Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Тема WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......  
АвторVEN (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 16:16



Po edno vreme otkrih che mi zavisva windowsa... i vse se chudeh ot kakvo...
a winampa kato go pusneh i kato mu dam play sedi taka 5min i ako se seti puska mp3-to
unnistalnah go i krai na problemite..... vsichko si vurvi i ne zavisva.......

az sum s WinME
kagete edin MP3 player



Тема Re: WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......нови [re: VEN]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 20:50



Windows 98 & WinAmp 2.80 :))



Тема Re: WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......нови [re: VEN]  
Автор [BlackSun] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано11.05.02 21:30



Pich moje da e boza... no WinAmp 2.80 pone go vodqt za edinstveniq koito ne puska Zarazeni MP3-ki...
v po niski versii.. ima tozi bag...
A btw... Ako nqkoi znae poveche za noviq MP3 virus neka da mi obqsni po podrobno!?

Blessed Be!!!


Тема Re: WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......нови [re: VEN]  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 00:45



Че Виндовс МЕ е пръчка, пръчка е.

Но проблемът с WinAmp може да е следния: ако си свирил MP3-ки от директория, която после става недостъпна - например по локална мрежа, при следващото си стартиране той блокира доста време на time out - явно се опитва да прочете тая директория.

Решението е следното: там, където е инсталиран, има един файл WINAMP.M3U с последния свирен списък - изтрий го смело. Също така има един файл WINAMP.INI - виж в него дали няма лоши имена на файл, и ги изтрий смело.
Това трябва да оправи проблема.

Ако не се оправи - някой ти е прецакал инсталацията на WinAmpa, пробвай да го преинсталираш.
Ако и тогава не се оправи - махай Виндовс МЕто.



Тема Re: WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......нови [re: [BlackSun]]  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 01:26



В момента такова нещо като МР3 вирус НЯМА, вервай ми! Поне не за WinAmp.
Разпространяват се фалшиви съобщения, щото парен каша духа...

Например погледни на:

http://www.europe.f-secure.com/hoaxes/mp3.shtml

и наблегни на изреченията:

"There are no viruses to infect MP3 audio files.
There is one widespread fake warning on such virus in circulation. It looks like this:"

Но в най-скоро време очаквам с навлизането на .NET нещата огромен бум от подобни гадории.

Така че с ВинАмп си слушай спокойно



Тема Re: WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......нови [re: Гeнчo]  
Авторdagor (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 12:08



Ami az chetoh che ima. Virusa se zapiswa w taga za mp3 fajla i tam pri opredeleni uslowiq, ne sym mnogo zapoznat, prepylwa bufera i izpylnqwa nqkakyw kod.



Тема Re: WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......нови [re: dagor]  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 12:54



Потенциални вируси може да има в WMA-форматът на Microsoft. Във този формат както и в другите non-secutity бози на фирмата може да се създават скриптове, които да се изпълняват от MediaPlayer-a, и съответно да се стартира някакъв вирусен код - както е със скриптовете във MS Office и Outlook например. И опасността може да дойде от факта, че ако преименуваш файл от тип WMA в MP3, playera си го разпознава и го свири. Но с WinAmp няма никакви проблеми - той не изпълнява никакви скриптове, поне доколкото съм го копал отвътре :))

А за вирусите в MP3, според мен слуха е пуснат от гигантите в звукозаписната промишленост, щото виждат че губят битката с MP3-разпространението.



Тема Re: WIN AMP 2.80 - BOZA NA BOZITE......нови [re: Гeнчo]  
Автор niksus (непознат )
Публикувано07.06.02 00:12



пък то нищо общо
аз съм на Win98se и на мене ми блокира така
тва е от новата версия на WaveOut plug-in-a пусни си го през DirectSound и ша са опрайш
niksus@abv.bg



Тема hahahaнови [re: VEN]  
Автор ![_™=plc=™_]! (неизвестен)
Публикувано09.06.02 00:02



WinMe e nai golaimata boza na bozite po dobre pozlvai 95 dajeot kolkoto me toi prosto e nehtio neveroaitno sakpano daje v mreja se zdyhva v povcheto slycahi abe mnogo e zel a za WinAmp -a ia z sum s tazi veris i raboti prefektnk takaceh vij si bozata i togava produlji da obsujdash WinAmp are caho i storogo preporuuchvam dryga OS




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.