Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dostavka na poruchki?  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 22:01



Stava vupros za dotavkata na poruchki vie znaete kak i za chiq smetka:)
Chuvam sum mnogo ne6ta i sum vijdal na real.
Do kolkoto znam vski produkt nad 50$ se obmitqva i trqbva da go osvobosi6 i plati6 na mitnicata(ili da imash vruzki tam).
Iskam da si porucham neshto konkretno 130$ no mi kazvat che nqma da go polucha-friends,poruchkata e s U.S Mail a moje i s DHL ili USP(nqma da se uvlicham s poruchki:)).
Ta ako nqkoi znae neshto pu vuprosa neka kaje(tva ne e mnogo za tuk taka che eto i email:battle_time.hotmail.com za po private)





Тема Re: Dostavka na poruchki?нови [re: lvan]  
АвторUmen (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 23:16



GLUPAK, ta ti E-maila ne mozesh da si napishesh kato horata pyk si sednal da pitash kak, koga, kyde i t.n.
I mnogo mi e liubopitno kak edin takyv typak kato teb e uspql da si nameri karta.
NE SE OBIZDAI AMA SI ADSKI TYP.
p.p.viz post v astalavista.box.sk i ste razberesh zasto mi e takova mnenieto.





Тема Re: Dostavka na poruchki?нови [re: Umen]  
АвторTъп тa вдлъбнaт (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 09:59



Ами мойто момче няма нужда да си търсиш крадена кредитна карта ако имаш $500 и можеш да си извадиш собствена..... Пък и да нямаш - има достатъчно фирми които се разплащат по интернет с кредитни катри вместо теб, срещу 10% комисионна.

А е-майлите се пишат така по няколко причини:
1. По погрешка в бързината
2. За да не ги намират SPAM-роботите
3. За да се връзват ламерите като теб





Тема Re: Dostavka na poruchki?нови [re: lvan]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 21:24



Aman bre,kuv e toq gaden navik samo kritikuvat i se pravqt na znae6ti,a v su6tnost gola voda.
Ako znae6 ne6to po temata kaji ako ne odi beri djodjen.




Тема Re: Dostavka na poruchki?нови [re: lvan]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 20:10



dali shte ti go odstaviat zavisi ot saita. povecheto ne prashtat za bulgaria vupreki che ia ima v opciite. drug e vaprosat dali ti bachka kartata i dali bankata koiato obslujva saita shte ia prieme. a puk ako ti ia pratiat vse pak na mitnicata triabva da platish mito i dds.



Тема Re: Dostavka na poruchki?нови [re: lvan]  
Автор:- (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 16:25



Абе Иване, ще ме скъсаш от смях И какво си виждал Real? (хахахаха). Да приемем, че знам нещо по въпроса (на който ти сам си отговаряш прекрасно), какво те кара да си мислиш, че ще те светна? Ако беше жена, поне една свирка да направиш, ама ти и за това не ставаш.

Хайде дечко, заспивай с мечтите си и няма да е зле да черпиш, че си губя времето да ти отговарям.



Тема Re: Dostavka na poruchki?нови [re: lvan]  
Автор oly (ентусиаст)
Публикувано17.05.01 20:36



Стока до 100$ не се обмитява.

-Oly-


Тема Re: Dostavka na poruchki?нови [re: lvan]  
Авторaaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 21:26



Как може толкова тъпаци да се съберат на едно място.Като не знаеш нещо просто не му отговаряй.Какви са тия лапешки простотии, яд ви е че не можете да си извадите кредитна карта или нямате пари да си поръчате нищо и веднага злобеете срещу човека.Намери се и тъпак да говори пак за крадени карти.
Съжалявам че не мога да ти помогна само че ако си решил с DHL веротно знаеш какви са им тарифите, мен за най обикновено писмо от щатите до тук ми искаха 100$ а за нещо което тежи не ми се мисли колко повече ще е.FedEx излиза доста по на далавера.Ако това е пратка по куриер не виждам причина тя да се обмитява, но все пак не ми се е налагало да правя покупки на стоки.Най-добре се обади в офиса на FedEx те ще ти кажат.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.