Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 24.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Тема help ili stranen zov za pomosht  
Авторnergal (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 00:28



Ne sym mnogo siguren che tuk mu e miastoto i ne sym mnogo siguren che shte mina prez moderatora no vse pak:

Imam lek problem s edna mashina. po tochno mi triabva niakoi i drug file ot tam :))
Ne stava vypros za CC, paroli ili neshto komersialno.

Mashinata e spored LANguard 3.0 na Red Hat 7.0 i e probita otvsiakyde. Estestveno na men tia danni nishto ne mi govoriat ....Razlikata e che ne me interesuva kak, koi, koga i tn .... Ako vse pak niakoi iska da se pomychi za edno blagorodno delo neka mi prati edin mail na nergal@all.bg. da se razberem

PS. Predpolagam che sega shte polucha kato otgovor edna kamara podmiatania za lamer i tn.. Tova niama znachenie za men. Vse pak ako ima nikoi koito moje neshto vmesto da se tupa samo v gyrdite neka pishe na gornia adres.

PPS. Vsyshnost izlygah che ne me interesuva "koi". Vse pak shte triabva da cherpia i tn. Stiga choveka da moje da pie



Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: nergal]  
Автор Eol™ (The God Of Wind)
Публикувано07.10.02 17:46



heheeeeee
tochno tuk bi trqbwalo da mu e mqstoto :))
taka trqbwa da se raboti .. towa wse pak e klub na/za Hakeri :))))
haide ... postwai kyde e taya mashina i wseki koito iska da se probwa ... a tuk shte obmenqme mneniq koi/kakwo/kak e naprawil ... kakto mu wikat kapitalistite : Team Work :))))

Press [ESC] to detonate or any other key to explode.





Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: Eol™]  
Авторnergal (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 19:11



Mersi za zainteresovanostta no tia e dylga i shiroka za obiasnenie ta zatova predpochitam da pratia edin mail :) Ako vse pak niamash rabota i si zainteresovan da se pomuchish malko bez da imash realna polza(ako ne broim cherpeneto :))) to shte buda shtaliv da ti obiasnia neshtata. :))

PS Nadiavam se vse pak da se chuem skoro :)



Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: nergal]  
Автор Eol™ (The God Of Wind)
Публикувано07.10.02 19:59



celta na tezi clubowe e wzaimno obuchenie crez obmqna na opit i znaniq ... edna takawa obshta deinost shte pomogne ne samo na men a i na mnogo drugi hora koito si mislqt che hacker e tozi tip deto wisi (predimno noshtem) pred komp-a i e dostatychno da klickne 2-3 pyti, da napishe 2-3 reda i BD-to na FBI za chasti ot sekundata se namira w/u disketata koqto po prawilo se skriwa pod dusheka na sysedkata....
towa first ... i second ... az ne sum takuw kato po filmite ... na men neshto takowa bi mi otnelo m/u 1 sedmica i 3 meseca aktiwna rabota (koeto wreme go nqmam swobodno :)) da ne goworim che net moga da polzwam samo kogato sum na rabota (tuk sym s Win) koeto shte reche che daje nqma da i da widq kakwo ima na HDD-to na toz Red Hat
i treto no puk nai-wajno : ot towa koeto sym nauchil w oblasta na mrejowoto administrirane s ryka na syrceto moga da kaja che znam che nishto neznam (kolkoto i filosofski da zwuchi) za towa predlojenieto mi ostawa w sila Team Work s podrobno opisanie na izwyrshenata deinost za po-dobra stikowka :)))
puk i koi znae ... moje da si izkarame edna pocherpka i ot admina na tazi mashina kato Security Analizators :))))))

Press [ESC] to detonate or any other key to explode.





Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: nergal]  
АвторNoHTML (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 16:59



Kakwo po to4no ti trqbwa ot Linux ma6inkata?
Ako e passwd file a to pri 7 po defoult toi e kriptriran (w samia passwd ima samo userite, grupite, direktoriite im i shell owete im) a samite paroli sa w shadow faila ... ne sam se probwal no sam 4uwal 4e za administratorite na takiwa ma6ini e po lesno da smenqt zabrawena user ska parola ot kolkoto da si dekriptirat shadow file ...
Dai powe4e info de :)
ako iska6 i na standby@mail.bg



Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: nergal]  
Авторnergal (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 10:26



Ami problema opredeleno e malko stranen...
Stava vupros za mashina na koiato se hostva edin MUD(predpolagam znaesh kakvo e tova :)).
Ako ne... Textova online igra. tui kato ot izvestno vreme sym se navil da si pisha neshto takova
a toia opredeleno mi haresa(igral sym go izvestno vreme i tn) i uj biah ponavil picha deto go pishe da mi
prati malko sources. da ama sled tova me fana jivota tuka i se razmina za malko .. sled tova veche se napravi
na neznam koi.. Tova chestno kazano adski me iznervi i prosto mi mina prez glavata ideata niakoi da mi drupne
muda ot taia mashina :))) imam predvi sources na libove scriptirani neshta i tn. Estestveno NE SYM SIGUREN che
tam ima neshto no sym pochti 90% che sa tam tia neshta. Ne me interesuvat paroli, shelove i tn. Vse pak predpolagam
che shte triabva da se vleze po niakakyv nachin :)) E tui kato ne razbiram hich ot tia neshta se oburnah v toia
forum. :))

PS. Tia neshta sa si samo za lichno polzvane i promeniane taka che niama da ima niakakyv efekt vyrhu ostanalia sviat :))
Vse pak predpolagam che trudno shte nakam niakoi nepoznat da napravi tova za men... Ne znam i dali e vyzmojno de:)

Ako vse pak niakoi iska da proba:

www.merentha.com - web site
game.merentha.com : 10000 samia mud.

vsichko se resolva kato 216.218.240.103

PPS. Vse pak shte byda dovolen niakoi ako mi kaje dali izobshto moje da stane s tia neshta ili .....



Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: nergal]  
АвторNoHTML (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 10:41



E to na site na igrata ima nqkakwa MUD library - dokolkoto razbrah ot towa koeot e w arhiwa to towa sa skriptowete :)
Eto ti to4niq link :





Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: NoHTML]  
Авторnergal (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 15:45



:)))

ne tova sa niakvi typni koito picha si e pravil :)) i sa dosta zle. a i samia mud ne bachka sys toia mudlib :))



Тема Re: help ili stranen zov za pomoshtнови [re: nergal]  
АвторNoHTML (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 10:31



Kofti pi4 ... nai malkoto ne se znae dali sorse coda mu e na servera ili e compilirn w nqkoi dvoi4en file za sigurnost ... i izob6to rabotata opira do hakwane na Unix/Linux ma6inka ... a nqmam nito wremeto nito resursa da se probwam ... sorry




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.