Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Има ли възможност да се разбере IP-то на...нови  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано19.08.01 02:48



...всеки, от нас който вече е писал тук.
Знам, че работещите в dir-а го могат.

Но ми писна да чета простотии на едни и същи хора с много и различни никове.
Вярно е, че IP адресът се сменя, но все си остава в групата адреси на доставчика/ците.

Ако можете помогнете!
Имайте предвид, че съм лаик в областта компютри.



Тема Re: Никой ли няма да отговори - ...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано23.08.01 15:38



...може или не може.

Не питам как да го направя.

Редактирано от Бeзpaбoтeн на 23.08.01 15:39.



Тема Re: Никой ли няма да отговори - ...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Авторne zadavai typi vyprosi! (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 16:59



i da moje i da ne moje, nikoi ne obicha da otgovaria na typi vyprosi. za kvo sa ti tia IP-ta? she hodish da presledvash horata deto pishat "edni i syshti gluposti" li? foruma za tova e anonimen, za da ne se znae koi, koga, ot kyde i kak pishe;)...



Тема Какво става с вас бе хора?нови [re: ne zadavai typi vypr]  
Автор iwanttobelieve (fennasissy)
Публикувано23.08.01 20:32



Каква е тая шпиономания, какво е това чудо? Всичко друго ли научихте, всичко ли ви е наред та опряхте до това - как се засича ІР, как се хаква парола, как да отмъстим на някой и т.н. И ми прави впечатление, че все начинаещи, които си признават че слабо разбират от компютри задават подобни въпроси. Не че са тъпи, просто са неуместни. Такива неща не се научават по форумите.
Името на този клуб е подвеждащо. Тук могат само да се обсъждат филмите: Хакери и Хакери 2

Редактирано от iwanttobelieve на 23.08.01 20:34.



Тема Re: Какво става с вас бе хора?нови [re: iwanttobelieve]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано24.08.01 00:07



Е не само филмчета, де :)
Но определено не и по "този" начин :)))




Тема Re: Какво става с вас бе хора?нови [re: LeoS]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано24.08.01 05:07



колега,държа да подчертая,че нямам в предвид тебе и няколко други мод. но това е правено и ще се прави сигурно поради ред причини и неизбити комплекси... който има акъл в главата би могъл да си намери каквото му трябва,но не ми е ясно-тоя юнак след като разправя,че не отбира толкова -как така му е писнало да слуша глупости-той разбирали всъщност дали това са глупости или не...??? и кво ще го прави това айпи-ще го даде на някой друг дето си мисли,че разбира за да се пробва той??? аз не мога да разбера тия дришльовци за какви се мислят... ето ти едно истинско айпи-а да видиме дали някой може да смени wallpapera на тоя компютър???
65.1.1.170
даже ще им дам инфо. дето би трябвало да си го разберат сами... РС то се включва нощно време м-у 7 и 11ч. и е на кабелна връзка.собственика отваря почти всичко което му се изпрати,проверява го за вируси преди това и си запазва даунлодите и файловете на отделен дял.
след 2-3 седмици ако никой не свърши нещо ще ви кажа кой какво е успял да разбере наистина...сигурен съм,че хората дето ще сършат нещо близко до крайната цел се броят на 2-3 пръста

100nikz®


Тема Re: Какво става с вас бе хора?нови [re: 1OOnikz®]  
Автор/usr (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 08:31



Abe, twoq priqtel jiwee na majnata si, be! Ne moga da stigna do nego...



Тема Re: Какво става с вас бе хора?нови [re: 1OOnikz®]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано24.08.01 13:41



Ами нямам какво да кажа - прав си отвсякъде ...
Един иска да чете писмата на мацката си - защото си мисли, че е легнала с друг, втори да строши сайт - щото пича дето се е напънал да направи нещо не му е симпатичен, трети чул че имало и такова животно като IP - но не знае к'во да прави с него... абе... не знам. Как пък един не се сети, че да си хакер не означава непременно някой да ти налее с фунийка готово решение, а се иска четене, четене, четене и накрая здраво мислене. И че в повечето от случаите истинските хакери показват грешките на другите, а не трошат усилия и време да удовлетворят амбициите на някой ревнивец или нарцис.
Наистина не знам какво да кажа. Може би само това, че тоя клуб определено загуби бавно и полека първоначалния си смисъл и цел. И май е време да го прекръстим (за да остане архива му), а "Хакери, Кракери" да отлепи отново. На чисто. Ей такава една мисъл ми се върти в главата...

Колкото до последния ти абзац, аз пък съм сигурен, че и тези краен брой хора няма даже да надникнат от любопитство. Защото за тях задачката така определена е прекалено елементарна.

Поздрави отдалеко ;-)



Тема Re: Какво става с вас бе хора?нови [re: LeoS]  
Автор/usr (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 14:15



Mi daj ne6to po-slojno, de...



Тема Re: Чудя се, ама ...нови [re: /usr]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано24.08.01 15:56



... айде тръкни ми едно файлче - NewsRed.txt се вика. И без това се каня да го затривам. Отворил съм портите отвсякъде за тебе. Само на тая кошара с филето съм турил едно кутре, дето само лае - колко да не се увлече някой. Ама да не тръгнеш да гониш Михаля? Аз съм наблизо :)

- - - - -
P.S. Иначе как е сега по Осогово - култивира ли се вече? Все се каня да прескоча нататък, ама май ще изчакам да падне снега и тогава ще се кача до "Трите буки". Питам, защото си "вътре в нещата" дето се вика ;-)
Айде - до после.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.