Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 28.09.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колко % късмет има в CS 1.6?нови  
Автор123321 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.04 05:44



Както сме забелязали в тази игра има известна доза късмет. Примерно когато стреляш на далечно разстояние с М4 (или АК) първия куршум отива приблизително в средата на 4-те зелени линии, но следващите винаги ще отиват на различни места. Ако не улучиш съперника от първия куршум(което става в 99.9% от ситуациите освен ако не сте с прякор SKl Potti или SK| Heaton), не е възможно да се контролират следващите 3-4 (ако предположим че стреляте на откоси, на фул ауто е ясно че за да направиш фраг трябва да си шанаджия) куршума.
Колко процента късмет има във вашия стил на игра?
При мен бих казал около 40%.
В заключение, твоите качества не са на толкова висико ниво както си мислиш. Да направиш 30-5 в сървар с професионалисти не означава че ще можеш да го повториш колкото си искаш пъти.



Тема Re: Колко % късмет има в CS 1.6?нови [re: 123321]  
Автор -=|E®®o®|=- (некъф си)
Публикувано15.08.04 13:52



60 на 40 за Късмета

Добрите момчета отиват в Рая,а Лошите където си поискат !


Тема Re: Колко % късмет има в CS 1.6?нови [re: 123321]  
Автор FK ()
Публикувано17.08.04 01:03



чай ся , разсейката си е напълно нормална за АК. затова хората са ти дали бол оръжия ..


fun don`t stop


Тема Спееееееек- Споко човече! [re: 123321]  
Автор Yohoho (непознат )
Публикувано18.08.04 15:25



Хммм, интересен въпрос. Бих казал че процента е голям. Но ако си наистина като Potti ili heaton и с минимална доза късмет би изтрепал петорка сватбари с АК или М4 за нула време. Но нека не обсъждаме Cheatet-ите като тях хахаха... Според мен едно от основните качества които трябва да притежава6 е спокоиствието, след това късмет-а и т.н. Аз например, когато несъм играл около седмица и седнем да се пуцаме, първите 20-30 мин. имам чувството, че играя като лапе на 6 години, което едва сега се е научило да използва и четирите посоки и тепърва открива предимствата да се движиш по диагонал. Хахах.... и през тези фатални за мен 30мин. ръката ми неспира да вибрира от притеснение! хахаха... Но именно през тези 30мин. късмета ми е най-голям. От притеснение започвам да стрелям като сватбар и от всякакви разстояния правя такива фрагове, които са достойни за "World Top10" (Ако има някога такава класация). Такива фрагове, при спокоино състояние, никога небих могъл да направя. Е, ако става дума в server с 29 човека (14 v 15) съм правил 55 убийства и 3 пъти съм умирал... но това е друга тема. Тогава тренирах редовно CS... Толкова от мен... Да живее късмета в CS Хахахах :) ае



Тема Re: Колко % късмет има в CS 1.6?нови [re: 123321]  
Автор xakepaт (непознат)
Публикувано19.08.04 22:50



млакни на фреме. остафи само дреемер асе ислага тука.
а стрелиасш с ак и м16 не е етнакфо деба. него ли расбра. и не парфиа а парфите 3 корсшома са тотчне. после спирасш а стрелиасш и тчакасш ати спадне мерникот сештасш лисе.
и ате сфетнем - професионалистете ретко играат о масаката с ламери като тебе така тче тее статистике дето ги пишесш са исмислени. гледасш много филмтчета маи, ама се тапи иафно. СК ветче неса на мода.



иживевам се като следовател прокорор и садиа еновремено.
о сенка.


Тема Re: Спееееееек- Споко човече!нови [re: Yohoho]  
Автор12321 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 09:49



Виж сега Potti i Heaton са най-добрите играчи на Контра в света. (точка) Гледай техни демота и ще видиш за какво става дума. Те са почнали да играят още от Бета.
Това за треперенето на ръката... може и да няма ефект ако играеш със sensitivity от сорта на 1.2. обаче ако си на 7.0 да речем съм забелязал че или ще направиш феноменален хедшот или ще пропуснеш фатално мишената.
CS като игря не ми пука какъв ще ми е резултата и не се вълнубам толкова... все пак е само една игра...



Тема Re: Колко % късмет има в CS 1.6?нови [re: FK]  
Автор123321 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 09:53



Ъхъ... да... щото другите оръжия имат по-малка разсейка на далечни разстояния... хедшот от Мр5 на 200 метра няма нищо общо с късмета и не е шанаджийско... добре че ме открехна.



Тема Re: Колко % късмет има в CS 1.6?нови [re: xakepaт]  
Автор123321 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 10:11



"после спирасш а стрелиасш и тчакасш ати спадне мерникот сештасш лисе."

Не Мислиш ли че като стреляш враг от 200м и най-малкото движение докато стреляш ще те накара да пропуснеш? Или докато стреляш на откоси не си движиш ръката държаща мишката наляво надясно (следващите 3 патрона сигурно ще ги насочиш на АБСОЛЮТНО същото място (разбирай линиите наредено точно както го стреля първия откос) както преди, ама малко ме съмнява) ...
Друг сценарий - изскачаш зад ъгъл и виждаш че се задават 3 врага (mid- range да речем). Сигурно ще стреляш на откоси... 3 куршума... чакаш... 3 куршума... докато умре първия, другите двама ще те чакат.. хаха. Или сигурно в твоята измислена масака не се е случвало такова нещо.

"СК ветче неса на мода."

SK когато са почнали да играят CS ти си ходил прав под масата. Който и да е от СК с пистолет да играе срещу теб (и ти да си с М4/АК47) пак ще ти направи Хедшот.
Koй тогава е на Мода? 3a NOA да си чувал? 3D? Eol (вече не съществуват)?



Тема Re: Колко % късмет има в CS 1.6?нови [re: 123321]  
Автор Lamerka ()
Публикувано20.08.04 12:03



Не знам кой си, ама имам няколко забележки . Тъпо е да се заяждаш с хакера, той ходи по състезания и е в известен БГ отбор ( макар 4е нашите "ПРО" та не са на нивото на шведските и норвежките например) ... Това което ти е написал за 3те патрона е така и става дума само за далечна стрелба, а не за някакъв ъгъл и 3ма противници, но както и да е.
Малко са по-добрите стрелци от него, и като ви казва нещо - слушайте, а това че е заядлив си е негов минус .
Колкото до модата, НоА са силни да, ама не са тренирали достатъчно още, ако си ги гледал в Поатие какво напарвиха на дъст 2, ще се съгласиш с мен. Едни Титани и Виртус Про са новите надежди, макар да знаем, че в тази игра винаги има изненади!



Тема Re: Спееееееек- Споко човече!нови [re: 12321]  
Автор Yohoho (creative)
Публикувано20.08.04 13:59



Хехе, My friend, виж ся ко... Явно неси ме разбрал... Това което казах за Potti и за Heaton ( че са Cheater-и и т.н.) несъм го казал наистина.Щях ли да се смея и да слагам някви Smiles след това ..... Много ясно че те двамата са си The best. "хакерат" според мен не е прав, като казва , че вече СК небили на мода. Те винаги са били и винаги ще си останат ако не "No1" ,то поне едни от най-добрите ( No2 :)))....Техни демота съм гледал и наистина си залужава да се гледат....Наскоро ми попаднаха 2 клипчета *.аvi ( ако несе лъжа ). Едното беше "The truth about Heaton" , а другото " The truth about SPAWN" . Вероятно сте ги гледали. Е, именно тези клипчета започнаха да ме надъхват. И преди бях гледал демота и клипчета, но небеше същото. Откакто видях това , всеки път преди да седнем да се пуцаме, като се сетя какви фантасмагорични работи съм гледал в тези клипчета и някак се зареждам с ENERGY и самата пуцаница е много по-интересна и аз самия се представям много по-добре... Колкото до SPAWN...хммм... Странно защо малко хора го споменават....но според мен е напълно заслужил мястото си в СК. Той може да не е НААААй-добрия, но е Мнооооооого добър :) ...Колкото до това, кой, колко време играе ЦС.... Аз лично джиткам от около 3-4 години и мога да кажа с ръка на сърцето, че имам още доста да уча и да играя докато се доближа поне маааалко до някой от СК. Относно чувствителността на мишока...--- При мен работите са много интересни... когато започнах да играя ЦС мишока беше 18.5 и мога да ви кажа че ми беше много готино хахаха.... След това като започнах да се уча смалих на 15..... и постепенно свалях , свалях.... 15, 12 , 9 , 8.5 , 7 , 5 , 4 , докато сега в момента играя с 3.5 ! За в бъдеще кроя планове да намаля до 2.5 , но това е само грубо обмисляне на варианта :).....Колкото до вълнението....и аз по принцип несе вълнувам, но това е само ако играя редовно.... ако неиграя повече от седмица и ми е някак кофти като седна :)... както и да е.... Щте поставя една тема! Моля ви за вашето мнение! Ае чао за сега

Животът е удоволствие...!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.