Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема моля помогнетенови  
Автор nights (непознат )
Публикувано31.08.02 19:47



Бихте ли ми казали как да вляза във форум до които достъпът ми е забранен.
Имаите предвид 4е съм си ламерка и не разбирам много.



Тема Re: моля помогнете [re: nights]  
Автор KByteМодератор (Unlimited Masta)
Публикувано31.08.02 20:01



Izpolzvai proxy ako znaesh za kakvo stava duma...

[]

Тема Re: моля помогнетенови [re: KByte]  
Автор nights (непознат )
Публикувано31.08.02 20:06



незнам но благодаря



Тема Re: моля помогнетенови [re: nights]  
Автор sunshine_ (never mind)
Публикувано01.09.02 00:26



drug username drug provider

blow ur mind -- TMTOWTDI


Тема Re: моля помогнетенови [re: sunshine_]  
Автор KByteМодератор (Unlimited Masta)
Публикувано01.09.02 10:16



hhheheheehhehe tq trqbva da e luda za da si smeni providera samo zaradi nekaf si forum hahaha

[]

Тема Re: моля помогнетенови [re: KByte]  
Автор sunshine_ (never mind)
Публикувано01.09.02 11:23



samo nqkolko citatcheta...
......
Имаите предвид 4е съм си ламерка и не разбирам много
.......
Izpolzvai proxy ako znaesh za kakvo stava duma...
........
незнам но благодаря

krai na citatite
btw, da predlojish drug po lamerski nachin?

blow ur mind -- TMTOWTDI


Тема Re: моля помогнетенови [re: nights]  
Авторeбacи (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 00:48



Виждаш ли как един ламерски въпрос може да предизвика дебати ебаси ?

Оясни по точно какъв ти е проблема с форума.

Дали форума е само за потребители с логин и парола, или просто не ти отваря страницата.

Ако е първото,то проблема е сложен но не нерешим.

Ако е второто проблема е просто свързан с провайдера ти (доставчика ти на интернет), за това бих се възползвал от съвета да си сложиш прокси.
Прокси-сървър е сървър (компютър) който се явява в ролята на мост между браузера(прозореца) на клиента и отдалечения http:// сървър, той предава определена информация на отдалечения сървър за клиента, например версията на барузера му или версията на http протокола на клиента.(Ето затова например не можеш да влезнеш в някой форум защото твоя провайдер не подържа определен протокол, но смениш ли проксито проблема ще изчезне) и на мен ми се е случвало да имам скапан провайдер като bgnet.bg например.

Обяснявам ти как да си го сложиш (проксито-имам в предвид:-)) за други неща предполагам знаеш как стават работите):

Първо отиди на тази страница

за да си вземеш накакво работещо прокси и да го тестваш там дори за да видиш работи ли или не, работещите са отбелязани със зелено картонче
195.194.135.3:80 например, където-"195.194.135.3" е адреса на проксито а "80" е порта.

Ако изплзваш Интернет Експлорер (както предполагам) отиди в менюто Tools в раздел Internet Options, ще ти отвори едно меню с много раздели, няма да му се плашиш толкова, а кликни на раздел Connections след това кликни в/у бутона "Settings"(ако изплзваш телефон за връзка с интернет) , или "LanSettings"(ако си на кабел с лан-карта) ще ти отвори още едно меню където имаш три избора, първите два не ни трябват защото ще слагаме прокси и оставяме полетата празни, полето "Use a proxy for this connection" го отмятаме след което ще ти се активира прозорец във който трябва да въведеш желаното от тебе прокси и порта(който обикновенно е 80,8080 или 3128) полето Bypass proxy server for local addresses- не го пипаме(както и бутона "Advenced"). След всичко направено до този момент кликваме "ОК" навсякъде и сме готови да използваме браузера за да влезнем там където желаем.

Ако използваш друг браузер като Netscape или Оpera например , кажи ми , ще ти обясня как да си сложиш прокси и на тях.

Мисля че бях ясен в обясненията си, а и никой не се е родил научен ебаси.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.