Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 21.06.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво..  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано15.01.04 13:48



за тая версия, че на мен ми се струва баси простотията. некъф щит (безполезен), некфи 2 нови оръжия (и двете по кофти от вярното 3-1), графика от която всичко на повече от 5 метра се замазва....

егати безполезната работа...

_____________________________
Долу нихилизма!


Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво..нови [re: koroviev]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано15.01.04 19:48



Emi ne mi se e nalagalo da ia probvam oshte... igrae si se 1.5 masovo...
Nishto chudno v tova, koeto kazvash To chestno kazano kakvo po-hubavo moje da se ochakva... tui za grafikata e razocharovashto vuv vseki sluchai

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво..нови [re: sarafova]  
Авторdragon (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 02:28



kupi si nova video karta i nqma da ti se razmazva



Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво.нови [re: koroviev]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано16.01.04 10:50



"Простотия" за версия 1.6 е силно казано...Е, има разни тъпи новости, като например тези щитове, мязащи на врати, отка4ени от мизерен блок в студентски град , макар че има някакви супер ентусиасти относно тях ... И като се юрнат 3-4 имбецила с такива ми ти паравани с/у теб и те наобиколят ... освен да се спукаш от смях, друго не ти остава. Но за това пък лесно мрат от бомби гадините !
Друго тъпо нещо е, че някои оръжия при контрите се купуват с едни опции, при терористите - с други. И ти трябва време, докато свикнеш да не натискаш комбинацията от b-4-6,ако искаш да си купиш бизон, докато си терорист. Особено ако преди това си бил контра ... Колкото за другите нови оръжия, 4-1 хич не е зле да ти кажа ( отначало , разбира се, псувах, като по навик мислех, че е любимият калашник, а то се оказваше някакъв смешен негов изотоп ), обаче като му свикнеш е мания !
Иначе картите, като изключим визията на "невероятния" aztec (който btw си е направо aztec_2 от версия 1.5), стават... Не знам за какво размазване говориш, аз не съм го забелязала.
Абе, играй си 1.5 да ти е мирна главата...


I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.


Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво.нови [re: Arch | Lamerka]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано16.01.04 17:40



Mдаааа, размазването е опция на видеокартата ти. 4/1 е много арабииско оръжии и като се има предвид че е много евтино си доста добра алтернатива, нещо средно между калашника и 3/1 ми се струва. Ама тия с "вратите" верно са ми смешни, обаче ако имаш тактика стават големи чудеса. Все пак съм играл малко и нямам обособено мнение. Тъпо ми се струва новото оръжие на контрите, много разпръсква нещо.



Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво.нови [re: bateventzi]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 11:38



tova nekyv retro forum li e? kvi 1.5 versii? a 1.0 ili nekoq po-ranna beta igraete li a?
1.6 e nai-dobrata versiq, izlizala dosega. osobeno sled fix-a na Money System. are pliuite kolkoto iskate, ne mi dreme, ama ot ponedelnik, ako moje da se vqrva na kobri, nqma da mojete da igraete 1.5 v opti-lam.



Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво.нови [re: .]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано19.01.04 10:06



Аууу, направо ми потънаха гемиите като разбрах, че в Opti-Lan нямало да има 1.5...

1.6 е по-добра от 1.5 , колкото Heroes 4 е по-добър от Heroes 3!
Но интереси всякакви... Все пак със забраната на щитовете спечелиха доста то4ки. Ще се сетят...


I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.


Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво.нови [re: Arch | Lamerka]  
Авторdragon (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 10:38



e kvi tochki sa spechelili sas zabranata na shtita,spored men tova e pulna glupost,ne che polzvam shtit obache trqbva da si igraeme igrata kakto si q e napravil proizvoditelq,te utre moje i Awpto i kevlara da zabraniat,zatva za 1.6 Ma3x RULLZ -razreshen shtit i ima friednly fire,ma3x vinagi sa bili nai dobre podarjanite serveri



Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво.нови [re: .]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано19.01.04 10:45



interesno shte mi e togava da razbera zashto ima 30000 ver. 1.5 servara po sveta, i okolo 5000 za 1.6. m? poneje vsichki gi kefi 1.6 i tq e nai dobrata na sveta? koi svqt? tvoq ili moq? ili sveta na tezi 30000 serveri :)?

_____________________________
Долу нихилизма!


Тема Re: CS ver. 1.6. има ли някои да каже нещо хубаво.нови [re: koroviev]  
Авторdragon (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 12:51



wait wait wait,otkolko vreme ia ima CS 1.5 i otkolko 1.6???,shte si govorime sled 2-3 meseca dali nqma da ima i nad 30 000 servera za 1.6




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.