Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 17.05.24 
Игри
   >> Counter-Strike
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Koito igrae Counter-Strike na sarvara WarCraftнови  
АвторNoviq (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 21:03



ako nqkoii igrae na tozi sarvar znae che mojesh da stavash 4 neshta human elf orc i tam kakvo beshe oshte i kato obiesh nqkoii ti dava da si izberesh ot tqhnite neshta tam da stavash nividim samo tova znam a za kakvo sa drugite neshta she mi napishete li za vseki ot rasite po otdelna kakvi neshta mogat da varshatPOMOGNETE!!! PLEASE!!!



Тема Re: Koito igrae Counter-Strike na sarvara WarCraftнови [re: Noviq]  
Автор$ (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 21:46



mi na4i ne sam igral ot okolo 6-7 meseca s teq rasi i sam gi pozabravil ama 6ti kaja kakvoto znam. Na4i parvata rasa e undead tqxnata parva magiq mai be6e vampiric aura [moje da praq mnogo pravopisni gre6ki na terminite oba4e 6toto nqma ot kade da gi vidq ama ti 6e si gi vidi6 kak sa] ta taq aura ti dava vazmojnost kogato si na po-malko ot 100 health kogato uceli6 nqkogo da ti vazvra6ta jivota [mnoo qko i pomaga pri ra6ene dori i samo s pistolet li4no az ti go prepora4vam :)]......... Напражи си имеил и го слойи като отгожор на мойто писмо и там 6те ти го дожар6а 4е е прекалено далго



Тема Re: Koito igrae Counter-Strike na sarvara WarCraftнови [re: Noviq]  
АвторK!o$e7o (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 20:26



emi shti kaaaa kvo trea ob6to vzeto da znaesh.
Parvata rasa e Unded: 1-e kogato celish drugite da si pulnish energiqta,
2-e da tichash po barzo
3-e e skoka da ska4ash po navisoko
4-e Ultimate-neshto kato suicide.kato te ubiat da se vzrivqvash i obivash protivnicite okolo tebe




Тема ZASHTO NIKOII NE POMAGA!!!!!!!нови [re: Noviq]  
АвторNoviq (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 21:10



Are napishete neshto poveche molq vi taka ne moga da razbera nishto napishete tova koeto men me interisuva i az she napisha kaeto vas vi interisuva molq vi pishete po qsni izrecheniq i oko nqkoii igrae na cs na taq mreja i az sam sigoren che e taka da napishe poveche kakvoto znae
MERSI!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Koito igrae Counter-Strike na sarvara WarCraftнови [re: Noviq]  
Автор StRiKeR (непознат )
Публикувано13.01.04 21:44



rasite sa UNDEAD , HUMAN , ORC i ELF !



Тема Re: ZASHTO NIKOII NE POMAGA!!!!!!! [re: Noviq]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано13.01.04 23:35



hodi chEti we, koi shte sedne da ti pishe takiva gluposti

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин


Тема Re: Koito igrae Counter-Strike na sarvara WarCraftнови [re: StRiKeR]  
Авторnoviq (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 18:42



da tochno tezi rasi no kato ubiesh nqkoii ti dava 1.2.3 i tam ima nqkakvi abgreiiti kato pri humanite da stavat nevidimi samo tova znam ismam da naucha i za drugite rasi kaki abgreiiti imat i za kakvo slujat



Тема Re: Koito igrae Counter-Strike na sarvara WarCraftнови [re: noviq]  
Автор StRiKeR (непознат )
Публикувано14.01.04 20:48



humana moje da stava nevidim da polu4ava do 160 kruv i kato strelq6 protivnika ti negovite dvijeniq stavat vse po bavni i ima teleportatziq

orca ima po golqma sila na udara vurhu protivnika da mu se oveli4ava silata na granatata do 6 puti pove4e ot normalnata za tretoto nemoga da se setq
i ima svetkavitza koqto dostiga do 5 4oveka maksimum

undeada ima po golqma gravitatziq ot drugite rasi kato strelq po protivnik mu dava kruv moje da ima po golqma skorost i moje da se vzrivqva

elfa kato te strelqt im vzima kruv kato strelq6 po protivnik ti dava kruv tretoto ne moga da se setq i moje da puska6 zelena spirala




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.