Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 20.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нова гейм-галактика се ражда  
Автор Sertys (Emergency)
Публикувано19.06.05 15:18



Засега пуснахме един PvPGN server + Diablo II LoD 1.10 realm и един CounterStrike 1.5 Server + AMX&C-D. Който иска - да заповяда.

можете да влизате на :
1.Диабло - diablo.playring.net (в този сървър може да се играят всички игри на близард, без WoW, разбира се.)
2. Counter Strike - cs.playring.net:27015 (играе се 1.5 на различни класически карти и се администрира вещо от геймъри)
3. Съвсем скоро се очаква и MuOnline да заработи.

Сървърите са в хибриден режим - хем тестинг, хем продъкшън.

Не предвиждам да се пуска WoW, защото хората от близард си вършат прекалено добре работата и не ми се става за смях.



Тема Re: Нова гейм-галактика се ражданови [re: Sertys]  
Автор bateventzi (винар)
Публикувано19.06.05 22:02



Toва "се администрира вещо от геймъри" ми звучи малко страшно. Писна ми разни пикльовци да решават че някой е с хак и да кикват, щом не могат да мачкат всички в сървъра и да са най-добрите.



Тема Re: Нова гейм-галактика се ражданови [re: Sertys]  
Авторsarafova*nORegPls (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 13:20



mmm zashto 1.5 CS

bateventzi... emi to drug na4in niama, hah... spirash da dup4ish, noshto 4e gi 4uvash - ina4e si hacker i kick!!



Тема Re: Нова гейм-галактика се ражданови [re: sarafova*nORegPls]  
Автор Sertys (Emergency)
Публикувано20.06.05 15:47



На прекалено малко хора са дадени админ права(2-ма) и са предупредени да не кикват, щото някой ги убил. Може да slap/slain,но не и кик.

CS1.5 е по-щадящ и по-труден за игра. Така са ми казвали :)



Тема Re: Погрешно са те ориентирали.нови [re: Sertys]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (ентусиаст)
Публикувано22.06.05 12:53



В малко отношения, но 1.6 е по-труден.
А спасение от чийтърите няма да има!



Тема Re: Нова гейм-галактика се ражданови [re: Sertys]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано23.06.05 18:24



Не съм на мнение, че 1.5 е по-трудно... не е и това въпроса

Просто е по-новата версия. Ако искате да сте в крак с геймърите 1.5 не върши работа... Но пък от друга страна аз в нас само 1.5 имам, така че и от такива сървъри има нужда Успех!! Крайно време е някой да сложи край на монопола на опти-лан

dgd?
to All?


Тема Re: Нова гейм-галактика се ражданови [re: Sertys]  
АвторMu (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 13:43



Koga shte napravite server na mu i ako moje da mi kajete i saita shte e perfektno



Тема Re: Нова гейм-галактика се ражданови [re: sarafova]  
Автор monipro (ооо!!!)
Публикувано08.07.05 08:52



тва е безкраен спор за 1.5 vs 1.6 - но определено има нужда от място, където хакерите да не вилнеят чак толкова. бях спрял от 2-3 месеца да играя заради хаковете /всеки втори пуска хак и ми е чудно какъв кеф му носи тва/, но онзи ден не издържах и влязох и за моя приятна изненада цял половин час нямаше хак-изстъпления. после пак се появиха някакви "умочковци", казах им някои леки обиди и моментално се озовах изритан, не знаех,че така ставало. говоря за оптилан респоун-цс 1.5.


Редактирано от monipro на 08.07.05 08:54.



Тема Re: Нова гейм-галактика се ражданови [re: Mu]  
АвторSertys (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 17:48



mu.playring.net




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.