Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема pomognete mi otnosno ip vajno eнови  
АвторKokal (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 22:36



hi vi molia vi pomognete mi kak po nechie IP ili s kakva programa i ot kude da ia vzema moga da razbera na daden chovek telefona ot koito se CONNECT-va kun internet



Тема Re: pomognete mi otnosno ip vajno eнови [re: Kokal]  
АвторQWERTY (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 23:56



Ами много е просто бе мой човек... намираш си един хакер от филма хакери, даваш му задачка и най-много от втория третия опит ще имаш жадувания телефонен номер. Интересно ми е само после кво ше го правш...?



Тема Re: pomognete mi otnosno ip vajno eнови [re: Kokal]  
АвторlPzzz (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 01:21



смешнико,би трябвало да започнеш със IP-то(например:"194.145.63.18") ако искаш някой да ти свърши подобна "услуга" в което сериозно се съмнявам.



Тема Re: pomognete mi otnosno ip vajno eнови [re: Kokal]  
АвторQWERTY (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 08:42



Добре де... каде имаш допирни точки със човека чиито телефон искаш да гепиш? ИРЦ? Форум някои?
Като цяло не е толкова невъзможно...



Тема Re: pomognete mi otnosno ip vajno eнови [re: lPzzz]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 09:35



Smyah v zalata. Kato navleze IPv6 i v BG, togava pak pitai sushtoto. Po-lesno/osushtesvimo shte e bez human intervention da tracknesh Tel po IP.

pozdravi
Goro



Тема Re: pomognete mi otnosno ip vajno eнови [re: Kokal]  
Автор Пeтъpчo (скучаещ)
Публикувано21.06.01 19:30



za da stane towa,tryabwa da imash chowek pri internet dostawchika mu i w BTK,na praktika towa koeto iskash e newyzmojno za obiknowen chowek
oswen ako ne si gyst s policiyata i prokuraturata



Тема Re: important IP- момчета...нови [re: QWERTY]  
АвторlPzzz (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 22:34



...той или не разбира за какво говорите или се прави на луд поради някаква причина. пълна загуба на време за всички които отговарят и тези които го четат също...



Тема Re: important IP- момчета...нови [re: lPzzz]  
Автор THE Web (</title>)
Публикувано21.06.01 23:24



Има нещо вярно май...



Тема Re: pomognete mi otnosno ip vajno eнови [re: Пeтъpчo]  
Автор oho-boho (пиян(мноогооо))
Публикувано23.06.01 12:53



Nemoje li prosto da go pita6?



Тема slozna rabota no...нови [re: Kokal]  
Авторi-pich (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 22:09



1.Znachi tirabva parvo da mu imash IP .
2.ako e ot dial up (nai veroitano) to po IP to moze da razberesh prez koi ISP e.
3.Posle ti triabva LOG-a na ISP-to za tazi data i chas (ako se pazi) .
4.Ot tuk mozesh da razberesh na koia vhodna tochka na ISP-to e bil zakachen tvoia covek
5.Ako ima koi ot BTC da ti kaza na taia vhodna tochka za opredelen interval ot vreme koi e bil zakachen togava si gotov.

No iskreno se samniavam.
nai-neizpalnimoto mesto e t 5. 100% niama da probiesh tam. inache drugite gore dolu stavat.

A ako e ot fixiran lichen IP togava e po-lesno da go razberesh koi e i ot ukazateliq da mu vidish telefona.

I ne gledai mnogo filmi za hakeri....

Pozdravi




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.