Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 11.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Тема Molq Vijte Tova Ne Go Podminavaite Molqvi Pleaseнови  
Автор v1rTuaL (непознат)
Публикувано29.07.04 00:34



Vijte sega vlizam si ot hI.exe davam tam da si semnq da otida v CS-a tam dobre obache vlizam v cartata i natiskam ` ili ~ i ne mi otvarq console
PREDVARITELNO VI BLAGODARQ MNOGO!!!

Mess With The Best Die Like The Rest


Тема Re: Molq Vijte Tova Ne Go Podminavaite Molqvi Pleaseнови [re: v1rTuaL]  
Автор v1rTuaL (непознат)
Публикувано29.07.04 00:55



vijte sega ima oshte edin problem vinagi kato vlizam davam tam deto ima i Creat pravq si karta puskam si bots obache kak moga da e napravq cartata da e kato nqkoi drugi karti s WarCraft

Mess With The Best Die Like The Rest


Тема така или иначе няма да разбереш, ама влачинови [re: v1rTuaL]  
Автор Пpинцът koйтo бe пycтoтa (разбрал)
Публикувано29.07.04 11:29



Тука е една скука, та ще отделя малко време.

По втория въпрос - трябва да си качиш определен мод, за да играеш war3 версия на cs-a. Как става ли? Няма сми да обяснявам, щом за модове не си чувал, качването ще ти е пряко сили :)

За да си пуснеш конзола, правиш следното. Създаваш shortcut на hl.exe (или cs.exe) и му даваш с десния бутон properties. И там добавяш след местонахождението на файла (т.е. къде се намира оригиналния файл, към който води кът-а) "- console" без кавичките.

Аре, цепи, лепи и вулканизирай...

Пътят е бодлив и тесен.


Тема Re: Molq Vijte Tova Ne Go Podminavaite Molqvi Pleaseнови [re: v1rTuaL]  
Авторv1rTuaL (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 13:33



Пpинцът koйтo бe пycтoтa vij sega ako moje da mi go namerish ili go imash tova shortcut-a na hI.exe da mi go pratish i toq mod za detp kaza za warcraft-a emaila mi e d0wnl0ad@abv.bg ako mojesh molqte prati gi tiq dvete shte sam ti mnogo blagodaren



Тема ти си уникат, а аз мазохистнови [re: v1rTuaL]  
Автор Пpинцът koйтo бe пycтoтa (разбрал)
Публикувано29.07.04 16:39



Значи, въпросният shortcut е това нещо, когато натиснеш с десния бутон на мишката върху hl.exe и избереш опцията/надписа create shortcut. После върху новопоявената икона, явяваща се лирическия обект, извършваш манипупациите, които написах по-рано.

А за мода. Toj е доста по-голям, отколкото може да ти пратя по пощата (макар че с новите 25 МВ на абв-то не съм сигурен). При всички положения не ми се занимава, най малкото защото го нямам. АЗ-КОН-ТРА-В-КЪ-ЩИ-НЕ-ДЪР-ЖА.

Цъкай си нормалния CS. Ae..

Пътят е бодлив и тесен.


Тема Re: Molq Vijte Tova Ne Go Podminavaite Molqvi Pleaseнови [re: v1rTuaL]  
Авторv1rTuaL (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 21:17



Vij sega utre shte ti pratq hI.exe da mi go opravish i da mi go pratish na emaila d0wnl0ad@abv.bg



Тема Re: Molq Vijte Tova Ne Go Podminavaite Molqvi Pleaseнови [re: v1rTuaL]  
Авторv1rTuaL (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 21:35



Vij utre shte ti pratq hI.exe da opravish da mi pratish na emaila d0wnl0ad@abv.bg ili ako ne mojesh napravih Shortcut to hI.exe i tam posle davam Properties i sled tova kakvo da pravq



Тема хех, играта загрубя [re: v1rTuaL]  
Автор Пpинцът koйтo бe пycтoтa (разбрал)
Публикувано30.07.04 12:53



Тия дни, щом докопам уиндоус машина с cs на нея, ще направя screenshot-и на цялата процедура, заклевам се.

Пътят е бодлив и тесен.


Тема Re: Molq Vijte Tova Ne Go Podminavaite Molqvi Pleaseнови [re: v1rTuaL]  
АвторTzTz (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 22:22



В отговор на:

Vij utre shte ti pratq hI.exe da opravish da mi pratish na emaila d0wnl0ad@abv.bg ili ako ne mojesh napravih Shortcut to hI.exe i tam posle davam Properties i sled tova kakvo da pravq




Pravish shortcut, vliza6 v properties na shortchuta i v poleto "Target", pishe:"C:\PytnaIgrata\Hl.exe", dobavqsh tova:
-game cstrike -console i se poluchava tova:
"C:\PytnaIgrata\Hl.exe" -game cstrike -console
Posle davash OK.



Тема Re: Molq Vijte Tova Ne Go Podminavaite Molqvi Pleaseнови [re: TzTz]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано20.08.04 14:14



хахахаха, верно си мазохист ти. Кажи му колко е прост и толкова и че не е дорасъл ЦС да играе - това е.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.