Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 02.07.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: То и ние не знаем,нови [re: Magicalworld]  
Автор 1O7O (AV16)
Публикувано06.04.06 11:56



въртиш , сучиш..обаче нищо неказваш за манията . та кво стана , има ли са мания само в ст град или не ?



Тема Re: То и ние не знаем,нови [re: 1O7O]  
Автор ss_Модератор (докторче)
Публикувано06.04.06 13:54



Шейн, как беше стриптизьорката?



Тема Re: То и ние не знаем,нови [re: Magicalworld]  
АвторLamerka (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 14:13



Наистина говориш смешни неща, явно си пуснал гугъла и нещо те е метнала лошата търсачка, или пък си се обадил на приятел, който също чул-недочул, ти е казал кофти жокер за Манията.

Та говорейки си за клуба, ходя в "хубавата Мания", ти стигни до София - пък после лесно ще ме намериш. Може още на централна гара да попиташ някой от хамалите къде играя тсе-ес, как го играя и защо така ... Колкото до останалото, тъй като се е видяло, че скоро няма да имаме честта да си ни гост, може и малко онлайн да поиграем, аз сървъри имам. Въпросът, който ме мъчи, е - ти имаш ли смелост? А нет?



Тема Re: То и ние не знаем,нови [re: Magicalworld]  
АвторLamerka (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 14:15



Не само сме супер, но останалото може да се забележи само от окото на професионалист. Психиатър.



Тема Re: То и ние не знаем,нови [re: ss_]  
Автор 1O7O (AV16)
Публикувано06.04.06 14:22



Тя наистина ме обича Вик! Онзи крадеца е организирам всичко и е намесил невинното момиче !



Тема Re: За издънките ...нови [re: Lamerka]  
Автор Zme1o (непознат)
Публикувано13.04.06 15:23



ми да раздвижа малко издънките, мога да добавя нова велика случка, произведение на бляскавата мисъл на моя милост и ясен, който, сами знаете е от титаните на цс-мисълта!
нюк, ние терористи, налазваме бавно, аз и той ярд, другите 3ма пред кабина. та решиххме, ние двамата герои, да качим ясенчо на скалата, щото още не може сам :РР и докато сме го правили, някой пъргав младеж е минал покрай нас и убил 3мата ни съотборници в гръб. за което все още съм гузен пред тях, дали ще ми простят някога..

едит: он се изказа ласкаво - "мче ние се качваме на скалата, не им пазим гръб! оно се знае, и без това ни е тежка задачата.."

Редактирано от Zme1o на 13.04.06 15:43.



Тема Re: Не можел той сам.....нови [re: Zme1o]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано13.04.06 15:40



Ти направо кажи, че при двама още се затрудняваме


Ейййй, забравих. Да не вземеш сега да кажеш и как те качвам със стрелба на оня кашон? Ще ни издадеш всички тактики, ламьоо!

Редактирано от perиcтpиpaн aнoнимeн на 13.04.06 15:52.



Тема Re: За издънките ...нови [re: Zme1o]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано13.04.06 16:04



az ne bih prostila ahahhhahahaaahaha neznam

koi razpraviashe .. mai niakoi ot bota beshe - kak kato izigrali polovinata i se smenili T i CT i te kato T trugnali bavno stulbi и застанали да чакат на завойчето. Обръща се бота, поглежда свойте бе нещо повечко му се виждат ама решил, че му се е сторило. Тъкмо ще тръгват вече да влизат на стълби и бам-бам некви глави в гръб и all dead Е умрех от смях. Какво се случило: Той CT-to си набил от тъмно, минал техен Х, докато те чакали пред стълби и си се наредил с тях с пълната увереност, че е T (slu4va se kato se smeni i oshte da si mislish, che si terro, primerno haha). Чакал, чакал с тях и по едно време се усетил
Мм да си призная по-смешно нещо не бях чувала. И бота се бил объркал, че са CT и въобще..... лудница

dgd?
to All?


Тема Re: За издънките ...нови [re: sarafova]  
Автор Zme1o (непознат)
Публикувано13.04.06 16:23



Е, незнам дали всъшност бота е разказал тази случка, но ние, си имаме собствена такава и мисля че аз ти я разказвах. Досега все чаках Крис сам да си каже, ама той мъчли, ама не - няма да мусе размине. Та играм ние дъст2 срещу любимите ни жертви от иммортал (какво съвпадение) :РР и крис играе с наааассс.. Та, играли сме Т и вече сме СТ, губиме първа, и сме еко - ръшваме ярд с хе, примерно, и събираме 3 от този иначе гранд на съвременния женски цс удбор. Взимаме и оръжие и сашко и ицко се нанасят на стълби да чакат врага, вече са с АК, противника освен в намален състав е и силно настрелян та всичко излгежда розово. Обаче не! в този миг, гения на модерния цс-а, а именно крис-маста, иде от голяма-локейшън, и естествено, като истинско пр0, стреля на стълби флаш, хе, слиза долу и посреща свойте братя по оръжие с мощен залп на наличната му 3-2, естествено патроните му свършват щото аджаба това са съоборници и им взима по-малко, това не го притеснява, запазва самообладание в този ианче напрегнат момент, вади си усп-то и успява да наиграе гадините. Аз седя до него, поглеждам го стреснато с идеята че нещо супер много им се е нервирал, а виждам как по лицето му се разтегля блага усмивка на добре свършената работа. В този момент някъде май му е прищракало че нещо е твърде хубаво тия па хич да не го стрелят и вика "абе аз кво правя бе..." ние се попиляхме от смях и горещо му препоръчахме да запази калашника и да не се надстрелва с каките та така.. :))



Тема Re: За издънките ...нови [re: Zme1o]  
Авторestestveno ot AROMA (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 16:38



Даже не помня че съм извадил УСП, с тия пусти, придобити рефлекси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.