Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови  
АвторBlink (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 17:56



Gospoda hakeri, moje li da se kaje che sym po-pechen ot nqkoi ot vas?
Samo deto i sam oshte ne go vqrvam!
Vlizam v zabrawena parola, pitat me tajniq vypros i sled tri-5 opita go naluchkah, estestveno poznavam choveka, rojdenata mu data etc. no ne znam tova si beshe golqm kysmet. Sluchvalo li vi se e nqkoga podobno neshto?
Vytre otkrivam che si e preprashtal poshti i na drugi svoi adresi - probvam - tam syshtata parola. Lele, padnah pod masata ot kef...
Za syjalenie skoro otkrih poshti za koito nishto ne moga da napravq., dve ot tqh sa na mail.com a ednata na all.bg. Taka ot 7-te izvestni poshti az vodq s rezultat 4:3.
Vyzmojno e ako otkriq kluch kym edna ot trite toj da mi pomogne i za ostanalite.
Nqkakvi komentari??????



Тема Re: Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови [re: Blink]  
Автор [morf] (0xfec22f38)
Публикувано12.04.02 18:45



Samo ne razbrah kade v cialata istoria si proiavil umeniata si na cracker/hacker/programist/poznavach na protokoli/operacionni sistemi i taka natatuk?
Ti si si nai-obiknoven voaior.Kakva rabota imash v mailite na poznatite si Mr. Elite?
Focker!

Do Not Touch The Tape Inside!


Тема Re: Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови [re: Blink]  
Авторmitaka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 19:29



Mi pich kvo da ti kaza evala :))) az znam parolite za mailovete na dosta ot moite prijateli i dosega ne mi se e sluchvalo da vljaza v chuzda posta osven v sobstvenata si :))) ......



Тема Re: Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови [re: Blink]  
АвторГeнчo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 01:09



Браво!
Твоята история е като на оня бедняк, дето си вървял по улицата и намерил един портфейл с пет лева вътре и казал: кеф, много съм печен, как само го намерих, вече ставам за банкер! Кой като мене!?



Тема Re: Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови [re: Blink]  
АвторBeatman (Нерегистриран)
Публикувано13.04.02 07:51



Абе чудя се що изобщо пиша...ама имам една дима за казване...АМАН !!!

Ако имаш разтворими сокчета, не се мисли за космонавт!



Тема Нa мен пък ми се е случвaлонови [re: Blink]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано13.04.02 20:47



директно дa нaлучкaм пaролa- от втория опит Знaчи съм още по- и от тебе


Между другото кaквa е тaя идиотскa пощa, която при познaвaне нa въпросa директно кaзвa пaролaтa?



Тема Re: Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови [re: [morf]]  
Автор nasko2OO2 (mechtatel)
Публикувано14.04.02 03:13



Da nesymneno si naj neveroqtniq haker na planetata.
Nikoga ne ni se e sluchvalo da hakvame pochta.
Abe ne mi e qsno kvo tolkova se mychite s tiq pochti. Ima tochno 3 nachina za hakvane kyv vi e problema.I na tva li trqbva da vi uchim da vredite.

razchitaj vinagi na sebe si...
e ne vinagi .....


Тема Re: Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови [re: Blink]  
АвторBlink (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 11:13



Otgovarqm na vsichki vkupom, za da spestq vreme.
Pyrvo ne sym se hvalil 4e imam umeniq po ezici, programi i prochie. No si e fakt che go napravih i ne razbiram kakvo pravqt v kluba takiva visoko moralni i svryhblagorodni hora deto nikoga ne sa vlizali i ne biha vlqzli v 4ujda po6ta.
Vtoro da proqvi6 intuiciq si e 4ove6ko ka4estvo koeto ne vsi4ki imat, dori i dobriq haker kojto e na svetlinni godini pred men, trqbva da pritejava tova kachestvo I think. To ne e sy6toto kato da nameri6 portfeil na ulicata - tam ne se iziskva da ima6 nqkakvi kachestva a samo kysmeta da go vidish pryv.
I treto - koi e kazal, che toq s poshtite mi e priqtel - po skoro moje da mi e nepriqtel, no karaj da vyrvi - ne mislq da mu vredq s tova, koeto nauchih, a samo da proverq verni li sa nqkoi ot precenkite mi za nego - moga da vi kaja 4e dosega se potvyrjdavat 100%.
4etvyrto bih mogyl da dobavq, no ne za da se opravdavam, che toq pich si ima cqla kolekciq ot programi za razbivane na paroli, i nqma da mu migne okoto da se spravi s moqta poshta naprimer, a i neprekysnato si vre nosa kydeto ne e kanen.



Тема Re: Нa мен пък ми се е случвaлонови [re: Byclops]  
АвторBlink (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 11:16



Moite uvajeniq za postijenieto.

Poshtite za koito pitash sa na mail.com i all.bg, no v mail.com nqmash pravo mnogo da greshish - izprashta preduprejdeniq 4e nqkoj ti atakuva poshtata po tozi na4in - s tajniq vypros.



Тема Re: Nevolen kracker, makar che mnogo iskah!нови [re: nasko2OO2]  
АвторMEGl85 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 13:29



az ne sum tozi "pe4en" haker
prosto tyrsja malko pomo6t
imam vapros....?
kak da probiya parolite na kompresirani fajlove iztegleni ot MREGATA
STAVA VAPROS ZA MIDI FAJLOVE OTwww.geocities.com/horndouble/index.html
ILI http://chalgamidi.search.bg/napodni.htm

6te ti byda mnogo blagonarna ako mi pomogne6
ili orientirash kade da popitam ili izteglja ka4estveno MIDI

BY :}}}} MEGI




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.