Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 30.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема daite hackнови  
Автор6ibalanko (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 20:09



Are kajete nqkoi Web Sait da si izteglq hack za CS 4e mi pisna da igraq s/u hora s hackove.To tyi ne e 4estno.Are kajete mmi pls pls pls !!!



Тема Re: daite hackнови [re: 6ibalanko]  
Автор linkin_lady (м16-малко ми е)
Публикувано28.01.04 23:56



е, то и на мен ми е писнало да играя срещу такива хора, обаче като им го фукнеш в човката веднъж за винаги после можеш да казваш - "аааа...видяхте ли сега кой е майстора, а? и без хак играя и пак ви го бутнах!"
не е ли по-яко?? :))
е, виж са...ако не си от най-добрите...може и никога да не ти се отдаде възможност да казваш тия думи на някой, ама можеш да пробваш...тренинг :))



Тема Re: daite hackнови [re: 6ibalanko]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано29.01.04 14:37



ми не играи срещу тях бе. и стига сте писали "писна ми да играя срещу хакери даите ми хак" Тъпациии, за кво да ти дам хак бе за да станете с един повече ли???



Тема Re: daite hackнови [re: bateventzi]  
Автор TeRRoristkA (M16 - не стига!)
Публикувано30.01.04 01:21



да, така е...няма спор...обаче не ти ли се е случвало да играеш срещу дришковци с хакове...и да те бият естествено...гадно е!
особено, ако ти незнаеш и 1 хак...



Тема Re: daite hackнови [re: TeRRoristkA]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано31.01.04 13:08



eee na mene zashto ne sa mi sluchvali takiva neshta ahahah
az igraia samo s priiateli ili v opti-lan, ili i dvete, eto zashto

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Редактирано от sarafova на 31.01.04 13:09.



Тема Re: daite hackнови [re: TeRRoristkA]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано04.02.04 11:40



Aми нали се сещаш че това не е ЦС, а някво състезание по програмиране. После пък се изкушаваш и като те пребият жестоко, дори без хак, ти си пускаш хака щото си убеден че си мегадобър и никой не може да те бие толкова, само че всъшност се оказва че си лимон. Никога не съм играл с хакове в публичен сървър и се е случвало много пъти разни тъппаци ламери да ме обвиняват в това. Значи се оказва че хакерите се множат от дебилизъм, и няма нищо общо колко човека в сървъра има с хак, а колко тъп е олигофрена който го тъпчат с патрони като пуика за коледа, и дали има възможност да си намери и той хак. нали така....



Тема Re: daite hack [re: 6ibalanko]  
АвторnYAmaM (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 11:22



probvay na www.counter-strike.com ili tarsi v tarsa4kata na www.google.com ili ako wlizash w MIRC tarsi Polizei v channel #ardino are tolkoz znam ako ti pomogne super ako namerish polizei strahotno



Тема Re: MyXaXaXaнови [re: 6ibalanko]  
Автор v1rTuaL (непознат)
Публикувано10.03.04 08:56



Za Prez Stena Li IskasH ak0 E To Ne E HacK

Counter-Strike ForeVeR


Тема Re: daite hackнови [re: 6ibalanko]  
Авторed (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 11:19



Ako niakoi iska xack da mi izprati xack da mi prati e-mail i ZAKLEVAK SE SHTE MU PRATIA na





Тема Re: daite hackнови [re: 6ibalanko]  
АвторEd :) (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 11:20



Ako niakoi iska xack da mi izprati e-mail i ZAKLEVAK SE SHTE MU PRATIA XACK!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.