Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема AVI>>>> Mpeg  
Автор kikivcc (непознат )
Публикувано30.11.02 19:18



zdrasti
imam problem
svalih si nyakolko filma i iskah da si gi zapisha kato VCD
problema beshe che softuera za zapisvane/NTI CD-Maker 2000 Professional/otkaza da prieme failovete zashtoto bili vav AVI format.
kaza che gi iska v *.mpg
do tuk dobre
raztarsih se sa softuer za da gi konvertiram v iskaniya ot ne go format.
svalih si pone 10 neshta koito po opisanie obeshtavaha da mi svarshat rabota.
da,da ama ne vseki ot tyah si izmisli nyakakav error i otkaza da se spravi sas zadachata
errorite byaha nai-razlichni kato pochnem ot tova che na Xing ne mu haresa hardwera mi ta stignem do tam che na Avi2VCD na mu haresa izhodnoto Avi
ami kajete neshto koetonaistina raboti i shte mi svarshi rabota


imam i drugo pitane ima li nyakakav software koito osven che gi konvertira vav *.mpg i mejdu drugoto daima opciya da dobavya i subtitri kam faila i izhodniya fail da bade direktno sas subtitri?
predvaritelno blagodarya n avsichki koito shte se opitat da pomognat



Тема Re: AVI>>>> Mpegнови [re: kikivcc]  
АвторChess (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 13:09



imam edna malka programka koito na men mi varshi dobra rabota .



vesysoft@yahoo.com




Тема Drug wapros za DivXнови [re: kikivcc]  
АвторDivX (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 20:45



Ne znam dali tuk mu e miastoto no dali niakoj move da pomogne i na men s edni avi? Nikoi ot play-er ite koito imam ne gi chete - toest niakoj gi chetat no bez katina - samo zwuk, a drugi pak s kartina no bez zwuk, a windows-kiq plajer zabiwa naprawo da tarsi codec w internet ... i nishto ne namira. Ima li nqkakaw now kodec - moq e 5.0.2. i na sajta na bundle e posledniq a e i pro? kakwo stawa? kak da gi podkaram? pomognete molia i balgodaria!!!



Тема Re: Answer za DivXнови [re: DivX]  
Авторfuzazi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 21:12



Hi, zna4i zapo4vame ot fakta 4e qvno zvuka na tva .avi e kodirano s nqkav smotan kodec. Purvo si sloji player RADLIGHT, i zapo4vai. Ot site na Microsoft ima 1 paket codeci za teglene iztegli gi i pak opitai. A za tova 4e namash ili zvuk ili kartina i 4e Ti zabiva Win MP-a mi se struva 4e mai windows-a ti e sduhan (osobenno ako e 98) idi na www.dvd.box.sk i si poiztegli malko codeci za audio. ako ne stane mi drasti edin mail fugazi_bg@yahoo.ca.
P.S. Mejdu drugoto ako filma Ti varvi na burzi oboroti na4i imash i nesavmestim hadrware (audio card) Derzai .... Pozdravi ...... :)



Тема Re: AVI>>>> Mpeg [Answer]нови [re: kikivcc]  
Авторfugazi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 21:26



Hi, purvo Ti trqbvat edinstveno dve programi Virtual DUB i bbMPEG S virtual DUB-a open AVI i (predpolagam 4e e s DVI-X kompresiq) i prekompresirash videoto vav drug format naprimer [Microsoft video-1] pipash opciite da budat na quality 100% , a zvuka da se razgune va format PCM i si izberi na kakvo ka4estvo da bude. Posle davash SAVE AVI i 4akash nqkolko 4asa da se prekompresira filma ( Trqbva Ti HDD pone 20GB).
2. Kogato imash prekompresiraniq film Open .avi faila s bbMPEG i ottam mojesh da izbirash v kakva kompresiq da bude. Moje i v MPEG-1 i v MPEG-2 no na Teb Ti trqbva MPEG-1 za VCD . Mojesh da izpolzvash nastroikite po podrazbirane no ne o4akvai visoko Quality taka. Pipni bitrade-a i kolkoto po golqm e transvera kB/S tolkova e po visoko ka4estvoto. Ami tova e ot men. ako ima problem pishi... :)) fugazi_bg@yahoo.ca
P.S. Ako tursish po visoko ka4estvo izpolzvai pri razkompresiraneto na DIV-X-a po - ka4estven kodek .
P.S.1. Ako ne Ti se 4aka za cqlata operaciq imashe edna programa TMPencoder (no trqbva da e registrirana) tq konvertira directno .asf i avi Div-X vav MPEG1/2 .... Ako ne Ti zabie mashinata...... Pri men se slu4va a sum s 2 CPU :)) Enjoy ....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.