Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 25.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: ~Trecho~]  
Автор Hapeчeнckи бaни (Кофти бани)
Публикувано21.11.04 20:30



1.6 W3 за първи път играх онзи ден , така че не съм ги разучавал
специално на 1.5 като си кухиш от шоп менюто допълнително живот и после го използваш бъгчето си качваш кръвта безпроблемно до 480. след което можеш да си ги възстановиш пак до толкова ако те хитнат. по същия начин стои и въпроса с ултимите на орка и елфа. използваш ги , обръщаш зе са секунда на някъде където няма противник, помпаш бъга и отново имаш на разположение ултима. в повечото случаи може и да не се обърщаш настрани за да презаредии светкавицата например, но чат пат забива и несветква , нищо че пищи :)


Тречо - как точно Елфите са най опасни с бъга ? или ти за 1.6 конкретно говориш ?

НБ е място, където всички са пукали гума поне по веднъж искрено, от сърце.


Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: Hapeчeнckи бaни]  
Автор ~Trecho~ (Man.Utd Fan)
Публикувано21.11.04 21:28



Елфите на 1.6 като качат Evasion (щита), като ги уцелиш в главата например им вземаш малко или хич dmg, за сметка на това Thorns Aura взима на теб.А като стреляш някой Trueshot Aura взима 15%, 30%, 45% повече dmg.Като използваш бъга "evasion" ти се умеличава.МОже да те праснат с awp в главата и да не умреш.
А до колкото до ahopmenu-то, не във всички сървъри е позволено.Например аз съм забранил да се купува от shopmеnu




Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: Hapeчeнckи бaни]  
АвторVASKO (Нерегистриран)
Публикувано21.11.04 22:07



Az mnogo ne sum zapoznat s Counter-Strike 1.5 Warc3 servers no ima li izobshto shop menu i kak mozhe da se otvori??? Blagodaria vi predvaritelno.



Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: VASKO]  
Автор ~Trecho~ (Man.Utd Fan)
Публикувано22.11.04 11:17



Има shopmenu, пишеш в конзолата shopmenu или say /shopmenu.



Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: ~Trecho~]  
АвторVASKO (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 04:24



I posledno neshto da te pitam znaesh li ot kude moga da razbera vsiako neshto ot shop menuto kakvo pravi? Ako znaesh moliate kazhi mi. I koe po-to4no e za dopulnitelen zhivot??



Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: ~Trecho~]  
АвторVASKO (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 04:29



A i zabravih da te pitam kato si kupia ot shop menuto neshto i posle si kupia oshte neshto tova ozna4avi li 4e imam i dvete neshta ili samo poslednoto koeto sum si kupil. Ne moga da si kupia si4kite neshta i da gi imam si4kite taka li?? Blagodaria naistina.



Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: VASKO]  
Автор ~Trecho~ (Man.Utd Fan)
Публикувано23.11.04 12:02



Имаш право само на един item от shopmenu-то.Ако те интересува, кое за какво е.Пиши в конзолата /shopmenuhelp, ако сървъра го е позволил ще видиш всичко, което те интересува.На CS 1.6 war3 TFT има и /shopmenu2, с много по-яки неща.
Айде успех



Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: ~Trecho~]  
Автор Hapeчeнckи бaни (Кофти бани)
Публикувано23.11.04 17:31



това за елфите не го знаех ..

а шопменюто заради бъга ли си го спрял или по принцип ? играта не е ли много неуравновесена като няма как да се противопоставиш на орска светкавица ?

НБ е място, където всички са пукали гума поне по веднъж искрено, от сърце.


Тема Re: otnosno BUGA!!!!нови [re: vv]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 01:53



Posledno da te pitam zna4i ako pinga mi e kum 170 kruvta shte mi se vrushta sled okolo 7 sec.( ako e pulen 20/20 dushi), ako ne e pulen 4/20 za 3 sec. Na men pinga mi e visok zashtoto igraia ot Canada. Drug na4in niama kak po burzo da ti se pulni kruvta ???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.