Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 10.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема модераторство във форуманови  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано17.11.05 21:54



говорехме си с няколко човека от пишещите тук, че трябва да има модератори, които да трият темите за хаковете и чийтовете и админа каза да му посочим конкретни имена.. аз и ССа можем да се наемем, подкрепете благородното ни начинание

Редактирано от Viper X на 17.11.05 21:55.



Тема Re: модераторство във форуманови [re: Viper X]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано17.11.05 23:15



Бате, и двамата сте готини хора, ама хайде моля ви се, без модератори.

Склонен съм повече да толерирам 9/10 теми за хакове, отколкото благородни помисли на добри познати.

Съвсем сериозно.

една луна наеба звездата


Тема Re: модераторство във форуманови [re: Пpинцът koйтo бe виш]  
Автор God Jair ($8.50 winner)
Публикувано18.11.05 12:12



първо мамицата му на дира. писна ми пиша едно и също по неколко пъти , а то да не го пуска
такаа. причината да подкрепа вайпъра и сса в това начинание , е че текущата мода в дира е инактивни модератори да бъдат сваляни от длъжност, а на клубове да им се назначават служебни модове. аз самият съм такъв в пет клуба поне и повервай ми идея си нямам кво правя в либия освен че чиста спама и антибг тезите. това от което се опасявам , е че ако ние не изберем модератор, рано или късно такъв ще ни бъде назначен служебно. най-вървежния такъв е венабили. честно казано тя през живота си не е писала в клубове като шах, олимпийски игри, математика. но това не пречи да бъде спусната като модератор във въпросните клубове и да обяснява какво е флуд или какво не. случая Шпаньол въобще не ми се и коментира.. така че предпочитам доброволно избран от нас модератор/и, отколкото наложе нни отгоре такъв


The great God of F1,Belot and Utopia

Тема Re: модераторство във форуманови [re: Viper X]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано18.11.05 14:01



С оглед споделеното от Члена мисля че найстина ни трябва мод........ обаче не съм съгласна да се трият темите за хакове!!
Единственото, което трябва да се трие е лични обиди и спам.
Еми приемете, че хаковете са част от играта - децата се интересуват и така им се играе - ти не можеш да им казваш как да им е интересно да играят.
С това единствено условие Подкрепям

dgd?
to All?

Редактирано от sarafova на 18.11.05 14:05.



Тема Re: модераторство във форуманови [re: sarafova]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.11.05 14:05



ок, обаче може да има една тема "Хакове и Чийтове", където само да е позволено да се пускат въпроси и отговори за хакове... така добре ли е? :)



Тема Re: модераторство във форуманови [re: Viper X]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано18.11.05 14:07



Добре звучи. По- прегледно ще е определено.г



Тема Re: модераторство във форуманови [re: Viper X]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано18.11.05 14:11



Еми перфектно е

Само няма да може качествено да ги псуваме така, ама ще го преживеем

dgd?
to All?


Тема Re: модераторство във форуманови [re: God Jair]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано18.11.05 15:58



Няма нужда от агитация, просто вайпа питаше за мнението ни, аз си го давам. Какво ще стане в крайна сметка, не е от голямо значение.

От голямо значение, примерно, е довечера ще има ли пад за мен... те такива неща :)

една луна наеба звездата


Тема Re: модераторство във форуманови [re: Viper X]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано18.11.05 16:02



Ами не знам.Аз съм била модер на два клуба в дира до сега,и то избрана чрез гласуване на клубарите и...от двата клуба съм свалена от длъжност най-безславно.Така че..аз не ставам за мод (очеизвадно е.) :) Не,че някой се е замислил за мен..то никой даже не се и допита до мен..Но аз и без това не съм някаква страстна страйкаджийка..или поне сега не съм.Преди всичките джобни ми отиваха там,но сега е друго.Така че...не,че съм изчела всички мнения по темата (те не,че са много де,ама не съм чела нищичко) та...Съгласна съм тук да има мод,който ние да сме избрали,защото тая шльокавица със служебните модери наистина е доста несправедлива (макар,че и един служебен тук ще върши идеална работа). Та...има ли избори?Не знам.Сигурно вие сте обсъдили и сте решили да има (предполагам,ама нали не съм чела мненията и не съм много сигурна).Та ако има избори аз предлагам Вайпъра за мод.Не само защото ми е приятен за кореспонденция,но и защото в него виждам един бъдещ световен лидер.Има потенциал.Аз щях да се женя за него,защото беше завзел някаква част от Европа (какво беше бря??).. - та това идеално илюстрира неговите управленчески нагони и (естествено) способността му да ги трансформира в реални действия,които да водят до един задоволителен резултат.



Тема Re: модераторство във форуманови [re: Scheewa]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.11.05 16:17



сега съм се насочил към завладяване на галактиката посредством игра на Freelancer ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.