Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 01.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kakvo moga da napravq?нови  
Авторvv (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 13:28



kajete kakvo moga da napravq 4e da ne mi nasi4a counter-strike(otbelqzvam 4e pri4inata e tam 4e komputera mi e 6taiga-450megaherca-natatuk nema da izbroqvam 6oto e su6to tolkova pla4evno kato izkliu4im 4e samo video kartata e dobra) v neta 6oto problema ne e v neta(nemam po visok ping ot 70) a tam 4e samata ma6ina e slaba.vuprosa mi e dali ot nekvi nastroiki moje polojenieto mi da se podobri??



Тема Re: kakvo moga da napravq?нови [re: vv]  
Авторcaд (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 23:48



Общо взето...нищо....освен да изключиш всичко което отнема ресурси...антивируссни(незнам дали е добра идея) winamp агент и други шитS...ctrl+alt+del и махаш излишните програми от листа с "енд таск"...но надали ще има забележим ефект....
а другото е да си изсилиш малко процесора през BIOS-a ako накъде де;)...но може би пък рам не ти достига....



Тема Re: kakvo moga da napravq?нови [re: caд]  
Авторvv (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 15:40



ok ama aide kaji IP-tata na survarite na gamescult i gamescult war3 !!PLS!



Тема V V, я виж това...нови [re: vv]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 15:58



Хич не ти е слаб компютъра!!! Аз играх Half-life на 200 MHz процесор и 64 MB RAM. А както знаеш(а може и да не знаеш), Counter-strike използва engin-а на Half-life. След като излезе MOD-a Counter-strike, аз вече бях upgrade-нал компютъра си, но пак не беше по-добър от твоя сега. AMD K6 III - 400 MHz и 128 MB RAM. Видеокартата ми беше Riva TNT 16 MB. Както виждаш едва ли е от хардуера ти. Кажи ми само колко RAM имаш и с какъв Windows си и ще ти дам идеи как да се оправиш!



Тема Re: V V, я виж това...нови [re: S]  
Авторvv (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 16:06



rama mi e 124 i sum s win98.nz kakvo moje da se naprai-pitah mnogo hora i kazaha 4e e ot ram-a



Тема Re: V V, я виж това... [re: vv]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 18:01



Не би трябвало да имаш проблеми. Аз съм пускал Windows98 на 16 MB RAM и макар и бавно си върви. Знечи хардуерно допускаме, че нямаш проблеми. Сега е време да отделиш няколко минути на самата игра. Опитай да намалиш резолюцията на играта на 800x600. А също така погледни дали си я пуснал така, че да използва Direct3D или OpenGL, а не в software режим. А има и друго нещо. Kога ти "насича" при игра в мрежа ли или дори и когато играеш сам с ботове. Ако е само когато си в мрежа, по най-голяма вероятност просто PING-a ти е прекалено висок, макар и ти да каза че е "само" 70. Натрой филтрите при търсене на сървър така, че да не ти показва съвъри с по-висок ping от 60-70.
А и между другото, каква ти е видеокартата???
Може би си пуснал настройките и за Antialiasnig и Anisotropic филтриране на прекалено високи стойности.



Тема Re: V V, я виж това...нови [re: S]  
Авторvv (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 19:50



video kartata ne q znam kva marka e ama e 32 MB . budi siguren 4e ne e ot ping-a 6oto otkakto igraq ne se e ka4val nad 70(sega ne govorq za drugi survari deto mi e bil 400 pinga) i vruzkata mi e opti4na i s neta nema problemi.sega sum pusnal setupite na cs-to na 480:640 i ne6tata sa pak takiva.nasi4a mi samo kato igraq v neta i osobeno kato se zaformi nekva prestrelna v koqta u4astvat 3-4 4oveka.vpro4em az neznam kak da proverq dali kartata mi poddurja openGL i ako moje da obesni6 kak da proverq i ako e na soft da q promenq davai...!



Тема Re: V V, я виж това...нови [re: vv]  
Автор praytOme (VIRTUAL)
Публикувано04.08.04 14:51



Otiva6 na

http://www.lavalys.com.hk/downloads/downloads.asp

Svalja6 si "EVEREST Professional v1.10"
Tova e programa kojato ti pokazva kakuv Hardware
ima tvojat komputer.
Kogato ja startira6: 6trakva6 na "Computer" -> "Summary" I tursi6 kadeto pi6e
"Video Adapter" i tam vijda6 kakva ti e Grafikata

A i na vsi4ko otgore i Internet Linkove za Download Drivers na Hardware proizvoditelite!

1vo : Vij kakva ti e grafi4nata karta.Svali si poslednite driveri ,i gi instalirai!

2ro : "Computer" -> "Summary" I tursi6 kadeto pi6e "Motherboard Chipset"
Vijda6 kakuv Chipset ima6 i si svalja6 i instalira6 nai novite driveri!

3to : "jv16 PowerTools" si svalja6 ot http://www.macecraft.com/pthomeusers/

Izbira6 ot "Registrytools" -> 1vata Ikonka "Registry Manager" -> togava otljavo
(2roto ot gore na dolu ) "Starting programs" i si maxa6 vsi4ki nenujni programi ,
koito se startirat pri starta na Windows!( estestveno bez FireWall i Antivirus)

Izbira6 ot "Registrytools" -> 2rata Ikonka "Registry Cleaner" -> "Continue"
->"Start" Sled kato svur6i s analiziraneto ,moje6 da iztrie6 vsi4ko korto e otbeljazano sus "ZELENA TO4KA"
Tova koeto e s "4ervena to4ka" ne se trie!!!!!
Markira6 vsi4ki zeleni i 6trakva6 na "remove"

Restartirva6 si Windowsa i trjabva da vidi6 goljama razlika mejdu predi i sega!

Ako i tova ne pomaga,moga da ti pomogna v nastroikite na Grafi4nata karta v
njakoi CHAT!

Have a nice Day!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.