Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Za6to??????  
АвторVapros (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 19:11



Imam pitane do uvajaemiq moderator: za6to po dqvolite e zabraneno da se postvat ne6ta ot sorta na "kak da hakna tva" "kak da hakna onva" ???? Ta nali tva e hakerski forum!? KByte iskreno 6e ti bada adski blagodaren ako mi obesni6 tva!!! I ako mi kaje6 drugi takiva forumi, kadeto tva ne e zabraneno!



Тема Re: Za6to??????нови [re: Vapros]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано09.11.02 19:29



питай "как да хакна нещо си" в най-близкото РПУ, те любезно ще ти разяснят подробностите

който търси,намира...
松下電


Тема Re: Za6to??????нови [re: Пeтъp_]  
АвторZa6to (Нерегистриран)
Публикувано09.11.02 22:04



Hakvaneto e zabraneno, ama da se govori za hakvane ne e po diavolite!!!



Тема Re: Za6to??????нови [re: Za6to]  
Автор KByteМодератор (Unlimited Masta)
Публикувано10.11.02 10:59



tova stava za post na meseca!

[]

Тема Re: Za6to??????нови [re: KByte]  
АвторVapros (Нерегистриран)
Публикувано10.11.02 11:27



nali. a sega kaji kade ima istinski hakerski forumi kadeto ne e zabraneno da se pit a kak da se haknat razni raboti



Тема Re: Za6to??????нови [re: Vapros]  
Автор KByteМодератор (Unlimited Masta)
Публикувано10.11.02 12:03



pro4eti kakvo znachi dumata hacker i togava pitai

[]

Тема Re: Za6to??????нови [re: KByte]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 11:38



Вземи отговори като хората каквото те питат и престани да изписваш тъпия си сайт..или поне го оправи да има нещо интересно в него.Как искаш да го посещаваме като там има само тъпотии.Имам и по-добра идея - ДА ТЕ СМЕНИМ С НЯКОЙ СВЕСТЕН ДЕТО РАЗБИРА ОТ ДУМА.За какво според теб да си говорим в Хакерски форум - за здравеопазване...или за повишаване на млеконадоя????



Тема Re: Za6to??????нови [re: Audi9O]  
Автор KByteМодератор (Unlimited Masta)
Публикувано11.11.02 12:32



Audi90 ti malumen li si be??!!!
1-vo: "Hackerski forum" kakvo razbirate pod dumata hacker?
2-ro: Audi90 ti si qko nedagav chovek! Ima edna opciika signatura vzemi razuchi za kakvo sluji!
3-to: Ne sam vi karal da poseshtavate site!

[]

Тема Re: Za6to??????нови [re: KByte]  
АвторAudi9O (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 13:01



Братле,идея нямам и не искам да имам как ти се плаща.Аз като собственик и работодател ще изгоня всеки работник който изгони клиент.Ти току що ме изгони или по-скоро направи така че да не посещавам Dir-а който се превърна в сайт от Татово време.И като съвет - прочети какво пише в дъното - clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали



Тема Re: Za6to??????нови [re: Audi9O]  
Автор off-road ()
Публикувано11.11.02 17:44



to tuka vsi4ki modihatori sa koi ot koi po-po-po...kakvoto i da kaja vse 6te e meko kazano.
moje da se pi6e samo za tova,za koeto mu e kef na modihatora...drugoto se trie.
I ZA6TO PITAM???????????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.