Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Razkodirvane na programi....HBO  
Автор nasko2OO2 (mechtatel)
Публикувано06.05.02 22:03



I nechto kato sftwere za razkodirvane na kodirani programi prez tuner na PC da znaete. Razbira se testvah edni ama nqmache rezultat .Spodelte nechto po vyrposa.

razchitaj vinagi na sebe si...
e ne vinagi .....


Тема USAнови [re: nasko2OO2]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 00:12



Neznam da li si naisno .......no poneje jiveia v USA i kabelnata mi televizia stryva tyk 20$ koeto e ni6to.......no pri na6ia kabelen operator.........ima 10 kanala......koito......davat neprekasnati filmi kato HBO ....i t.n. 5 ot tiah sa kodirani i triabva da zvane6 v kabelnia operator i da my kage6 v kolko 4asa da ti go pysne zakodirania....kanal......no poneje sam rodom ot BULGARIA......ne mi se pla6taha po 5$ za filmi razbirase vazmojno nai novite.........i savsem sly4aino popadnah na edin SARBIN koito mi prodade za 300 $ razkodirva6to ystroistvo koeto razkodirvaabsolutno vsi4ki kodirani programi...............taka az ti predlagam......da se po zainteresyva6 kak da vi azkodirat HBO v niakoia....TV tehnik.....



Тема Re: USAнови [re: USA]  
Автор nasko2OO2 (mechtatel)
Публикувано07.05.02 06:12



Da be chovek ama men mi trqbva softwere kojto da ne struva 300$.
a kolkoto do hardwernite dekoderi ne mogat da ti razkodirat napylno vsichki programi i za vinagi. Neznam koj te e izlygal che chte mogech vechno da gledach koqto si poiskach TV.

razchitaj vinagi na sebe si...
e ne vinagi .....


Тема Re: USAнови [re: nasko2OO2]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано07.05.02 07:29



Що да не може вечно да гледаш? Кодирането/декодирането ползва определен алгоритъм. Когато той се установи не е проблем да се направи и устройството. Все пак когато на абонатите са раздадени декодери няма как драстично да смениш кодирането.

Ако в България за подобно нещо могат да се вземат $300 бъди сигурен че някой ще го направи.



Тема 1995нови [re: nasko2OO2]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:32



predi 6 - 7 godini si go kupih tova ystroistvo koeto mi razkodirva...........
taka....4e prez tozi period......o6te ne sa mogli da napravat......programa koiato e zakodirana......SA6TINSKI>>>>>



Тема Re: USAнови [re: Илko ™]  
Автор nasko2OO2 (mechtatel)
Публикувано08.05.02 00:14



Stranni otgovori ..dali si vqrvate.
te za tova predlagat kup ekstri kym dekoderite che samo s dekodera da mogech da gldach kvoto ti padne. A kolkoto do dekodera struva ima nqma 50 dolara .Zachto nqma profesionalni mneniq a samo na hora koito gadaqt

razchitaj vinagi na sebe si...
e ne vinagi .....


Тема Re: USAнови [re: nasko2OO2]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано08.05.02 11:06



Наско , далеко си моето момче от материята.
Специалист с подходящо оборудване хваща метода за кодиране за нула време(аз всъщност знам точно какво се прави със сигнала на НВО но не смятам за сега да го разпространявам).
Всъщност хардуера вътре струва не повече от $20, ама кой е казал че цената отразява себестойността му. Ами труда и времето който съм вложил за да се изуча и да мога да го направя? Всъщност едно нещо струва толкова за колкото можеш да го продадеш. Та и мисълта ми беше, че ако се отвори пазар на тази цена мога да се замисля ... иначе в момента си имам достатъчно като количество и заплащане работа за да се занимавам с подобно неща.



Тема Re: USAнови [re: nasko2OO2]  
Авторi2c (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 21:04



Ne razbrah tova kakvo e? Ot vsichki tv standarti, koi te interesuva?
Kato imash predvid, che edin tv standart moge da se kodira pone po 10 razlichni metoda(ne govoria za softuer)Taka che kaji si programata koiato te interesuva i che ti go uredim.Kolkoto do ideiata, che moge da se gleda postoianno ili che moge da ima universalen dekoder ,idiotite krai niamat.
Mnenieto mi ne e profi. zastoto ne znam kakvo te interesuva



Тема Re: USAнови [re: i2c]  
Автор nasko2OO2 (mechtatel)
Публикувано08.05.02 22:15



Abe to qvno nikoj ne pomoga ama sam si razbrah tova koeto me ug interesuvache.To za men lichno ne mi trqbva da gledam koqto i da e Tv no celta beche ideqta merci vse pak naj veche na Ilko toj se dokaza kato naj dobriq otlichavach se sys solidni poznaniq i ni zasrami nas obiknovennite hora..

razchitaj vinagi na sebe si...
e ne vinagi .....


Тема Re: USAнови [re: nasko2OO2]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано09.05.02 13:59



Явно ще трябва да го кажа с малко по обикновени думи.
Не съм казвал никъде че може да се направи универсален декодер за всички мрежи. Но в една мрежа в която примерно са поставени 5000 декодера това е напълно възможно. Просто за драстична смяна на алгоритъма или метода извън възможностите на вече разпространените декодери и дума не може да става (това означава подмяна на всичките 5000).
Е според вас какъв е проблема да се направи универсален декодер за тази мрежа? Известни трудности ще има ако има и обратен канал по който декодерите комуникират с кодера но това по скоро е частен случай (за България още повече).
Мисля че всеки разумен обикновен човек вече схвана за какво стана дума ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.