Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 10.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За издънките ...нови  
Автор Lamerka (PRO)
Публикувано27.03.06 16:51



Така. Сега и аз да пусна една тема, да се отчета тука! Viper X - моят скъп приятел може да ми апне от баклавата, както и другарката Sarafova . Та да ви питам - коя е най-смешната случка, която сте преживяли по време на игра ( за CS-а иде реч ) ? Сега аз примери няма да давам, щото те нямат край, ама ще чакам да прочета за вашия опит ... Аре, да не посочвам!



Тема Re: За издънките ...нови [re: Lamerka]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано29.03.06 11:24



Еми от време на време се блъскаме с противника гръб в гръб, но..... гарантирам, че това е щото той, противника, е тъп

Овцо, тука ще се изкажа от името на моя Идол в CS-a ostrieto от опти-лан 1 време. Имаше 1 случай съм умряла от смях. Тича си пича през X на дъста към малка. Масака е, той е CT... Откъм малка се чува няква адската стрелба ostrieto обаче безстрашно минава през вратата от 3-тия опит. Вдига мерника от земята, за да погледне за какво става въпрос и пред него се разкрива следната картина: 1 теро и 1 контра стоят на 2 метра един от друг и довършват пълнителите на автоматите. Вадят постолети - свършват и там патроните. Гоненицата е луда, нашия не ги изпуска от кадър... презареждат, единия постолета, другия автомата - започва пак стрелба. Тук сякаш върху ostrieto сякаш пада Божията Мисъл. С един откос довършва Своя и обръща към терото , което обаче въпреки изненадата си бързо се съвзе и го спаси от мъките му

Малко дълго се получи и не толкова ефектно, колкото беше в действителност..., но мога с ръка на сърцето да заявя, че ... щях да спра да дишам от смях. Тоя пич беше Култов. Години играеше по тоя опти-лан и..... бе стана още по-тегаво, когато някой му показа как да си купува бомби

Само да допълня, че не му се подигравам или нещо от сорта... явно не е добре момчето, но ми донесъл доста весели моменти в живота, за което съм му благодарна. И има желание, което е най-важното.

dgd?
to All?

Редактирано от sarafova на 29.03.06 11:26.



Тема Re: За издънките ...нови [re: Lamerka]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано29.03.06 11:28



ovcooooo ahahaahah imashe 1 slu4ai, deto ne nameri zalojenata bomba mai ahahahaaha e i az....

dgd?
to All?


Тема Re: За издънките ...нови [re: Lamerka]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано29.03.06 11:37



После като се сетя за други ще едитвам.

На прима виста:

Бек ин дъ дейс играем с дъртите един път на дъст, атакуваме малка като теро. Стриктен като последовател на Лао Дзъ и жертвоготовен като запушилия с гърдите си амбразурата руски герой, почвам да осигурявам тактическо прикритие. Методично и последователно покривам всеки инч с флашки и димки, дървя на прострелни места, въобще МС Джейс. Накрая влизам и гледам как нашите са превзели отдавна през Х и сложили бомбата, навъпреки моите усилия с флашките да ги държа извън вратата.

биуеър

една луна наеба звездата


Тема Re: За издънките ...нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано29.03.06 11:57



haahahahahah cooL - slu4valo mi se e i na mene tva, ama v masakata - malko se razseiah i krai - svurshiha fragovete

dgd?
to All?


Тема Re: За издънките ...нови [re: Lamerka]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано29.03.06 12:36



Ще ми е трудничко да се сетя за всяко насмитане, когато съм въртял оръжия и съм се чудил, кое точно е подходящото, докато някой ме коли или стреля.:) Ама, за най-идиотската ми проява до сега, смятам следната:

Масака, Хедофф класик/все още не завладян от чийтърите/, нюк. Беше някаква събота вечер, една от редките, когато се появяваха по-читави играчи. Те пък, всичките се бяха пуснали терористи, да им се не види/цацата, нозес, чистача....и разни други/, ама пусти късмет на тая карта, с още едно момче ги връщахме доста сериозно, даже взехме картата.
Та, за въпросната врътка.....някъде по средата на рунда, придвижвам се аз от рампи, навън през ярд и влизам на горен локейшън. И какво виждам там? Един терорист, в случая чистача, в арктик скин, води луда престрелка с някой, който се опитва да влезе през вратичката, която е до кабината. И кучето на Павлов/в случая, моя милост:), преценявайки внимателно ситуацията, прави следния извод - едноцветен скин защитава локейшън от нахлуване през врата, значи на този трябва да помогна.:) И моментално започвам да гледам към прозореца на кабина, за да го покривам. Явно нещо подсъзнателно ме е глождело, защото мерника ми пак се връща на чистача и може би щях да се усетя всеки момент, ако в същото време не му бяха свършили патроните. Той се дърпа назад към шахтата, за да презареди, а в мен тиймплея отново взима надмощие и моментално изскачам напред, започвайки да стрелям по вратичката. Естествено, пазя си човека, докато презареди. Е, същия тоя човек си презареди най-спокойно и ме застреля в гърба.:( Няма да му го простя!:)

Ааа, сещам си за един случай от преди доста време, още когато бяха затворените сървъри на хедофф и се играеше само от клубовете в тях. На дъст2, 5 живи контри търсим единствения останал терорист. А аз тогава на 14 кръв, нервен спусък и далеч от мисълта за някаква каше-позиция, тичам из картата да го намеря. Е, намерих го......само дето преди него срещнах трима наши и естествено, нито един мой куршум не пропусна главите им. То, тогава играехме в "Мрежата" и си чувах възмутените викове "К`ВО ПРАИ ТОЯ БЕЕ".:))

Редактирано от perиcтpиpaн aнoнимeн на 29.03.06 17:18.



Тема Re: За издънките ...нови [re: Lamerka]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано29.03.06 13:40



[13:36] <Chris-Noth-adm> ahahhahahah kopele........ a vednuj pri nas kvo beshe stanalo ahahahahahha
[13:36] <Chris-Noth-adm> na nuke, zalagame gore i az se vrushtam v kabina i si kliakam tam v tumnoto da si pazim
[13:37] <Chris-Noth-adm> po edno vreme Svetla se provikva: Otivam da pazia v kabina !!
[13:37] <Chris-Noth-adm> az izvikvam: ne me ubivai
[13:37] <Chris-Noth-adm> svetla vliza, bate ahahahah i prez mene
[13:37] <Chris-Noth-adm> 3 kofi mi vkara - mnogo beh gorda s neia
[13:38] <Ph0t0FF> stars
[13:38] <Chris-Noth-adm> i posle mnogo iasno az sum bila vinovna, shtoto ne sum kazala, che pazia kabina
[13:38] <gqeh> axaxxaxaxaax
[13:38] <Chris-Noth-adm> da eba.... toia radar za nishto se nemashe v nashiia team
[13:38] <gqeh> axaxaxaxax
[13:39] <Chris-Noth-adm> az kato ia chuh i mi stana iasno kvo me 4aka haahhaah i samo vikam: ne me ubivai
[13:39] <Chris-Noth-adm> samo deto ne proplakah
[13:39] <Chris-Noth-adm> ama nema............ svetleto s 4-1 ne proshtava
[13:39] <Chris-Noth-adm> i na xpd ne prosti ahahahaha


Chris-Noth-adm sum az haha

dgd?
to All?


Тема Re: За издънките ...нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано29.03.06 13:43



ahahahah taking no prisoners

dgd?
to All?


Тема Re: За издънките ...нови [re: sarafova]  
Автор Lamerka (PRO)
Публикувано29.03.06 13:55



Овцооо, е за тази случка много ще патиш от Светлето ахахахаха
Искам ощеееее!

На мен любимата ми случка е, когато играехме някаква смешна LAN масака - само приятели - dust_2 - аз съм контра ... Един от нашия отбор явно решава, че му се играе теро и се премества в другия отбор, казваше се Сашо ( те Сашковците са титани на мисълта, сметам знаете ). Оттам нататък се почва една люта стрелба в базата на терористите и наш Сашо избива почти сичките си съотборници. В началото си мисля, че идиотът се е ядосал на някого и го прави нарочно. Обаче това се повтаря няколко рунда, почва едно крещене из Вируса, едни псувни ... Питам го Сашката Кво става бе? Що си избиваш своите?

Получавам следния отговор :
Аааа, ма тва са моите бе! Тамън се чудех как тези гадняри се набират толко бързо, че стигат даже чак до нашата база...


Тоя Сашо ми стана идол!

Редактирано от Lamerka на 29.03.06 13:55.



Тема Re: За издънките ...нови [re: Lamerka]  
Автор Zme1o (непознат)
Публикувано29.03.06 16:54



оФф, няма с кво да ви изненадам, сега се сещам кво толкова се смях последно беше на собствената ми бляскава мисъл. Та играеме със песнионерите ние некви 5ци - дъст2. Та "сметам знаете" моя милост е световно известен и къде пази там - по-точно на малка. Та имам за задача при всяка атака на голяма да се занеса през цялата карта тта на другия край, като същевременно знаете че тр се огледам дали някоя гад не иска да заложи на малка и да ни изотзади, така да се каже. Та при така създалите се обстоятелства ест че се занасям последен и ест че тогава фраговете са най настреляни (ясене, дефюса по близо до локейшън плс) и ест че да, аз никога незнам колко човека остават и питам.. (оно е ясно че това защото следя внимателно и играта и най-вече мерника си..) та стигам голяма през наша и след смърта на хиляди хора през това време не съм хванал бройката на живите.. та наще казват - "последния е на локейшън", което мен искрено ме учуди щото мислех че повече нема и само ще имам щастието като поселден човек да дефюсна 3 точки към актива на масакъра. Та като ми казаха къде се крие гадта, аз безкрайно учуден запитах: "Ама... (пауза-учудване) жив ли?" което донесе приятни емоции на старците.. радвам се че им стоплих последните дни с тези свой думи..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.