Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема free.techno-link.com ot chujbina...нови  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано02.08.02 17:08



kak moje da se vleze osven s proxy?

edin tuka se hvaleshe predi che go pravel bez proxy? nqkoi da mu idva naum?

Аз пилотирам Golf II GTi!



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: W r a n g l e r™]  
Авторsiter (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 23:19



Da be,i az se sbluskah sus sa6tia problem...Imam stranica vuv free.techno-link.com,oba4e moje da se otvaria samo ot BG.Ot USA ili ot drugade izob6to ne stava...Za6to e taka?



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: W r a n g l e r™]  
Авторxakepчo (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 23:57



тук проксито с нищо не може да помогне.Просто техно-линк не са си платили
за скоростна и качественна връзка навън.В БГ се вижда добре ,щото българските ISP-та са си направили своя мрежа,между тях си.
От вън се вижда понякога, когато трафика не е толкова натоварен,но това става рядко.



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: xakepчo]  
АвторЛъчo (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 00:40



хакерчо, явно има хляб да ядеш докато станеш хакер...

техно-то има firewall за небългарски адреси. Ако ползваш прокси-сървер някъде в България, а ти си в чужбина за firewall-а на техното заявките ще идват все едно от България (от адреса на проксито). В този ред на мисли, ако се измисли начин за промяна на IP-то (NAT, IP masquerading, SOCKS, ...) през машина в България, номерът ще мине по същата причина.

То затова е прокси, за да препредава заявките от името на заявителя, но с адреса на машината на която върви.

BTW на английски proxy означава "представител"



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina... [re: xakepчo]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 00:50



free.techno-link.com никога не се е виждало от чужбина и вероятно няма да се вижда. Причината вероятно наистина е международния трафик но това е нормално тъй като той е доста скъп. Идеята на free.techno-link.com както и на появилите се в последствие free-та е да са достъпни само от peering-а.
Говори се също че ако се виждат отвън може да имат проблеми заради нелегалното съдържание.
Останалата част от техно-линк си се вижда без проблеми.
Възможно е някой който няма директен достъп да се върже през прокси но вероятно скоростта ще е доста ниска.



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: Лъчo]  
Авторxakepчo (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 02:04



ако нарочно поставен firewall е причината ,значи е възможно да се заобиколи с прокси,изобщо не споря:) Тогава моята информация е грешна.Каза ми я един представител на друго българско ISP,може би нарочно,де да знам. Този проблем всъщност не ме е интересувал сериозно,по простата причина че винаги съм ползвал интернет от БГ :)
И на нас хакерите се случва да грешим,кво толкова:)
Тогава за IE настройките се правят от Tools/Internet Options/Connections/Settings избираш Use a Proxy server ,вкарваш си IP addres и номер на порт.
В момента съм намерил само едно БГ прокси и няколко руски.Вероятно за Русия няма забрана ,щото там също нямат свирепи закони за авторски права и прочие капиталистически изгъзици :)
Ип адреси : порт
български:
194.12.224.85:3128

руски:
213.142.193.42:80
212.119.164.71:80
213.148.160.50:3128
217.106.92.9:80
213.147.49.50:8080
213.170.87.162:3128
62.5.225.229:3128
194.226.215.165:80



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: xakepчo]  
АвторЛъчo (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 18:47



:))) този постинг е равен на 50-60 хляба, от тези дето трябва да ги хапваш за да станеш ХАКЕР :))



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: Лъчo]  
Автор Waz Gaa (_)
Публикувано03.08.02 22:40



a probva li dali bachka bg proxy-to

nqkoi ne moje li da izkara pari ot transfer prez negovo proxy, zashto nqma takava usluga!?

i zashto tuka nqmame proxy anonimki . nqkakva ideq

by Waz Gaa



Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: Waz Gaa]  
Автор [morf] (XcoreX)
Публикувано04.08.02 07:23



Абе работи си проксито.Засега.

Ъъъ?


Тема Re: free.techno-link.com ot chujbina...нови [re: W r a n g l e r™]  
АвторFatFlat (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 18:36



Това е т.нар. BackBone
Ще го видиш през не-българско IP на 36-ти.
Proxy е някакво решение... докато работи.

Няма да ти обяснявам, какво е BackBone, нали сте хакери прочетете по въпроса....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.