Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 18.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Оръжия...нови  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано19.08.04 19:25



Верно е, че при определени обстоятелства се налага да се сменя...например като нямаш пари 3-1 рулира. А когато имаш пари вече става интересно...по принцип с какво играете....?? аз съм с М4-ка...(защото играя двойка винаги)...а ако по някви фатални обстоятелства се наложи да мина 1-ца играя с 4-2-ка, защото с АК-то ми е невъзможно просто. Един френд пък само с 4-6 играе, когато има пари..а когато няма тръгва с 1-3...абе добър е. аз пък с снайпер не докосвам. А вие с кво играете?



Тема орасшиа ли дреемернови [re: Deemer™]  
Автор xakepaт (непознат)
Публикувано19.08.04 22:42



стафасш се по досатна и смотана сештасш лисе. спри асе ислагасш пред ората или ти виде че нема ора о тоа клуп и ресши а покасшесш колко си зле на волиа а.
са а те сфетнем как стоиат несштата деба.
3-1 никуга не ролира при сериоснете егратчи, само при ламерете. на ферсиа 1.5 има еко ако си тчофала или десерта (еден бел пистолед) е оптсиата, ана 1.6 ако ги раслитчафасш - има афтомат 4.1 които е ефтин и ако го зема с тфоето 3.1 ште те пратим от даста на атстеко.
тфа тче финаге играесш дфоика го обсадихме деба - маистор си иафно.
фактат че не мошесш а стрелиасш сас каласшник е покасателен за кфо стафа дума, шиесш ли с м16-ката ме ентересофа хохохо. оти асе тселисш като мое а несе, нее ли тека дреемер.
и снаиперот не докосфасш не се и самниафам ф тфа, той не е за ламета расни ис селата. а френта ти не играе ли сас снаипер кога нема пари а. и тои е некаф маистор кат тепе иафно деба.
ората исмислиха сафсем нофи карти и прафила за еграта - земи се порасрофи и протчети ис нета а не садафаи инфантилне вапросе каде ората ги задафаха
преди 5 годене.
аре.


иживевам се като следовател прокорор и садиа еновремено.
о сенка.


Тема Re: Оръжия...нови [re: Deemer™]  
Автор FK ()
Публикувано19.08.04 23:47



зависи от карта , от отбор , от противници , от тактика ...
най-често при контра - 4/3 или 4/4 - обичам тази оптика
на ацтеката или 4/4 или 4/6 , особено долу в канала си ебава мамата от снайперисти понякога
при теро - АК рулз , както и в реалният свят :) вариант е и 4/2 , но това само ако предварително мисля да играя със стрелба на дълги разстояния )ацтеката , продиджито и нюка в някои случаи.
като нямам пари предпочитам дезърт игъл , пред квито и да е тройки. особено 3/1


fun don`t stop


Тема Re: Оръжия...нови [re: FK]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано20.08.04 01:02



абе аз ако нямам пари за 4-3 винаги съм с 3-1...защото тя е идеалното оръжие за близък бой...а аз каквото и да става винаги съм в мелето първа...



Тема Re: Оръжия...нови [re: Deemer™]  
Автор FK ()
Публикувано20.08.04 03:33



Сса е голям фен на 3-1 , дори като има кинти си я взима. но аз се научих с пистолет да бачкам. верно че на игъла му свършват бързо куршумите , ама и бързо убива като ми падне като хората..


fun don`t stop


Тема Re: Оръжия... [re: Deemer™]  
Авторkill clan i ma3g1 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 12:03



4-2 4-1 4-3 4-4 4-6 3-1 1-3



Тема Re: орасшиа ли дреемернови [re: xakepaт]  
Автор Lamerka ()
Публикувано20.08.04 12:07



Аре стига с тоя тон деба! Много сме важни станали, стой си в c-strika при ПРО-тата, недей да се подиграваш тук на хората!



Тема Re: орасшиа ли дреемернови [re: Lamerka]  
Автор xakepaт (непознат)
Публикувано20.08.04 21:44



аре утре ате фидим 1 на 1 ма патча ...

иживевам се като следовател прокорор и садиа еновремено.
о сенка.


Тема Re: орасшиа ли дреемернови [re: Lamerka]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано21.08.04 01:01



О, ламе! ти се появи най-после. върна ли се от морето? а наздраве!



Тема Re: Оръжия...нови [re: FK]  
Автор Deemer™ (*сатанистка*)
Публикувано21.08.04 01:03



да...и един мой приятел беше голям фен на 3-1-цата. само с нея играеше...ама сега не знам къде е. трябва да го питам дали още така я боготвори




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.