Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Питане  
АвторЧoвek (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 14:52



В къщи имам два компютъра в мрежа но са отделени в различни стаи. И на двата са все едно че са различни потребители в смисъл да кажем различни ICQ msn mESENGER i po6ti. Ако на единият ми е отворена пощата мога ли да я затовря от другия компютър или да я отворя или ICQ



Тема Re: Питаненови [re: Чoвek]  
Авторgg (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 18:59



ebasi gluposTTTa



Тема Re: Питаненови [re: gg]  
АвторTeraByte (Нерегистриран)
Публикувано20.10.02 12:28



DA.



Тема Re: Питаненови [re: gg]  
АвторЧoвek (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 11:28



Само това ли можахте да измислите
това и аз го знам
Явно не можете да прозрете какво питам
Ако можете ми отговорете пък след това като направя каквото искам ще Ви кажа и на Вас

С уважение
един който не разбира и пита



Тема Re: Питаненови [re: Чoвek]  
Автор Eol™ (The God Of Wind)
Публикувано30.10.02 23:15



spored prostashkoto mi mnenie nai-uniwersalniqt otgowor na wyprosyt ti e : programka/ki za remote kontrol ot roda na PCAnywhere, VNC, Remote Administration
P.S. misleh da ti sloja i links kum programkite ama se otkazah ... naprawi kakwoto iskash puk posle shte ti kaja zashto
S uwajenie
oshte edin koito ne razbira

Одни не могут получить то,что заслужили,а другие даже не хотят заслужить то,что получили.




Тема Re: Питаненови [re: Eol™]  
Автор Eol™ (The God Of Wind)
Публикувано30.10.02 23:27



ako puk chak tolkowa te myrzi da pusnesh edin

primerno i shte da ti rabota swyrshi, puk da ne goworim kolko wyzmojnosti imash pod WinNT ili Linux ...
ama pochwam da se draznq taka ..... pomychete se malko sami breeeeee

Одни не могут получить то,что заслужили,а другие даже не хотят заслужить то,что получили.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.