Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 01.07.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Bann :'(нови  
Авторbugiman (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 21:24



A we hora q kajete ako nqkoi ot vas znae kak se maha bann na nqkoi survar mn 6te sum vi priznatelen



Тема Re: Bann :'(нови [re: bugiman]  
АвторThuNd3r^PrUn (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 17:26



Mi ti nemoje6 da si go mahne6 bre 4ovek
Kaji na ADMINA da ti napravi unban, ako moje6!
Ama za6to sa te bannali ? :)



Тема Re: Bann :'(нови [re: ThuNd3r^PrUn]  
Авторbugiman (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 19:13



A we az mu pisah na maila ama toi ne mi otgovarq :( nekuv tapak e :) To ne sa me bann-nali samo men, a celiq mi dostav4ik na internet. I mai toq 6efa na firmata za internet trqbva da govori s tiq pedali 6oto men ne6to ne me vijdat . A edin mi be6e kazal 4e ako napi6a v customize sv_bannremove 1 i 6te sum da si mahna bann-a ama v customize se pi6e imeto, a ne komandi :)

vse pak 10x



Тема Re: Bann :'(нови [re: bugiman]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 00:15



napishi cl_removedeadbrainfromyourhollowskull i moje i da se opravi. nqma da kazvam shto sa te bannali, predpolagam e zaradi dumi4kata s "H".



Тема Re: Bann :'(нови [re: .]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано11.02.04 14:09



hahah, и аз съм на същото растояние. Ако можеш да си го махнеш сам за кво ще те банват бе лимон.



Тема Re: Bann :'(нови [re: bateventzi]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано12.02.04 23:18



ahahah na pi4-a iavno ne mu e izvestna samata ideia na termina 'bann' ako shte i 5(pet!!) reda da izpishe vse taia

bugiman, pi4, tursi vruzki s admina..., a moje i s vremeto da se izchisti

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 12.02.04 23:21.



Тема Re: Bann :'(нови [re: .]  
Авторbugiman (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 15:40



Gotin kod ama ne stava :( A we kakto i da e... 10x za pomo6ta :) 6e se opraim po nekuv na4in



Тема Re: Bann :'( [re: bugiman]  
АвторThuNd3r-s7oRm (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:47



Mi to celta na banna e ako si naru6il "pravilata" (6te te kiknat pyrvo za preduprejdenie) ako prodyljava6 te bannvat za da ne igrae6 izvyn previlata (s hackove).No zavisi!Ako sa te bannali za 500000000000chasa 6te se opravi no ako sa te bannali po IP za 0 6te ima da 4aka6 ...

No ne se ot4aivai - Smeni si IP-to :) moze da stane I internet trqq da ima6 i ako ne vijda6 servera mu pi6e6 IP-to v add IP i ako pak ne go vijda6 - diga6 edin skandal na admina i ....
TO BE CONTENUED :)



Тема Re: Bann :'(нови [re: ThuNd3r-s7oRm]  
Авторbugiman (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 09:02



He tova mi izglejda interesno :) No pone mi kaji kak da go smenim toq IP 6oto ne sum mn navutre s ne6tata :). A to az ne sum pravil ni6to za da me bann-at. Kato si vklu4ih noviq net toi si be6e bann-at o6te ot predi :(



Тема Re: Bann :'(нови [re: bugiman]  
АвторThunder-storm (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 10:16



Ae brato!Prosto kato si si preka4il NETA ne sa te lognali kato vytre6en i trqbva da ti kajat vytre6noto IP (ili te da doidat vav vas da go napi6at) i kato ti go kajat zaedno s DNS i Gateway i Mask - ti 6e vleze6 v Network Neighborhood -> Properties -> TCP/IP (ako ima6 - ako nqma6 6te dobavi6 to ima "add... -> Protocol -> TCP/IP") -> IP Address -> pi6e6 IP-to sas Mask-a posle otiva6 na -> Gateway (i pi6e6 Gateway-a koito sa ti dali) -> DNS Configuration (izmislq6 si edin Host - tam kadeto pi6e Host) posle pi6e6 DNS-a koito sa ti dali -> i dava6 OK

Nadqvam se ti stana qsno!
Ako pak nestane, izmisli si IP v koeto pyrvite dve mesta za pisane da sa sy6tite kato tezi v DNS i Gateway - ama tova ne e nai sigyrniq variant! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.