ne e do momenta kogato me opoznesh i razberesh "kolko seriozno se vzemam". Tova moga da go znam edinstveno az.

Ne se "vzimam" ili "ne se pravq" na nikoj. Ne se vzivavam i ne izbivam komplekski kato tebe tuka v formite. Ne znam koq si kakto i ti ne znesh koj sam. Sushto ne znaesh i na kakvo sum sposoben. Taka, che si zatvori ustickata i ako imash da mi kazesh neshto tova e emaila. Tuka ne se pravi na golqmata geroinq (smqta se che si zena s nick "Miss california"). Razbra li ?

Ne iskam da si pravq truda da ti pisha povece !

Prestani izobshto da mi otgovariash.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.