Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наистина - какво става с вас хора?!?!?!нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано25.08.01 17:31



Прочели-непрочели, разбрали-неразбрали какво и защо питам се нахвърлихте да обвинявате и квалифицирате, а някои успяха и да докажат, че не са това за което се мислят.
И не можах да разбера защо трябва да разбирам от компютри – вие всички от всичко ли разбирате и сами си го правите или някои неща ги купувате?
Само един от вас си е направил труда да ми отговори на въпроса.

Проблемът ми е прост – искам да избирам какво да чета и очаквах, че е възможно да си (ми) инсталирам(т) някоя програмка и тя да ми казва.
В тази връзка направих и предложение в съответния клуб, а отговор - ядец.
Например: пише ми “X”, но се е скрил зад аномимен ник, аз нямам време за губене да препрочитам “писанията” му и по препоръките на “програмката” го прескачам.
Хайде със здраве и повече доверие!



Тема 65.1.1.170нови [re: 1OOnikz®]  
Автор fccfМодератор (охлюв-философ)
Публикувано25.08.01 19:23



Защо ? На кой е необходимо ?

И не си ли на мнение че е безмислено ?

Не всичко е обяснимо, и това обяснява някои неща...


Тема Затваряне на клуба...нови [re: LeoS]  
Автор fccfМодератор (охлюв-философ)
Публикувано25.08.01 19:24



...и отваряне на нов.

Абсолютно съм съгласен с теб. Опитвам се да почиста глупостите доколкото мога, обаче...

Не всичко е обяснимо, и това обяснява някои неща...


Тема Познаваненови [re: LeoS]  
Автор fccfМодератор (охлюв-философ)
Публикувано25.08.01 19:34



Виж, LeoS, ... \"%{User-Agent}i\" ... просто не е интересно... няма смисъл да показваш мускули...

:-)

Не всичко е обяснимо, и това обяснява някои неща...


Тема Re: Наистина - какво става с вас хора?!?!?!нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор iwanttobelieve (fennasissy)
Публикувано26.08.01 23:30



О-хо!!! Ако очакваш някаква програмка да ти казва какво да четеш и какво не - ще загубиш способността си сам да преценяваш хората (ако изобщо си я имал).
Но да се върнем на темата - АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ е страхотна мадама, нали!!!



Тема Re: Абе юначе...нови [re: iwanttobelieve]  
Автор Бeзpaбoтeн (не съвсем)
Публикувано26.08.01 23:58



...ти сам ли си вадиш зъбите или ходиш на зъболекар да ти ги лекува?

Откъде ти дойде на ум, че всеки трябва да разбира от всичко?

Случайно да не си си написал и операционна система?

Програмката очаквам да ми казва, че писанията идват от един (или приблизително) и същ адрес - няма нужда да се хабя за някой боклук да го преценявам.

За мацето дай линк!

Айде със здраве!



Тема Re: 65.1.1.170нови [re: fccf]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано27.08.01 01:28



не бях край РСто 2 дена и като се върнах-глей кво става! 20 нови мнения по ?с който не ме интересува,но си дадох мнението понеже се подразних от това,че не им омръзна да мелят едни и същи тъпотии(бесмислени :-) ,във клуб във който са ме трили 70% от случаите когато съм писал(сигурно с основание)и в който влизам само да попрочета нещо за да се посмея...
директно- тоя "чат" между модераторите и няколко други осоговци като че ли е най-смисленото нещо написано от доста дълго и ми хареса как се разприказваха пръстите набързо( в интерес на истината не виждам няколко с които съм си кореспондирал тъничко,но като гледам колко души са минали оттук за 2 дена само сигурно и те са се посмели),стига само някой да разчопли нещата както трябва.
конкретно да ти отговоря-така е ,обяснението,ако ти се играе,прочети ми пак предишният постинг- той е за всички останали,не за тези дето се обадиха до сега...
за тоя юнак дето ме оплю...

ti si porednia typak, koito si misli, che she e ot horata koito se broiat na 2-3 prysta nali?;) da pich, no uvi ne e taka;)

нещо не разбирам,брато-нито какво имаш в предвид с писанията си, а и аз съм дилетант-компютърен... така ми пише във профила. не претендирам,че съм хакер,кракер и каквото и да е друго,щото нямам време за толкова четене...
и за останалите смотаняци(извинете ме за думата...) предложението ми остава в сила,след 3 седмици ще ви публикувам квото знам за тоя другар(той ми е познат-не приятел... ) само за да можете да се видите къде сте и да почнете да си вършите нещата сами вместо да надавате смешни вопли тук.
извинявам се наистина ако съм обидил някого- не съм го искал нарочно...
за останалите-бъдете здрави.

100nikz®

Редактирано от 1OOnikz® на 27.08.01 01:45.



Тема Re: Наистина - какво става с вас хора?!?!?!нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор 1OOnikz® (Unlisted)
Публикувано27.08.01 01:40



само с 2 думи ,отговарям ти конкретно на тебе,понеже си прав-не съм те доразбрал какво търсиш,може би поради инерцията да чета комизми в тоя клуб...не приемай това дето съм го писал толкова навътре,наистина нямам в предвид твоя случай... а това се вика демокрация,(криворазбрана или не...) всеки да си прави каквото иска... аз също използвам доста никове-около 100 в моя случай ,но поне се старая да не злоупотребявам с това.
пак-извинявай,не съм те имал в предвид тебе.

100nikz®


Тема Re: Позна, ама не...нови [re: hahaha]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано27.08.01 12:46



Айде тук накуп за всичките ти "хахакания" :)
Зависи само от вътрешната нагласа и манталитета на определящия. Пример:
Един човек се подхлъзва на нещо и пада. Един вика "ебаси смешника, ха ха ха", а друг кротко казва "лелее, тоя за малко не се преби...".
Нямам нищо против ти да ме определяш като смешник.
Само дето не знам защо ме обзема съжаление някакси за тебе ...



Тема Re: Познаваненови [re: fccf]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано27.08.01 12:48



Никакви мускули, приятелю. Най-малкото е неуместно аз да го правя. Човекът попита нещо, а аз му отговорих. А нали знаеш, че понякога и от реакцията на някой "тъп отговор" може да получиш достатъчно читава информация :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.