Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 13.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Показвам бъгавите флашки нагледнонови  
Автор Lamerka (PRO)
Публикувано02.02.06 13:19



До всички ламери тука - особено модераторите ...

За мене вие сте едни никакви играчи, този форум няма смисъл да съществува, защото освен сърцераздирателното оплакване на Бончо от Долно Чекърчесци, че хакерите у селскио сървер го утепвали со айм хак, спийд хак, или вилидж хак (а.к.а. со големата гьостерица, дека я забриниха да се ползва след версия 1.43) или Ибрахим от Горна Скакавица, дека сакал да си пусне ботове, па барем утепа некой от тех ако забие у стената - други смислени теми няма. Айде със здраве и благодаря за вниманието ...



Тема Re: Показвам бъгавите флашки нагледнонови [re: Lamerka]  
АвторMlTKO_KlTKATA (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 13:24



Nikoi ne e izbegal ot kitkata dosega, shte vi dokopa kadeto i da idete! Molq pishete na kirilica !



Тема Мастеритенови [re: Lamerka]  
Автор ss_Модератор (докторче)
Публикувано02.02.06 14:47



Вместо само да мрънкяте пуснете някоя смислена тема.



Тема Re: Показвам бъгавите флашки нагледнонови [re: Lamerka]  
Автор Гнyceн Cвят (БугаБуга1)
Публикувано02.02.06 16:54



абе играла ли си на мода "гумени мечета" ?

ДА НА КЛУБОВЕТЕНЕ НА ТЪРСАЧКАТА


Тема Re: Мастеритенови [re: ss_]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано02.02.06 19:13



Това не е просто мрънкане, това е pr0 мрънкане бате ;)

А иначе, аз два пъти се засилам да пусна нещо по-смислено, но стресът и фрустрацията, които бих изпитал, ако прелитащите pr0-та го видят, ме държи в релси :)

една луна наеба звездата


Тема Re: Ужасссс:)нови [re: Lamerka]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано03.02.06 12:27



Добре, дайте да обсъдим сегашния национален отбор?:)
Предположете, кой колко е платил или какви връзки има, за да е в този отбор?:)



Тема националниянови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано03.02.06 16:26



Според мен Г си ги е избрал сам. Може би дава твърде много кретид на Нееко...

Бащата за punk е ок, пънко стана машина по едно време. Примерно финала в сърбия срещу xpd сам го изкара почти.

bhs.pnk, там нямам наблюдения.

dob1, kanara са ок напълно. ndle не знам колко е постоянен, иначе като почне да взима дрога е кофти гледка за противника.

tigyr.. тоя ще им липсва определено :)

една луна наеба звездата


Тема Re: Скромно лично мнение:)нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано03.02.06 21:01



Според мен, ndle сменя бащата. Стил на игра, позиции в отбора....Още по-показателен е факта, че той е единствения от новите попълнения, който играе, за сега. Не знам дали се друса, но от към постоянство е добре.
Относно Г., мисля, че няма място в този отбор. Канарко също. Пак повтарям, това си е мое виждане.:) Доби нещо издиша напоследък, не знам защо.:( Дали защото не това е отбора, дали е разсеян....
За тигъра си прав, такъв човек трябва да е там, но до колкото разбрах от разните писания, той е отказал!? Сънко също има място в този отбор. А единствения, за който мога да кажа, че 100% трябва да играе, но го няма, това е Уил. На Нийко не е зле да му се даде кредит:) Стига всичко друго да върви както трябва.
И....не знам, не споделям глупавите пререкания в CS портала, за качествата на софийските и провинциалните играчи, но може би наистина е време да се помисли за това. Не мисля, че разстоянието е проблем за подготовката, а и това може да се оправи, ако наистина този отбор има подкрепа от хора, които мислят не само за пари, а и за представянето ни.



Тема Re: Скромно лично мнение:)нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 07:57



Ндл е глупав, дай му да се надстрелва с дезърт. Бащата имаше съвсем друга роля в отборите на Г. За мен са несъпоставими.

За всичко останало (без тигъра) се разминаваме драстично.



Тема Re: националниянови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано06.02.06 12:17



Ае, аз тая година ще остана в резервите, от мен да мине

Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.