Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 27.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема :)нови  
Автор TeRRoristkA (CounteR)
Публикувано06.02.04 23:23



пак съм аз...тука е мястото и времето да обявя че аз съм линкин_лейди...ама вече не използвам стария си ник...
амиии...тва не е главното за което ви пиша... от доста време се кана да ви питам кви други игри джъткате (цъкате, играете....) и все забравям...днеска си го написах на ръката (има резултат като гледам )
та...не искам да ставам досадна обаче виждам че клубчето няма голяма посещаемост на последък и реших малко да го посъживя :))
нямате нищо против, нали? :))
тааа...аз съм луда фенка на Хироус 3-ката...много я уважавам тая игра...едно време цъках и Диабло, ама аз само си разхождах героя по картата :))
не харесвам GTA...незнам що....
кефа се на Хироус 4-ката, ама като гледам колко много време ми трябваше да овладея до съвършенство 3-ката направо не ми се започва....а 4-ката е направена толкова замузано..все едно играеш друга игра....
в Халфа ме кефи че става мелето...а аз не съм кашон... :)) и има "Яко в лимона...атакаааа>" (тия думи много често ги викам на всеослушание )
амиии...сега за други така...по-ярко изпъкнали игри в съзнанието ми не мога да се сета...
е, вие сте на ход...(шаха не се брои нали?)
таааа...ооооооо...щях да забрава Стар Крафт....е, тая игра мога да я играя...знам и "правилата" ама не мога да се отлепа от тъпите чиитове :)) все пак може да се каже че играя точно на тая игра доста посредствено :))
ама няма нищо...
тааа...слушам ви! :))




Тема Какви игри ли...нови [re: TeRRoristkA]  
АвторLeader (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 02:30



Здрасти,

Ами аз лично съм върл фен на Unreal Tournament GOTY и Unreal Tournament 2003. Честно казано чакам с голямо нетърпение да излезе и Unreal Tournament 2004. Иначе от другите 3D-шутъри предпочитам Quake 3 Arena, но за мен Unreal ще си остане най-добрия шутър,който съм играл...
За стратегиите...хм...в момента играя на Disciples II,но също така харесвам StarCraft и WarCraft III. Иначе най-добрата turn-based стратегия,която съм играл е Lords of the Realm II.Вече е доста стара,но не съм срещал друга стратегия която така успешно да създава у играча усещане за война и напрегнатост...разбира се това е само мое мнение...ако има някакви други подобни и също така добри стратегии просто пишете...
И накрая от RPG жанра предпочитам Diablo 2. Някои ще кажат че това не е истинска RPG игра,но мен това не ме интересува.



Тема Re: :)нови [re: TeRRoristkA]  
АвторDeath (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 02:37



А Warcraft 3 neigraeshli Shushto е qka strategiq. Heroes sushto ne e losha ama Disciple 2 e po qka.A nai qkata ot vsichkite e Civilization 3.
Други които играя са Call of Duty и Battlefield 1942.



Тема Re: :)нови [re: Death]  
Авторdragone (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 03:34



Call of Duty



Тема Re: :)нови [re: dragone]  
АвторDeath (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 04:54



Che kvoie na igrata. ????



Тема Re: :)нови [re: TeRRoristkA]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано07.02.04 10:22



emi igraia oshte Doom2, Diablo1, Heroes2, Lords Of The Realms2 i BroodWar...

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 07.02.04 10:24.



Тема Re: :)нови [re: sarafova]  
АвторLeader (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 14:01



Леле...имаш ли Lords of the Realm 2? Ама пълната версия...
Страшно много ми трябва тази игрица...от 2001 година я търся обаче не мога да я намеря. Преди я имах обаче някой ми гепи диска и край...
Кажи моля те откъде мога да я намеря, или даже ако си навита може да се договорим нещо...



Тема Re: Какви игри ли...нови [re: Leader]  
Автор Trecho (Man.Utd Fan)
Публикувано07.02.04 16:32



Na nito edna igra!Interesuvah se samo za edin cheat!Poneje sym admin na server!



Тема Re: :)нови [re: Leader]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано07.02.04 22:25



Emi mojesh da si ia svalish ot tuka:



ako ne raboti shte ti dam disk Prav si v po-gornoto si mnenie, che e nai-dobroto v janra... ednovremenno i pohodova i realtime, mnogo e iaka igrata. A znaesh li, che ako se igrae v mreja dokato dvama se biiat, ostanalite mogat da gledat bitkata... e tova mnogo me vpechatli

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 07.02.04 22:35.



Тема да ама не...нови [re: sarafova]  
АвторLeader (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 16:33



Мерси за линка обаче се сблъсках с един голям проблем - моят Интернет доставчик ми е забранил достъпа до сайтове откъдето може да се теглят филми, музика или програми.Този сайт не прави изключение... Причината е доста тривиална - аз съм студент в момента и Интернета ми се доставя от университета в който уча.Просто хората явно не искат колосален трафик през сървърите им.
Има ли някакъв друг вариант който можем да предприемем?
Ще съм ти страшно благодарен ако успея да се сдобия отново с тази игра!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.