Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 24.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Лични умения...  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано22.11.05 00:18



В тон с намерението да правим клуба малко по-сериозно място, една темичка за нас си. Разкажете как се виждате като играчи (т'ва е за да мога да се
изфукам разбира се )

Добре стрелям с пистолети, под такива разбирам usp и desert. Отблизо първия, отдалече втория. Да отбележа, че пустия страйф с desert така и не го разбрах.

С автомати (м16, двата калашника) мога да дървя много добре. Това май ми е най-силната черта, но ме ограничава до близък и среден бой.

В последния етап на времето, когато се опитвах да играя сериозно бях започнал да се профилирам със снайпер, разбирам го горе долу, добър рефлекс и идея кво да го правя, само дето не улучвам мноо често :)

И последното, моята гордост - много си мисля, че мога да "чета играта". Доказателства за противното мога да ви дам колкото искате. Но действително, любимо ми е 1в1. Надиграването с другия е просто супер, това е очарованието на CS-a.

И в тоя ред на мисли, какво не разбирам. Да стрелям с автомат на далечна дистанция, може би най-важното нещо в играта. Понякога се чудя, как може да играя от толкова време и да имам претенции, без да го мога това. lameeeeeer, смейте му се бе :)))

една луна наеба звездата


Тема Re: Ми...щом искашнови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано22.11.05 11:53



Хахахаха


Аз пък съм най-добър, когато се пусна spectator.



Тема Re: Лични умения...нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано22.11.05 13:30



стрелба със снайпер - 7 от 10
стрелба с пистолет от близо 3 от 10
стрелба с пистолет от далече 5 от 10
стрелба с автомат от близо 9 от 10 хаха
стрелба с автомат от далече 3 от 10
стрелба с тежката картечница 10 от 10
автоматичната помпа 10 от 10


Thank you Roy!

Тема Re: Лични умения...нови [re: Viper X]  
Автор bateventzi (винар)
Публикувано22.11.05 16:13



Най-доброто ми качество си остава да преча на хакери без спиид и без фф...
за останалото, казвали ли са ми че чудесно стрейфам пред съотборник с бомба и като ме стреснат убивам всички!



Тема Re: Лични умения...нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор 896698T2xtYXNoaQ== ($8.50 winner)
Публикувано22.11.05 18:02



махъм. амиииии
отчайващо с автоматични оръжия. с пистолет сравнително добре с дезърт игъла на средни разстояния. за снайпера ,липсва ми бързина на рефлекса. понякога като ми пасне мишката съм достатъчно добре , друг път два часа си я настройвам докато поне малко ми пасне . иначе се опитвам да си подобря играта на снайпер без мерник от близко разстояние. и да навлеза в дебрите на флашките и гранатите. често като не ми върви играта почвам да правя глупости или да се затварям на неподходящи места на картата. справка ацтеката. и на края, добре се разбирам с пиво и ССа като сме от един отбор. тотални разминавания със Сянки , затова как се играе тази игра. пълен дизастър е да сме от един отбор


The great God of F1,Belot and Utopia

Тема Re: Лични умения...нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано23.11.05 00:49



Ох,мога само да влизам в мелето с м4 грациозно.Друго не мога да правя.Пък със снайпер съм пълна скръб.



Тема Re: Лични умения...нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано25.11.05 08:53



Е много сериозна тема се получи....
За мене няма какво да ви обяснявам - дъ бест съм Скоро и с глок

dgd?
to All?


Тема Re: Лични умения...нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор123321 (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 08:41



Dobra tema.
Nai-dobyr sym s AK. Ako triabva da se ocenia, shte e 9.5/10, zashtoto moga mnogo dobre da kontroliram recoil-a. Na full-auto moga da napravia headshot ot sredno raztoianie bez problem. .
S m4 sym ok, no po-skoro otblizo. Zaglushitelia ne moga da go polzvam. 5/10
Famas-a go znam mnogo dobre. 8/10
Galil... ili oryjieto e ujasno neto4no ili az sym mnogo zle. 3/10
Sniperi, tuk sym zle. E, moga da ucelia niakoi pi4, koito e s avromati4no (ot dale4no zastoianie), no koi ne moje. 1/10
Granati.
Flashove - poniakoga flash-vam moite hora 7/10
HE - 7/10 zashtoto hvyrliam kogato sym 90% siguren 4e shte ubia
Smoke grenade - izpolzvam samo ako ima mnogo sniperi deto me nerviat.
pistoleti - usp - 7/10, glock - 2/10, deagle - 6/10.
4eteneto na igrata - zavisi koi kak go vyzpriema. 1v1 ama ako si terro i bombata e slojena, ostava i da ne uspeesh.
Obshto vzeto, ako ne sym terro ili ne vzema niakoi AK, ne se predstaviam blestiashto.



Тема понеже пишете..нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано27.11.05 00:56



х/10

Примерно какво значи 8/10? Улучвате винаги 8 от 10? Dаmn! Това е адски много за което и да е про! :)

една луна наеба звездата


Тема Re: понеже пишете..нови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано27.11.05 02:25



Аз направо тотално се сдухах като прочетох цялата тема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.