Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помни ли някой?  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано14.08.02 18:53



Здравейте на всички. Имам един въпрос, който не успях да открия в архивите на вестниците. Не съм хакер, нито програмист или специалист. Искам да попитам дали някой от вас помни историята с хакнатия сайт на Петър Стоянов? Интересуваме дали след като му предложиха работа в президентството, той прие? Ще бъда благодарен за информацията!

Редактирано от Avtorski kolektiv на 14.08.02 18:59.



Тема Re: Помни ли някой?нови [re: Avtorski kolektiv]  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 09:54



pitai w prezidenstwoto be, niamat li si tam PR



Тема Re: Помни ли някой?нови [re: Avtorski kolektiv]  
Автор Pocu (Zoot)
Публикувано15.08.02 16:31



Предложили са му работа? Мислех, че това е само слух... Ми, потърси в някоя библиотека вестници или питай Google. Защо всички забравят, че Гугъл знае български????



Тема Re: Помни ли някой?нови [re: Pocu]  
Авторpicher (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 20:23



Блааах
Ебаси въпроса :)



Тема Re: Помни ли някой?нови [re: picher]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано18.08.02 00:00



Извинете, че попитах дами и господа "хакери"!!!
Враждебността на вашия тон обаче е пословичен. Наистина темата не е за разбиване на защити, генериране на фалшиви кредитни карти и подобни морално и материално задоволителни за егото ви глупости.
Жалко е, че не помните за човек, идентифицирал се като член на вашата високоинтелигентна и благодетелна общност простете иронията. Жалко е, че не помните феномен харектеризирал цялата ни социално-културна и икономическа ситуация от преди 2-3 години. Жалко е, защото с цел да докажете себе си, маргинализирате и демонизирате истински допринеслите за развитието на обществото "хакери".
Всъщност написаното няма значение, аз ще попитам пак, защото ценностната ми система го изисква: Помни ли някой дали въпросният индивид бе приет на работа в президентството? Ще се радвам и на някакъв коментар от ваша страна!



Тема Re: Помни ли някой?нови [re: Avtorski kolektiv]  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 13:05



ti sluchaino da ne si jena :))))



Тема Re: Помни ли някой?нови [re: Avtorski kolektiv]  
Авторn.a. (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 22:27



ami pitai go de. mislq che maila mu beshe kubche@yahoo.com



Тема Re: Помни ли някой?нови [re: n.a.]  
АвторAvtorski kolektiv (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 16:04



Hora, mersi vse pak!!!



Тема Eto tiнови [re: Avtorski kolektiv]  
Автор5e6o 1OOqnov (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 23:17



Glei sega,koito i da si...Vyprosnia ohluv se kazva Evgeni.Nick-a mu e Kubaka.
Nikakuv "haker" ne e,prosto slede6e iz altavistite i drugite podobni saitove razni progs,deto praviat beli...Be6e student v Svi6ov
Posledno znam,4e ba4ka6e v nekva zala okolo Pizza Hut.
T.e. za nikakvo razvitie na "hakerstvoto" ne e doprinesal



Тема Re: Eto tiнови [re: 5e6o 1OOqnov]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано25.08.02 22:23



Mersi, Pe6o, to men ne me interesuva hakerstvoto mu, a reakziata, koiato to predizvika. 4at li si? Edin hakva prezidentski site, drugi blokirat Sofia s taksitata, treti praviat razkol v Sinoda - fragmenti ot realnostta, no obremeneni ot saotvetnata sozialno-ikonomi4eska i politi4eska situatzia. Ne znam, no mai nikoi ne go razbra. Badete si hakeri, torete i se razvivaite, men tova me kasae kosveno. Taka 4e, sorry, ako sam zbarkal adresa, ama samo nego znaeh :)

peace




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.