Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 02.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Има ли фенове на Халфа????нови  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (джихадмайка!!!@)
Публикувано11.11.05 00:53



соу има ли?
я ми кажете на халф двойката сюжета му дет се вика добър ли е, защото аз лично много държа на това?
единицата ми харесва много,но се питам двойката ще прилича ли на единицата по нещо или е напълно различна.

И Блу Шифт според вас може ли успешно да се конкурира с Халф Лайф едно?


A BOO!!!



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор jair1O1 ($8.50 winner)
Публикувано11.11.05 11:52



абе то си има отделен клуб геймъри за това бе:Р

така за сюжета : ами ако на ХЛ1 сюжета бих го оценил с 10, този го оценявам с 9. главният дизайнер на ХЛ2 е българин. по-точно софианец. затова ще видиш много познати гледки. аз лично разпознах канала дето минава под нас. некой друг може си познае зазката :) иначе след края на блекмеса , извънземните завземат земята след 7 часова война. ако помниш в първата час тонзи сателит дето изстреля в космоса ? с негова помощ успяват да почнат масово телепотриране. оказва се че така наречения свят на Зен (Zen) е просто колонозиран от гадовете, които нападат земята. Гордън Фрийман , вече работещ за GMAN-а (ако помниш края на първата част) , е изпратен в един от новите градове City-17, да направи това което той най-добре умее (правилният човек на грешното място, може да измени човешката история- реплика от интродукцията) . атмосферата в ХЛ2 е по 1984 на Оруел , гарнирана с блокове ала Люлин, канали , и разни соц возила мотащи се насам натам. дори на една от безниноколонките пише Сума , ама на латиница :)
като цяло гадовете не са толкоз интересни , колкото в ХЛ1. има си солидно количество човешка охрана (като командосите в първата част) , три различни вида зомбита. три четири нови неприятеля и малко повече занимавка с хеликоптери(или това дето мяза на хеликоптер). играта почва лежерно , докато набира скорост в една много яка тупалка с изключително добра атмосфера в края . има и няколко разяснения относно моменти от ХЛ1. като цяло ти я препоръчвам горещо.

Блу шифта е експанжън на Хл1. невиждам защо трябва да се конкурират.



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано11.11.05 12:52



Ами той Члена доста добре е описал нещата по- горе. Атмосферата е много добра, фабулата е достатъчно смислена за един фърст пърсън шуутър. И естествено добрия стар гад Гмана е на ниво.:). Относно чудовищата- прибавени са двама нови силни гада, а хедкрабовете са отслабени. Поне това ми направи впечатление на мен. Това което не ми хареса, а и по принцип ме дразни в пуцалките, е необходимостта от някакви супер сложни скокове, за да продължиш напред. Така като не мога да го скоча 2-3 пъти, се чудя дали изобщо това е пътя и започвам да се лутам. Другото беше количката и особено скутера- ей не можах нещо да ги овладея- особено със скутера все орах по ъглите.;)
Като цяло играта е много добре и е достойно продължение на единицата.
Колкото до блушифта, ще цитирам един ХЛ разбирач- "Това е историята на един обикновен човек, в необикновена ситуация."



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: ss_]  
Автор jair1O1 ($8.50 winner)
Публикувано11.11.05 13:15







Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: ss_]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (джихадмайка!!!@)
Публикувано11.11.05 16:12



Хей, много ви благодаря и на двамата Jair 101 и ss_ за подробните описания на Халф двойката!
наистина ме пленихте за каузата на Фрийманчо2! Е аз по принцип съм си му фен, де.
Имах един малко смешен проблем в ХЛ1 на времето преди години. Тоз последния бебеобразен бос в Зен измерението не щеше да умре... ма тогас бях малък и не можех да мисля правилно за да се сетя да строша жълтите кристали, от които се друсаше с енергия, когато се поизтощи. Сега когато го врътнах най-сетне се оказа, че той бил един от най-лесните босове в цялата единица.хехе!
Соу благодаря ви отново за помощта!

опасявам се че ХЛ 2 е малко по-сложна графично игра, така че ще ми се наложи да я играя от клуб, но това не ще ме спре!


A BOO!!!



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор jair1O1 ($8.50 winner)
Публикувано11.11.05 22:29



ако си в софия , има я на повечето компове на матрицата

иначе мдам. аз последния път като стигнах до боса , се засилих да трепа кристалите. и се чудим кво става , а то първо трябва те метне три пъти с телепортация , преди да можеш да биеш кристалите. иначе на опозитинг форс , боса накрая е по-лесен



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: jair1O1]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано11.11.05 22:32



Да трябва очите да му бодеш.



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: jair1O1]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (джихадмайка!!!@)
Публикувано12.11.05 14:16



абе то хуу... ма разбрах че имало и Opposing Force! това ме шашна малко

колко са всъщност варянтите на Халф Лайфа?
до сега са
халф лайф 1,2
Блу Шифт
Опоузинг Форс които знам

има ли още игри разработени върху инцидента в Блек Меса и въобще по тази сюжетна линия? знаете ли?

A BOO!!!



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано12.11.05 23:44



Опозинг Форса и Блушифта са експанжъни на халфлайф 1. На двойката експанжъните се очакват.



Тема Re: Има ли фенове на Халфа????нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор БyraБyra ($8.50 winner)
Публикувано13.11.05 11:52



Халф лайфа -- оригинала
експанжъни:
опоузинг форс - играеш от страната на командосите. малка мешавица е , губи се част от философията на халф лайфа, много нови оръжия и врагове. яко осеяна с нинджи. накрая също се бориш с бос . може да се каже , че по някакъв начин довършва историята на Блек меса (не на халф лайфа!)
Блу шифт - от гледна точка на охраната на базата. напълно в духа на халф лайфа, като цяло липсват яки масовки и бос накрая. главният герой на блушифта участва и в Халф лайф 2

ХЛ2:
няма вече блек меса .(ще разбереш защо в опоузинг форс). Продължение на ХЛ
Експанжъни
1. знае се само че трябва ад излезе по коледа. все още не се знае за какво точно ще става въпрос и кой ще е главния герой




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.