Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Факс по модем  
Автор Бpaнимиp ()
Публикувано31.08.01 21:55



Как мога да изпратя факс по модем? Модемът ми поддържа функцията факс, но съм чувал, че трябвало някаква програма. Ако е така от къде мога да си я изтегля, плащам ли нещо за изпратеното съобщение. Моля да ми отговорите бързо.



Тема Re: Факс по модемнови [re: Бpaнимиp]  
АвторSW (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 01:21



Zna4i wseki modem si warwi s disk na koito oswen draiweri ima i 1 programa Super Woice. Ta tq slugi za priemane i pra6tane na fax messages.
Zapla6ta se kolkoto bi platil za tel. razgowor s nomera na koito izpra6ta6 ... ako e w USA ...



Тема Re: Факс по модемнови [re: SW]  
Автор Бpaнимиp ()
Публикувано01.09.01 09:10



Вярно! Има такава програма. Значи като си я сложа по някакъв начин ще пращам факсове, но как ще получавам, на кутията си ли или... После сигурен ли си че е един разговор сумата която заплащаш? Аз живея в Русе и искам да изпратя някъде по света с модем, свързан към аналогов телефон? Пак моля за бърз отговор.
Бранимир



Тема Re: Факс по модемнови [re: Бpaнимиp]  
Автор lnsert-OFF (некадърен спец)
Публикувано01.09.01 10:28



юнак
въпроса ти е малко за клуб софтуер,ама щом си почнал тук......
Ще го получаваш като файл във графичен формат който може да напечаташ на съотв. принтер.
Като изпращаш независимо къде изпращаш ти се таксува телефонния разговор, независимо че пращаш факс. (тоя пък въпрос беше за клуб БТК;-)

Press Ctrl-Alt-Del to continue ........


Тема Re: Факс по модемнови [re: Бpaнимиp]  
АвторSW (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 00:26



6te polu4awa6 fax owete po tel kakto ako be6e s fax aparat.
A za pla6taneto ... ako prati6 ot Ruse do Sofia, i ti otneme 3 minuti ... 6te si palti6 wse edno 4e si goworil po tel. s Sofia 3 min.
Za ostanaloto blagodari na Insert-00F



Тема Re: Факс по модемнови [re: SW]  
Автор Бpaнимиp ()
Публикувано03.09.01 07:37



Бре, сложих си Super voice програмата от инсталационния диск на модема, но ми иска номер на факса. Да не би да трябва да имам факс за да свърша тая работа. Аз питах има ли начин да изпратя факс, без факс телефон! Моля да ми отговорите.



Тема Re: Факс по модемнови [re: Бpaнимиp]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано03.09.01 19:35



това е идентификатора на 'факса' ти - т.е. на факсмодема. като почне да получава факс праща този идентификатор на машината отсреща.
попълвай смело. после прати един-два факса (намери някой с автоматичен факс поне за начало) и след това се пробвай да получиш един-два.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Факс по модемнови [re: onzi]  
Автор Бpaнимиp ()
Публикувано04.09.01 07:58



Значи да си напиша номера на някой факс, който сам си избера или как? Също такак какво е заплащането?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.