Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как да отворя free.techno-link.com?нови  
АвторEлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 17:10



Не става и не става. Защо? А съм сигурна, че има страници с този домейн. Защо не мога да ги отворя и как да го направя? Някой може ли да ми помогне?
Благодаря ви много предварително.



Тема С браузер пробва ли?нови [re: Eлицa]  
АвторSnailHunter (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 17:25



Нетскейп и Експлорър вършат работа



Тема Re: Как да отворя free.techno-link.com?нови [re: Eлицa]  
Автор Minsc_and_Boo (новак)
Публикувано30.05.01 17:30



http://free.techno-link.com/



Тема Абе, педал нещастен!!!нови [re: SnailHunter]  
АвторEлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 17:37



Аз питам човешки и културно за информация, а ти си правиш пишки с мен!!! Не можеш да ми помогнеш, така че просто не пиши глупости! Тъпанар! Естествено, че с браузър се опитвам, да не мислиш, че се опитвам с на баба ти оная работя! Лайнарче недоносено!!! Я се скрий някъде и си продължи чекиджийските занимания с пъпчивото ти смарандясано пишле и остави големите да си говорят!!!

ЗА ТЕЗИ, КОИТО НАИСТИНА ИСКАТ ДА МИ ПОМОГНАТ: предполагам, че free.techno-link.com имат някакъв вид защита и не може да се влезне в страниците им отвсякъде. Но, все пак не съм сигурна. Нещастни отворковци, като този тук, дето ми е отговорил, е ясно, че си нямат понятие, но хората, които са навътре, с положителност знаят за какво става въпрос. Някакви идеи?



Тема Оххх добре де....нови [re: Eлицa]  
АвторSnailHunter (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 17:53



.....съжалявам, не знаех че така ще реагираш

Но като цяло това е начина, не знам да има някаква защита, отварял съм го от няколко места без специални пароли.



Тема ako ne stane ....нови [re: Minsc_and_Boo]  
Авторi-pich (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 18:21



ako ne stane znachi ne stigash do tiah prez BG ISP ili po tochno prez ISP koeto e svarzano s bulgarian i-net backbone.

free.t.. ne se vizda ot chuzbina a samo ot BG i daze ima ISP-ta prez koito ne moze.
tova e npraveno s cel da ne plastat trafiik i zaradi iako piratskia software tam..

A i oshte neshto. Mnogo se chudeh dali da ti otgovoria shtoto ezika ti e pod vsiakva kritika ama aide s govedata niama i az da stavam govedo .

chao

without regards
i-pich



Тема Евала за отговора!нови [re: i-pich]  
АвторEлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 18:32



Ей такова инфо ми трябваше. Значи това е проблема. Мерси много. Обаче странното е, че провайдера ми е български, така че защо въпреки това не мога да влезна? Не използвам чуждо прокси.



Тема Re: Евала за отговора!нови [re: Eлицa]  
Автор fccfМодератор (тлъст охлюв)
Публикувано30.05.01 18:54



Drugia wariant e, ako si prez BTK kato dostawchik, ili niakoi drug koito TL sa izriazali, ili mozart e lag-nat w momenta...

What was your username, again... ?


Тема Re: Как да отворя free.techno-link.com?нови [re: Eлицa]  
Автор business (търсач)
Публикувано31.05.01 15:15



Хвани някой да ти пусне прокси някъде, от където може да се влезне там :-)

Всичко, което може да се повреди се поврежда.


Тема Re: Евала за отговора!нови [re: Eлицa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 16:54



Без проблем се вижда от Орбител, Спектър и другите големи. Но ако си през Инфотел - зле... ГУКИС май също са в черния списък но не съм сигурен.

Кой ти е доставчика все пак? Ако не ще, вземи e-card и пробвай и си сменяй доставчика. Е сега на Експото всички дават карти и часове, така че пробвай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.