Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Благодарянови [re: Angel]  
АвторKAKTYC (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 23:14



a zasto mislish, che weche ne e stanalo nacionalen sport ?
zasto 99% ot sajtowete otkazwat da shipwat stoki do BG ??
mnogo se proslawihme ...
na DAL.net ima mnogo kanali za trade na CC-ta. Ima si i bylgarski kanal, kydeto imenno 16-18 godishni hlapeta tyrguwat s CC-ta. I interesnoto e che gi imat w izobilie, no ne znaqt kak da gi opolzotworqt :)) (razbiraj kak da gi izkarat ot tqh istinski $)



Тема Re: Благодарянови [re: KAKTYC]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.02 23:22



Добре де...няма ли хванати? Аз съм слушал какви ли не истории, едва ли не идват с качулките в къщата.....амма един осъден не знам за такова нещо....
То и като си помислиш, ако човек не е много в час с материята, трудно ще схване, а пък надали съдиите и ченгетата са в час с "киберпрестъпността"



Тема Re: Благодарянови [re: Angel]  
АвторRadugaSat (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 06:34



Spokojno, priatel. Ako naistina e bilo hlapeto a ne ti (poslednoto e pod debel vypros) spokojno mojesh da prehvyrlish otgovornostta kym nego i ako to napravi samoprisnanie ot strah nqmash problem. Ako li pyk ne koj znae kakva nosht e imal sydiata ili prokurora
Inache tova "ako pisne potrebitelq" e piece of shit. Vseki potrebitel na CC poluchava obezshtetenie ot $100 za vsqka zloupotreba s kartata ot zastrahovkata taka che koi e toq idiot, koito nqma da se zadovoli i s tova
Po princip si regvaj po toq nachin ako tolkova imash merak ama go pravish na svoq otgovornost. Nikoj ot chujbina za $200 otkradnati ot public za mnogo hora CC ne sydi. Pishlemeto dobre si e svyrshilo rabotata s screensaverite. Ako e bil platil za domain, webhosting, mail etc. skoro uslugite sa shteli da bydat dezaktivirani i $ na potrebitelq vyrnati..



Тема Re: леле...май стана лошо!нови [re: Fking]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано03.10.02 14:41



> ... сумата е смешна ...

Абе ако мен някой ме обръсне със $100 едва ли ще ми е смешно ...

Mixy


Тема Re: Благодарянови [re: Пeтъp_]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано03.10.02 14:57



Доста хора отатък окена биха изпищяли за $200, но у нас полицията (при това в много редки случаи) стига само до 14-15 годишни пубери и всичко се разминава с уплаха и дърпане на уши от родителското тяло.



Mixy


Тема Re: Благодарянови [re: Angel]  
Автор Fking ()
Публикувано03.10.02 20:36



Хух :>
значи тази карта е ползвана от още доста хора и са взети още бая пари.....
едва ли някой от тях ще понесе някакви последствия, а камо ли ти
те не се занимават за суми от порядъка на няколко хиляди долара.....пък кво остава за некви си 100$

а и недей бий детето, то просто се развива :>



Тема Re: леле...май стана лошо!нови [re: Angel]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано04.10.02 11:58



Абе да ти кажа, не е за бой хлапето, първом твоята приятелка е за бой че му е дала да пипа по компютъра и, и второ си ти за бой че не си я предупредил.
Пак добре че се е ограничил само с качване на скрийсейвърчета и човечета, можеше да пробва я процесора да оверклокне, я видеото, я БИОС да ъпдейтне и да види сметката на чисто новата до преди 5 мин машинка



Тема Re: леле...май стана лошо!нови [re: AliBabach]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 12:27



Абе пич.....ти с жена на глава може ли да излезеш



Тема Re: леле...май стана лошо!нови [re: AliBabach]  
АвторRadugaSat* (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 19:44



>можеше да пробва я процесора да оверклокне,
>я видеото, я БИОС да ъпдейтне и да види сметката
>на чисто новата до преди 5 мин машинка
LOL
Overclocking CPU - CPU-to ima tolerans pri overclock do procenti... Tova ne ubiva CPU-to! Znaj che moqt Pentium II Klamath na 350 sym go overclocknal na 392 ot 1998-ma i do sega nite vednyj ne mi e zabil Pc-to zaradi overheatvane na CPU-to. Ako go overclocknesh prekaleno mnogo shte razberesh vednaga sled kato Win ne iska da ti zarede!
Overclock na NVIDIA card sym si pravil i bez problemi makar che mrazq video karti s izduti parametri.
BIOS na dneshno vreme se update-va trudno. WinXP e osnovniq OS, kojto slagat na novo PC i ti trqbwa sistemen disk za da podkarash DOS i da si upgrade flash-a! Ako e pod Win95, 98 ili ME patched s DOS moje da naebe BIOSa no vsichko moje na fantazia da se opravi v nqkoi sluchai (e.g. zapomnena kombinaciq ot klavishi do dostigane do dumpnatiq star sw za BIOS-a i sled tova vyzstaniovqvane vse pak ako go ima dump-nat toq sw). Taka che ne plashi momcheto s idiotshtini!



Тема Re: леле...май стана лошо!нови [re: RadugaSat*]  
Автор insane ()
Публикувано04.10.02 20:59



Радуга, ти си направо върха !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.