Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 21.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Zashto triabva da se igrae samo s edni i syshti?нови [re: Pwnz]  
АвторHE4OBEK (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 20:54



V igrata e dadena vazmojnost na horata da si izbirat orajiq i to4no tova q pravi intersna. ti kato iska6 si kupuvai pompi i pileta i posle se 4udi za6to ne moje6 da ubie6 nikoi. A kolkoto do 4.6 "kosmi4eskiq snaiper" - s nego ne moje6 da rushvash
6oto si umrql vednaga, zatova sedi6 v ygyla i posle obira6 brojkata.drug e vaprosa 4e tova orujie ne e za taq igra



Тема Re: Zashto triabva da se igrae samo s edni i syshti?нови [re: HE4OBEK]  
АвторDom1naTor (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 21:41



podkrepqm toq pi4a...mm kak se kazva6e we...deto be6e pisal temata...
seki da si igrae s koeto orajie iska...a as naposledak igraq mnogo s 2-1 i 4-5
(scout i pompata...) i da vi kaja praa dosta fragove...4-5 pa vuob6te ne e zle...prosto trqq da si to4en...puk i to stava banalno samo s m4 i ak...
a za 4-6...koito iska da si kesi v nqkoi ъгъл i da razpravq kolko e dobar...
gl hf



Тема Re: Zashto triabva da se igrae samo s edni i syshti?нови [re: Dom1naTor]  
Автор Пpинцът koйтo бe пycтoтa (разбрал)
Публикувано05.05.05 01:02



Аз пък не съм хич добър, но се кефя да седя по хладни сенчести ъгли. Май е, жега... пусни ръчката мааааааааааа.

Пътят е бодлив и тесен.


Тема Re: Zashto triabva da se igrae samo s edni i syshti?нови [re: Пpинцът koйтo бe пyc]  
АвторdOm1 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 07:47



axaxaxa



Тема Re: Защото,нови [re: Pwnz]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано05.05.05 10:41



се играе за победа. Всеки отбор в тази игра има някаква цел и за да я постигне, трябва да се възползва максимално от всяко предимство, което може да придобие. Да, на някои специфични карти имат предимство някои по-"нестандартни" оръжия....или в масаката, където можеш да си позволиш да експериментираш, ако не ти пука, че другите се опитват да направят нещо смислено, за да спечелят играта.
А това, за AWP-то, ама хич не си прав, да знаеш! Клекалниците с тая пушка, са мъртви по default!:) Ръш му е майката, особено ако някой те покрива.



Тема Re: Ahaнови [re: Pwnz]  
Автор Viktor Antonov (Conceptual D.)
Публикувано05.05.05 12:36



Гениално ! Още утре ще го изпробвам на пустия му принц! мерси ти пич за съвета ! аз до са как ли не се пробвах , ама все не минава и не минава! а то кво било !

Амбъре, са начи в петъка ми стоиш само на дълго. нема да шаваш, нема и да стреляш. по часовник 1 секунда си като замръзнал. а си мръднал ще се оплача на пича , че не играеш честно !



Тема Re: Zashto triabva da se igrae samo s edni i syshti?нови [re: Pwnz]  
Автор B-52 ()
Публикувано13.05.05 16:46



абе незнам за оръжията ама много ме е яд ако ме убият преди да съм си метнал гранатите

особено ако взривиш някой с граната е най-ефектно.. секви други пушки не върят



Тема Re: Zashto triabva da se igrae samo s edni i syshti?нови [re: B-52]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано13.05.05 17:12



И мене ме е много яд като не си метна гранатите Ама повече ме е яд ако ме убият докато гласувам... така че трябва да се балансира
Не е лесно...

"Тук е момента да изпратите молитва към всяко божество склонно да се вслуша"


Тема Re: Zashto triabva da se igrae samo s edni i syshti?нови [re: Pwnz]  
АвторGenocide (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 17:28



А ве пич остави хората да си играят с каквото си искат




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.