Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 26.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ако нямой може да ми помогне :)))  
Автор DS.2Sho (тити)
Публикувано11.04.04 11:53



Съвсем начинаещ съм в играта. Моля кажете ми от къде да изтегля някакви хакове, които не ги лови Cheating-Death



Тема Re: Ако нямой може да ми помогне :)))нови [re: DS.2Sho]  
Автор ghost_dhh (непознат )
Публикувано11.04.04 20:34



Otgovora e samo edin! Mnogo mn trud,no6tni,glavoboliq i kafeta! Razberete hora igraem za udovolstvie ne za da se pokajem takiva kakvito ne sme! Nikoi nqma da ti povqrva 4e o4ite ti sa kato rengen i za tova gi ubiva6 prez stenite :) nqma smisul ot hackove !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Ако нямой може да ми помогне :)))нови [re: DS.2Sho]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано11.04.04 23:47



tui e niakakuv maitap - ne moje da pishesh taka pravilno. samo zapetaika sled 'molia' si izpusnal

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Ако нямой може да ми помогне :)))нови [re: DS.2Sho]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано12.04.04 08:18



начинаеш бил...ма хак да си изтегли..а беги бе смешен....момчетата по-долу са ти го казали...


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re: Ако нямой може да ми помогне :)))нови [re: DS.2Sho]  
Авторed (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 11:09



Mnogo si nachinaesht sled kato iskash xackove koito ne go zasicha C-D. Az moga da ti dam xackove koito gi zasicha c-d no sa nai-dobrite sazdadeni.Ispolzvai gi na headoff pure rome i drugi sarvari.Tе са на http://mib-ed.hit.bg ili na http://rack5.free.evro.net/free1/ed_bg/mpc/ kadeto sa poveche ot 100 ai chao a i ako iskash oshte e-maila mi e was_u@mail.bg



Тема Re: Ако нямой може да ми помогне :)))нови [re: ed]  
Автор aHu4ka (CS MaHua4ka)
Публикувано12.04.04 21:23



naistina nqma nikakav smisal da igraesh sas hack
po- dobre budi smeshen v na4aloto kogato ne mojish da si hvanesh frag
otkolkoto da igraesh ne4estno
nqma smisal ot hackove !te sa napraveni za maloumnici koito vlizat "da pokazvat umeniqta si" kolko sa dobri..

LOKO PLOVDIV Nai-velikiq OTbor
CounTer Strike Nai-Velikata Igra


Тема Re: Ако нямой може да ми помогне :)))нови [re: aHu4ka]  
Автор DS.2Sho (тити)
Публикувано12.04.04 22:50



po princip sum suglasen ama teq strashno me nervqt.A za Loko Plovdiv i za CS sum napulno suglasen



Тема Re: Ако нямой може да ми помогне :)))нови [re: DS.2Sho]  
АвторMedioN (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 16:50



lele i az iskam taka ama nema pri nas kogato ima CS server ima edin koito ima C-D zamestitel koito puska hack-ovete :(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.