Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 18.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Преди малко поиграх за половин на Страйк.  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано29.12.05 01:08



Изживяването беше доста неприятно и изпълнено с псувни...Аз съм забравила даже с какви контроли играя.Последна успявам да си купя каквото ми трябва,изпускам си оръжието без да искам и като капак се наложи да играя единица - за пръв път от страшно много време. Е, тоя половин час през който играх не престанах да целя и да дебя нашите хора - половин час не ми стигна да се адаптирам в ситуацията - кои са ми съотборници и кои са противниковия отбор.Яд ме е. Няма да играя повече Страйк. Отказвам се.



Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: Scheewa]  
Автор ss_Модератор (докторче)
Публикувано29.12.05 18:14



Е споко пък ти, ела някой петък и ще си припомниш. От колко време не беше играла, че чак пък толкова да забравиш нещата?2



Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: ss_]  
Автор Scheewa (*hallucinogen*)
Публикувано29.12.05 19:10



Ами не помня от колко време не бях играла...Може би има година-две от както играх за последно, сериозно. От тогава може би съм седнала да поиграя най-много 1-2 пъти и то за по мъничко...Ама съм играла двойка. Единица не бях играла буквално от ГОДИНИ.



Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: ss_]  
Автор Viper XМодератор (just a snake...)
Публикувано30.12.05 11:20



абе ти вчера не беше, ама Зепера се оказа скрит талант и с набързо сформиран отбор аз, зепера, фло и блуфена бяхме равностойни, на моменти дори водехме на члена, сянки, петела (който е доста зле, на нивото на блуфена например :) и спайдъра, който също не играе зле (за нашето ниво де ).

Но колкото и да е слаб петела, в момента в който си тръгна и останахме 4 vs 3 поведохме с десетина игри.. после зепера си тръгна и останахме 3 vs 3, но от нас беше блуфена, докато противника нямаше такъв кръводарител и закономерно изравни и ни подмина

фло играеше с 4-1 (терористкото) и направи удивително много фрагове за това оръжие



Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: Viper X]  
Автор ss_Модератор (докторче)
Публикувано30.12.05 11:45



Ами че това си е железен автомат. Лично мен по ме кефи от контраджийското 4-1.



Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: ss_]  
Автор Viper XМодератор (just a snake...)
Публикувано30.12.05 11:51



абе незнам, аз не мога да стрелям с него .. поне далечната стрелба с него не ми върви , предпочитам да играя един рунд с 1-4 и после да си купя калашник



Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: Viper X]  
Автор ss_Модератор (докторче)
Публикувано30.12.05 12:37



Ми вербувайте ги новите играчи за петъка и без това ни трябва масовка.



Тема Ей затва..нови [re: Scheewa]  
Автор B-52 ()
Публикувано30.12.05 13:24



.. са death match-овете :)))



Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: Viper X]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано30.12.05 17:04



Е как може такива неща? Мен що никой не ме викна?

една луна наеба звездата


Тема Re: Преди малко поиграх за половин на Страйк.нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор Viper XМодератор (just a snake...)
Публикувано30.12.05 17:07



щото стана спонтанно.. ние бяхме там да играем джаги, противниковия отбор е бил на среща на някъв клуб, ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ, кой клуб беше..... Тери Пратчет ако нещо не бъркам май.. и после дойдоха в матрицата и направихме играта




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.