Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде се записва... ? (1)  
Автор SunnyRay ()
Публикувано19.06.01 02:25



Докато беше под "чуждо управление", РС-то ми беше наблъскано с какви ли не вируси и троянски препускащи, в резултат на което, предполагам, MSAccess от Office-пакета отказва да работи. Дава съобщение, че е изтекъл периода на лиценза за "тази машина". С Word и Exel от същия пакет няма никакви проблеми. Самия продукт го имам ОТ ГОДИНИ, наше пиратско копие от площад "Славейков", разбира се, със съответния сериен номер и пр. (CD "The Best '97") Преинсталацията на Access-а, както можеше да се очаква, не даде резултат.

Знаете ли къде точно Windows-a записва този вид информация?
И изобщо може ли да се излезе от ситуацията (без да се преинсталира системата)?

SunnyRay<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от SunnyRay на 19.06.01 02:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от SunnyRay на 19.06.01 02:49.



Тема Q probwaj towaнови [re: SunnyRay]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано19.06.01 11:53



sory che pisha na latinica, no tozi problem sym go imal i re[il s pomo]ta na programcheto iztegleno ot "izwora" po-dolu. Spored men problema si e chist MS-ki i ne e ot towa che si go kupila ot Slawejkow.

Goworim za access 95-97, nali!

poweche informaciq ot izwora:



a samoto e 85KB, tegli i puskaj!

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.

Тема Re: Къде се записва... ? (1)нови [re: SunnyRay]  
Автор business ()
Публикувано19.06.01 12:41



Не съм от Троян и не знам какви са тия коне :-))))
Влизаш в таск менажера, спираш им процесите и триеш файловете - след рестарта виндовса ще изпищи, че му няма нещата - може преди това /ако си по-навътре в нещата/ да ги махнеш от регистрите. Успех

Всичко, което може да се повреди се поврежда.


Тема Re: Къде се записва... ? (1)нови [re: business]  
Автор SunnyRay ()
Публикувано21.06.01 08:53



Изглежда не описах ситуацията достатъчно ясно - РС-то не е заразено, а въпросният арсенал е събран от къде ли не от приятелчето, дето се беше направило аdmin и подготвен за разпращане (според него - към game-клубове). Например, щраквам върху start-менюто, а най-отгоре на кирилица се мъдри "Създай Троян" :(
Та ми мина през ума, че някоя от тези програми може да е засегнала моя Access
:(



Тема Re: Q probwaj towaнови [re: OKL]  
Автор SunnyRay ()
Публикувано21.06.01 10:04



Благодаря, ще пробвам, макар че хич не обичам да посещавам страницата на MS (нали събирал лична информация). Та ще пробвам тия дни и ще те уведомя за резултата :)
Аз се притеснявах наличието на разни зловредни програмки върху диска да не са причината...



Тема Re: Q probwaj towaнови [re: SunnyRay]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано21.06.01 12:07



ama nali за това ти дадах и диектен линк за пача (погледни пак първоя ми постинг). Няма начин да не изтеглиш пача от сайта на тези дето са я надробили такава с акЦеса!

Сериозно, това ще ти реши проблема.

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.


Тема Re: Q probwaj towaнови [re: OKL]  
Автор SunnyRay ()
Публикувано21.06.01 14:57



Да, наистина, видях го, това е точно за мен :-)))
Разпечатах, download-нах и щом се прибера ще приложа!

Много ти благодаря!

Редактирано от SunnyRay на 21.06.01 15:09.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.